PDA

View Full Version : Moderated:Отслабване и стягане за 2 месеца



DaSkAlO-Is BaCk SooN
07-19-2007, 19:30
Здр на всички! аз съм 5-ти за 6-ти клас и започвам да ходя на училище пак на 15 септември :roll:

Колко най-много може да се свали за 2 месеца???
Аз съм слабичка но имам още малко за сваляне от вътрешната страна на бедрата и леки паласки,а над паласките съм супер :?
Малко ми е странничко някъде слаба някъде по-дебеличка,ама тия бедра и паласки ми развалят всичко :-$
Моля ви дайте отговори,но без такива ,че съм малка и тн.....
Дайте някоя подходяща диета,и спортен режим- НЕ МЕ ИНТЕРИСУВА КАКВА Е ,ако трябва гладна ще стоя
И без ебавки ако може ,защото ми е гадничко :roll:
Аиде очаквам отговорите ви! 10х предварително- знам,че има много такива теми ама.. :roll:

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

DaSkAlO-Is BaCk SooN
07-19-2007, 20:24
ади де няма ли да ми хелп? :| :| :cry: :cry:

07-19-2007, 20:37
Наистина си малка за диети.Аз мисля че най-добрия вариянт е мн. спорт и подбиране на подходяща храна(без сладки неща,без хлаяб,газирани напитки и т. н.).За спортен режим можеш да се обарнеш кам специалист.По принцип във всеки фитнес има инструктори.В момента и аз бласкам във фитнеса и мисля че постигнах добър резултат-170-55кг.

tuka6na
07-19-2007, 20:39
не яж!
гарантиран резултат

DaSkAlO-Is BaCk SooN
07-19-2007, 21:53
Да не ям.....НИЩО? :?
Имам 2 месеца да отслабна ,но мен не ми трябва много.....става въпрос,че не съм дебела или нещо такова,но паласки и отвътре на бедрата не ми харесват......
ПЛССССС помогнетеееееее дееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее :cry:

AnGeLwItHdEvILsOuL
07-19-2007, 23:32
Palaskite se stqgat/mahat s koremni presi no ne obiknovenite.Lqgash, svivash krakata v kolenata i trugvash da se nadigash bez da naprqgash vrata, no 1 koremna presa q pravish nalqvo tui che glavata ti da mine ot zad leviqt krak a 2-rata zad desniq i taka reduvash .. dano sym go obqsnila tochno

[Lucifer]
07-20-2007, 00:12
Наистина си малка за диети.Аз мисля че най-добрия вариянт е мн. спорт и подбиране на подходяща храна(без сладки неща,без хлаяб,газирани напитки и т. н.).За спортен режим можеш да се обарнеш кам специалист.По принцип във всеки фитнес има инструктори.В момента и аз бласкам във фитнеса и мисля че постигнах добър резултат-170-55кг. лека грешка!!! значи диета какво значи-режим на хранене.... т.е. никога не си малък или голям за диета ! диетат не значи неядене! тя означава какво и кога и по колко да ядем за да постигнем опр. резултат. принципно всичко става най здравословно, най-сигурно и най-се задържат кг ако е свързано със спорт ;-) тлел яж храна богата на белтъчини като се пазиш от въглехидрати/ориз, картофи, тестени изделия, пици, сандвичи, сладки, шоколади и фафлички/ !!!! а може би вие момичетата ядете все такива гадориики и затова за вас диетата означава неядене ;-)

honey741
07-20-2007, 07:16
Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.

sexa_na_kompleksa
07-20-2007, 08:35
Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.

Съгласна съм.

maroon
07-20-2007, 12:59
Страшно малка си, сега организма ти все още се развива и не е редно да почваш диети.. Аз ти препоръчвам през тези два месеца да започнеш да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения. В никакъв случай не спирай да се храниш, яж си както обикновено, но гледай да избягваш мазните храни. Ако си постоянна резултат ще има.

Съгласна съм.
:smt023
nqma kak s dieta da svali6 kg samo ot problemnite zoni - kardio!
:P :P :P :P :wink: :wink: :P :P

__ludoto_levskar4e__
07-20-2007, 15:59
zdr,macka,az sum 7 za 8 klas i sum re6ila tova lqto da posvetq pove4ko vreme na fizi4eskoto si sustoqnie...ta taka sedna ii si izmislih ne6to kato rejim4e-menu+sport...v sledva6tite redove moje da go vidi6..o4akvam upreci oba4e sum ree6ila,4e taka 6te postigna jelanite rezultati..posledno, kogato se merih,koeto bee6 predi 1-2 sedmici,bqh 55 kg ii iskam da stana 47-48 g/d,no ne mi e vajno tolkova kolko kg 6te sum,a kato se pogledna v ogledaloto da si kaja da uspqh iskah da izglejdam taka..t.s. da si haresvam tqloto,za6toto kg sa mn otnositelno ne6to-zavisi ot struktura, kosti ii t.n...ta stiga sum prikazvala 6te napi6a rejim4eto,koeto glavicata mi rodi...

