PDA

View Full Version : проблем с компютъра



07-19-2007, 18:10
Здравейте,
много се надявам,че след като ви обясня какво е положението с компютъра ми ще можете да ми помогнете.Та проблема е следния: компютърът ми се изключи сам без никаква причина и когато се опитах да го пусна се включваше за малко,но след 1-2мин се изключваше пак. Опитах се да го преинсталирам,за да премахна възможен вирус, но и това не стана, защото пак стигах до някъде и той се изключваше. Затова сножих хард диска на друг компютър и там направих преинсталацията,но след като го сложих на моя пак се изключваше. Според мен проблема не е в харда така, че ако можете да ми кажете в кое може да е проблема да го сменя. Мерси предварително за помощтта.
П.С. Знам че след като не мога да се справя сам трябва да го дам на специалист,но тъй като вече е късно бих искала да се опитам сам да го оправя ако е възможно,а ако не ще го занеса в някой клуб да го оправят.

iskam(. )tvoito( .)tqlo
07-19-2007, 19:42
амм как ти е охлаждането ?

07-19-2007, 20:18
Ами работи си добре.Поне доколкото разбирам де :)

angel_boy
07-20-2007, 07:18
Ами значи и на моя беше станало така и го бех завел на папрявка и те казаха че нешо се е откачило или изгоряло вече не помня ама ако го заведеш на поправка ще се оправи 8)

iskam(. )tvoito( .)tqlo
07-20-2007, 08:05
а да си добавял нещо , RAM или нещо такова ? нови ... ? изави всички платки почисти ги много добре и ги закачули наново .... това с ресването ми го правеше при един бъгнат RAM , дети ми продадоха и не искаха да ми върнат парите .... иначе ти казвам щом е след 1-2 мин , може и от охлаждането да е така , ако не е това е нещо по сериозно и едва ли ще може някой да ти каже само така като пишеш в форума , ще трябва да се погледне

EternalSilence
07-20-2007, 08:15
мога веднага да ти кажа какъв е проблема - захранването ти се е прецакало

QPONECA
07-20-2007, 13:20
Или захранвамето или охлаждането