PDA

View Full Version : Да забравя ?



07-19-2007, 20:23
Ми Ези Тура ... казах си Ези ще е моя ... падна се тура ... така започна днес деня ми :)


Ми става дума за едно момиче което ме знае от 3-4 години кой съм кво съм що съм ... (една нейна пр ме харесвала на времето)

Въпросното момиче го познавам от 3-4 месеца ... 1-2 месеца само излизахме и си пишехме нон стоп в чата ама ми беше някво готино с нея мога да си кажа всичко пекана е и тя много споделя с мен ... и нали стана така, че се влюбих ... споделих и ... тя сякаш малко се отдръпна от мене и аз така ... не си пишем както преди ...
Почти не сме излизали на кафе от 2 седмици ... ходя там където е просто да я видя да си кажем едно здравей и заминавам ... беше за 2-3 дена на село САМО НА МЕНЕ СЕ ОБАЖДАШЕ И ПИШЕШЕ ДОРИ НА НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА НЕ СЕ ОБАДИ! Тогава си каах въй имам мега шанс с нея ... едно друу и и казах "Следващия път като се видим гушкам си те силно, вплитам бавно пръсти в косата ти и щеш не щеш те целувам" добре видяхме се ... гушнахме се тя си мърдаше ръката по гърба ми аз също и продължах към косата и врата и буф тя се отдръпнаааа :(

Днес имаше едни проблеми не бях в града иначе щях да бягам до тях зада видя какво става ... и да и помогна както и колкото мога и така избавихме я ...

И неска се случи нещо което направо ме доуби ... блъснаха кученцето ми (ще се оправи до 2-3 седмици ще е като ново) и си писахме споделих и ... какво съм преживял (беше ужасно) и тя ми каза нещо което мразя да ми го казват момичетата "Искам да знаеш, че винаги можеш да разчиташ на мен"

И кво стана май стана така, че съм с пръст в устата ? ](*,) [-X

07-19-2007, 20:34
Mi my4i sa be dai si4ko ot sebe si

07-19-2007, 20:41
Mi my4i sa be dai si4ko ot sebe si


не е толкова лесно

ili_l
07-19-2007, 20:46
питай я дали иска да се заедно или не какво е това днеска с тебе утре не

sexuaLmonsteR
07-19-2007, 20:50
Аве ти мъж ли си или какво ? Как тей ще се отказваш сега му е времето да опитваш всичко за да знаеш като пораснеш най ефикасните методи =P~

07-19-2007, 20:53
ako si mi priqtel :)
ako ti dopadam ;)
ako te draznq (wait)
ako me mislish za gotin/a 8)
ako te radvam (sun)
ako sum ti bezrazlichen/a :|
ako me mrazi6 (puke)
ako iska6 da stanem gadjeta (handshake)
ako me xaresva6 (blush)
ako me obi4a6 (h)
ako iska6 da skysame (u)
ako iska6 da spi6 s men (y)


преди малко ми прати това в скайп и когато и каах и тя да го попълни имаше само: polu4avash :* po radioto :D:D:D:D

и каза, че няма да го направи макар, че и го написах 100 пъти да го попълни :(

beb4ety
07-19-2007, 20:53
dai vsi4ko ot sebesi te ti go kazaxa :roll:

thefreak
07-19-2007, 20:57
Какъв ти е въпроса?!

07-19-2007, 21:17
Какъв ти е въпроса?!


въпроса е че няма въпрос и че незнам какво да правя :(

thefreak
07-19-2007, 21:55
А ти какво искаш да правиш ?

Th3MaN
07-19-2007, 22:00
Нещо не я разбрах тая тема :-k

07-19-2007, 22:29
А ти какво искаш да правиш ?



да хвана мацката за приятелка ама тя не иска

thefreak
07-19-2007, 22:44
ЕееЕеЕЕ много искаш тогава...
щом не иска... загубена кауза...

07-20-2007, 06:28
ЕееЕеЕЕ много искаш тогава...
щом не иска... загубена кауза...

shto taka go otkazwash e

flowerlina
07-20-2007, 06:37
А ти какво искаш да правиш ?