МЕНЮ

zakuski:

filiika hlqb "bonus"+1svareno qice+kafe/airqn
-------------------------
kofi4ka kiselo mlqko(moje i plodovo)+polovin paket bizkvitki "hogarenas"/qbulka
-------------------------
filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+qbulka+kafe/airqn
-------------------------
zurnena zakuska+kafe
-------------------------
makaroni+obezsoleno sirene


obqdi:

salata(domati,krastavici,1 svareno qice,sirene)+filiika hlqb "bonus"
------------------------
zeleva salta+par4e file/6unka+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene
------------------------
kupi4ka kartofeno pure+filiika hlqb "bonus"+1 domat
------------------------
kupi4ka oriz s 4u6ki,morkovi ii grah+filiika hlqb "bonus"+pile6ko meso- 100gr
------------------------
miks zadu6eni zelen4uci(4u6ki,morkovi,grah,carevica)+kub4eta 6unka/file(max 50gr)
------------------------
1 domat+1 4u6ka+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+par4e file/6unka


ve4eri:

kartofena salatka+filiika hlqb "bonus"
------------------------
salata(domati,krastavici.pe4eni 4u6ki,sirene)+filiika hlqb "bonus"
------------------------
kupi4ka oriz s 4u6ki,morkovi ii grah+filiika hlqb "bonus"+pile6ko meso- 100gr
------------------------
omlet s kub4ea file/6unka i ka6kaval+domat
------------------------
tarator+filiika hlqb "bonus"+topeno sirene+file/6unka
------------------------
2 svareni qica narqcani,zalqti sus sos(kiselo mlqko,maioneza) i poruseni s nasturgan ka6kaval+filiika hlqb "bonus"
------------------------
pe4ena riba+kartofena salatka+filiika hlqb "bonus"
------------------------
zelena salata(marulq,krastavici)+1svareno qice+filiika hlqb "bonus"


Uprajneniq

delni4ni dni (6te ti gi napi6a po 4asove kakto sum si go napravila az puk ti ve4e ako re6i6 slu4aino da gi prai6 si re6avai koga)

8:00-9:00h bqgane
9:30-10:00h zakuska
11:00-12:00h 3serii-30podskoka+po 10 napuna s vseki krak
3serii-15 kleka+po 5 napuna s vseki krak
12:30h obqd
18:00-18:30h 3serii-20 puti vdigane na giri4ki(az poneje takiva ekstri nqmam si pulnq edno 6i6e 2L s voda ii taka si pravq seriikite) s vsqka ruka
19:30-21:00h karane na kolelo



subota i nedelq(za da ima malko po4ivka,a i za6toto az principno mn izlizam s frds,a prez sedmicata nqmam mn svobodno vreme s toq rejim,uprajneniqta sa po malko i kato cqlo trenirovkata e po leka)

9:00-10:00h 5serii-30 koremni kato m/u seriikite se obru6tai za malko pokorem ii raztqgai muskulite,6oto ina4e riskuva6 da ima6 muskulna dokato ne svikne6
10:30-11:00h zakuska
11:30-12:00h 3 serii-15 puti klek->podskok..m/u seriikite x10 napuna s vseki krak
12:30-13:00h 3serii-20 puti vdigane na giri4ki(az poneje takiva ekstri nqmam si pulnq edno 6i6e 2L s voda ii taka si pravq seriikite) s vsqka ruka
13:30h obqd


P.S.:tova e vsi4ko sry za latinicata i ako ima pravopisni i punktuuacionni gre6ki prosto e dulgo ii en mi se proverqva..dano,ako nqkoi go pro4ete,da go prejiveete..byes ii macko,uspeh!!! :P

07-20-2007, 21:54
Точно в тази възраст организма търпи доста промени за това по добре недей да се хващаш на диети от сорта на...без ядене 2-3 дена.Тичай!Това е най-простото и лесно опражнение.Ако избягваш богатите на въглехидрати храни(сладко,тестени изделия и газирани напитки) резултата ще дойде за по малко от 2 месеца,защото организма ще взима енергия от мастните депа,а не от въглехидратите(недей да ядеш никакви наситени мазнини те директно се лепят по тялото..)
Ако имаш други въпроси ме намери в irc - /q xenix

**InNoCeNt**
07-21-2007, 11:18
HmMm....abeIi ne ti prepory4vam ne6to mn drasti4no 6tom nqma mn da svalq6 pyk i drasti4nite dietite sa zagubeno ne6to s tqh svalqm mn lesno kilogrami ama si se vra6tat 6tom is vyzvyrna rejima za tova po-dobre pove4ko spor fitnes 6te ti sv1r6i nai-dobra rabota 6tom ima6 problem s opredeleni 4asti ot tqloto :) prObvaI i s bqgane :) t1r4eneto vyr6i 4udesa :mrgreen: btw onezi zakuski obqdi i vs deto be6e napisano gore stavam za leka dieta =D>

krem4et0
07-21-2007, 11:44
Аз ти препоръчвам някаква гимнастика в къщи. Аз си правя от 3 седмици редовно и съм свалила по 3 см от всяко бедро, 4 см ханш и около 2 талия(то там нямам каво толкова да свалям). Упражнения по вестници, списания, интернет бол. подбираш си за проблемните зони и толкова. По 30 минути на ден и за 1-2 месеца ще си бомба. И естествено не се отправяй към щандовете с вафли и хляб. Повече зеленч,ци, повече течности, ориз и сладолед за диабетици..............слабее се за дни.

_aLeX_
07-21-2007, 12:37
ммм паласките и с въртене на обръч се махат също :)

07-29-2007, 19:18
az sum 7 klas i az sum po-pulna na niakoi mesta i slaba na drugi tova da ne iam ne e re6enie. zapo4nah da ne iam mnogo mnogo i zapo4nah da pripadam.tova ne e re6enieto prosto sportuvai redovno i iaj plodove i selen4uci i pii mnogo voda