PDA

View Full Version : как да говоря с нея?



07-19-2007, 20:14
здравейте готини хорица....ето го и моят проблем на който ще се радвам да ми помогнете!
с гаджето с което ходех ...се скарахме лошо......и той ми написа не му пиша повече и тн..... бяхме мн ядосани и не се съобразихме с тва че може да се разделим..

споделих това с майка ми...тя много се разгневи ..ужасно мн му се ядоса.... даже започна да си мисли че е луд....(защото от вр на вр избухва)че не е за мен и тн....
но аз мн го харесвам и още го обичам....... искам пак да се съберем........днес го видях...и като се видяхме се гледахме супер продължително...и ми идеше да го прегърна и целуна(видяхме се случайно) и после ми написа на смс че ме харесва и ме обича и не може без мен...иска да му дам 2-ри шанс...а аз му казах че тези неща не могат да изясняват по чата ,смс и тн...и утре ще се видим сигорно да се разберем веднъж завинаги........ но проблемът е какво да кажа на майка ми за да я обедя че той не е лош а че ме обича и че аз също го обичам и че ще съм щастлива с него!!

Help me!

07-19-2007, 20:17
Само ще ти кажа да говориш спокойно с нея и да я увериш, че мн си мислила и си избрала правилното решенеие за теб.
И в никакъв ама никакв случай не се изнервяй доакто гооврите и недей да се тръшкаш и да и викаш...
Бъди убедителна ;)

Тодд
07-19-2007, 20:20
еммм тряяябва ли изобщо да и казваш нещо? тя кфо обшо има?!

07-19-2007, 20:26
не мога така...трябва да говоря с нея...рано или късно ще разбере..не мога да я лъжа

thefreak
07-19-2007, 20:54
Просто и казваш, че ще се случи това.
Не е нужно да даваш обеснения, просто е нужен по твърд и категоричен тон.

07-19-2007, 21:54
ti parvo pogovori sas mom4eto i vij kakvo 6te stane/dali izob6to 6te stane ne6to/i posle 6te govori6 i s maika si

sladkata_presi
07-20-2007, 03:43
Ще седнеш да поговориш с майка си и ще и кажеш,че за всяка двойка си има трудни периоди и скандали.
Кажи и,че го обичаш,че искаш да сте заедно...
Успех! :smt039

07-20-2007, 09:37
хорица говорих с нея..... мн сериозно и съвсем нормално и тя ме разбра...
олекна ми.каза да поговоря с него мн сериозно и така :))) ще се оправят нещата :-)

мерси на сички :smt008

kofti_nick
07-20-2007, 11:43
Иееееееееееееееееееееееее \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Valento
07-20-2007, 14:26
Съберете се и тримата и се разберете добре!!!!Семеен кръг!После ме викайте за кум!!!! :smt006 :smt006 :smt006 :smt006