да хвана мацката за приятелка ама тя не иска

ЕЕЕЕеееееее като не иска ти не можеш да и сложиш нож на врата

07-20-2007, 07:50
haha neznam temata e dosta interesna i slojna tq ti dawa nqkwi nadejdi i posle...

a prednishnoto mnenie predi moito me kefi "noj" :D

JustaMan
07-20-2007, 07:59
Пич, ще ти кажа, че на сила не става. Дори и да тръгнете сега с голям зор, после ще е много неприятно, когато чувствата на единия са много по-силни от тези на другия. Няма смисъл според мен... какво да се прави, на всеки се случва

Edna gostenka;p
07-20-2007, 08:14
Плюс това жените (а и хората като цяло) много често флиртуват така, между другото. Казвам го, защото го разбрах наскоро, имах си своите заблуди :)
Имам идентичен на твоя случай, въпреки че с момчето сме в близки отношения доста по-дълго от вашата ситуация.
Какво да ти кажа...ти знаеш най-добре какво да направиш. Отвътре. Не търси съветите на някакви непознати, нито познаваме теб, нито нея. Според мен има някакъв интерес към теб, но нещо я спира. Неприятно, да, но се случва...аз съм така от половин година и всичко взе да ми лази по нервите, честно :lol:
Едно трикче, ако си падаш по трикчета. Отдръпни се и ти от нея.

07-20-2007, 09:05
Едно трикче, ако си падаш по трикчета. Отдръпни се и ти от нея.

Да се прая нанякъв недостъпен ли :)

07-20-2007, 10:01
Едно трикче, ако си падаш по трикчета. Отдръпни се и ти от нея.

Да се прая нанякъв недостъпен ли :)

Примерно. :)
Всъщност не чак толкова видно. Просто спри да и пишеш разни "мили" неща, не я търси често, дръж си се учтиво, но не показвай някакъв сантимент. Абсурдно, но факт - много хора откачат, когато някой се държи с тях така.
Това не значи да късаш всякакви контакти, да си надменен и да я обиждаш с невнимание и т.н. Просто го давай по-неглиже, покажи се малко непукист :) Като експеримент...ако не тръгне да поема инициативата известно време, значи или не иска нищо, или я е прекалено страх да направи нещо по въпроса, което е едно и също.

vex9060
07-20-2007, 10:25
питай я дали иска да се заедно или не какво е това днеска с тебе утре не


az potkrepqm tova mnenie taka si e otidi pri neq i q pitai za da si izqsnite otnosheniqta i vashte chuvstva.

07-20-2007, 10:31
заеби,тая е изгубна кауза.

07-20-2007, 10:33
Тя снощи ми разправяш, че ме била сънувала и че сме се целували ...
И аз я питах "Как е добре ли се целувам" и тя ми каза, че не се сеща и аз и казах "Ми тогава да ти припомня"

И така ся завързахме едно такова разговорче ... и пак съм се надъхал да действам ;) и ако тази вечер просто нищо не стане ... просто си сеприбирам в къщи и засписвам с мисълта че няма да стане нищо ...

07-20-2007, 11:16
Тя снощи ми разправяш, че ме била сънувала и че сме се целували ...
И аз я питах "Как е добре ли се целувам" и тя ми каза, че не се сеща и аз и казах "Ми тогава да ти припомня"

И така ся завързахме едно такова разговорче ... и пак съм се надъхал да действам ;) и ако тази вечер просто нищо не стане ... просто си сеприбирам в къщи и засписвам с мисълта че няма да стане нищо ...

успех младежо. \:D/

07-20-2007, 11:37
Успех или неуспех ...


То и го пише в любовния хороскоп :D


Близнаци
прогноза за 20/07/2007


Денят ще ви предложи множество възможности и трябва много да внимавате, за да не пропуснете нещо важно. Не се залавяйте с допълнителни занимания, защото дори и за основните няма да имате време.


и и казах да си помисли дали ще излизаме тая вечер :)


П.П. несъм някъв луд дет и чета хороскопа секи ден просто и копнах моя и тя каза да и кажа нейния ;)

asdfff
07-21-2007, 00:58
awe tfa sa bozi we..ostaf q kat ne te shte neviish li che nqq interes mi te prai na lyd da i tichash sled gyza..