PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми



Komshiikata
07-19-2007, 17:00
Здравейте.На 16 години съм и от 2 седмици имам нов сексуален партньор.Преди два дена правихме секс без презерватив,а той днес ми казва,че има проблем-след като уринира му остават капчици,доколкото разбрах.Каза,че има чувствителна лигавица и може от това да се получава така,защото е с нова партньорка(и преди ми се е случвало,но само при първите 1-2 пъти след като ходи до тоалетна,а сега вече 2 дена).Каза да отида на генеколог да не да съм лепнала някоя венерическа болест.Междудругото досега съм имала 2ма партньори,с които съм го правила без презерватив.При мен няма никакви проблеми.Та въпросът ми е като отида на генеколог какво точно трявба да кажа и дали ще ми се налага да обяснявам ситуацията?Трявба ли да си зимам направление и всичко останало да ми разясните,защото досега не съм ходила при генеколлог ](*,) ,което си е моя глупава грешка.

-
07-19-2007, 17:12
Ami tova,4e mu pari kato urinira neznachi nepremenno,4e ima nqkakva venericheska bolest! za6to ne otide i toi da se izsledva,a prashta samo teb???? Takyv problem moje da se poluchi i pri cistit, uretrit...
Ako ne si vzemesh napravlenie.. pregleda ti 6te struva ot 10 do kym 20lv.. a ako si vzemesh... samo potrebitelska taksa!
Po-dobre kaji pyrvo na priqtelq si da otide da se pregleda, a ne ti da hodi6 ako ni6to ti nqma

Komshiikata
07-19-2007, 17:16
Той неможе да отиде защото и двамата му родители са оролозите и няма как,затова аз ще трябва да ходя :cry:

thefreak
07-19-2007, 17:18
При личния лекар ги задай тези въпроси.
И това, което трябва да направиш е да слагате презерватив.
Не си мисли, че са измислени за да предпазват само от бременност.

Komshiikata
07-19-2007, 17:21
При личния лекар ги задай тези въпроси.
И това, което трябва да направиш е да слагате презерватив.
Не си мисли, че са измислени за да предпазват само от бременност.
Знам,но просто...незнам и аз какво просто аз съм си виновна,се пак благодаря за отговорите.

-
07-19-2007, 17:22
da taka e! ot tuk natatyk polzvaite prezervativ, za da si spestish podobni situacii! I po-dobre predi da se izlekuva toi ne pravete seks... ili ako pravite neka da e s prezervativ
A kato otide6 na lekar.. Kaji mu vsi4ko kakto e! nedei da krie6 ni6to, za6toto 6te mu popre4i za pravilna diagnoza

-
07-19-2007, 17:24
i mejdu drugoto ne e nujno da hodi6 na lekar zaradi nego! 6tom na nego mu e zle da sybere smelost i da kaje na roditelite si! 6tom e dostatychno golqm da pravi seks (bez prezervativ) neka si poeme i posledstviqta!!!

Komshiikata
07-19-2007, 18:03
i mejdu drugoto ne e nujno da hodi6 na lekar zaradi nego! 6tom na nego mu e zle da sybere smelost i da kaje na roditelite si! 6tom e dostatychno golqm da pravi seks (bez prezervativ) neka si poeme i posledstviqta!!!
Така е ,но и вече ми е време да отида на генеколог,ако не утре ще трябва да отида все някога,пък и аз отивам просто на прегледа,за да види гинеколога дали имам аз нещо!