PDA

View Full Version : Много съм объркана, дайте съвет!:(



TeguHka
07-19-2007, 20:32
Здравейте! 8) Отново ще се обърна към вас за съвет, понеже винаги сте ми помагали!Такааа..Този път ситуацията е доста объркана...От един месец си имам приятел!Той не е от моят град, но ми е колега и е в курорт близо до града, в който живея(това не е голяма пречка).И така той си е "имал" приятелка от неговият град!тВърди, че са се разделили!Но когато влязох в чата и проверих последните 5 ник-а с които е влизал...разбрах!Разбрах, че още е с нея, и че може би я обича(от начина, по който се беше написал)!А до сега явно ме е лъгал!Уж всичко свършило, уж го дразнела и това го казваше без да го питам, а накрая изскача нещо неочаквано!Освен това в последно време се държи странно, по предпазлив е с мен , държанието му е по-внимателно!Има още нещо с нея 100%!Въпроса е какво да правя аз?!?!Той се държи невероятно с мен, с нея се вижда явно само когато се прибира в града си (1 път на 2 седмици за по 3-4 дни)!ПО никакъв начин не ми показва, че има друга!Едва ли ме обича, но се е привързал към мен и има чувства(личи си),а аз също към него...!Ревнува ме постоянно от всяко момче, дразни се от начина по-който се обличам, понеже ходя по разголена лятото!И...Явно иска и мен, и нея!Незнам!И така ...да говоря ли с него и ако да какво по-точно?!?Да замълча и да продължа да се боря тихомълком за него, без да издавам, че знам за нея?Предпочитам момчета също да ми дават съвети понеже искам да знам какво мислят те за тези варианти!Но в никакав случай не мисля да се карам с него или да го зарежа както правех до сега, този път ще се боря, но ви моля само да ме насочите към правилния път!Благодаря предваретилно за помощта! =D>

IKisseDAGirL
07-19-2007, 20:37
Най-лесният начин е да го питаш съвсем сериозно какво става, казваш му, че знаеш всичко и това е, няма значение от къде. Трябва да звучиш убедително, за да си сигурна, че ще ти каже истината. След това поставяш нещата така - ти или тя. Дори и да избере нея, поне ще знаеш, че явно не губиш много :wink: Нямаш нужда от човек, в когото да не си сигурна.

Naked in the wind
07-19-2007, 20:51
Най-добре сериозно поговори с него.Кажи му,че си видяла никовете му и се притесняваш за връзката ви.Обясни му,че държиш на него и не искаш да го изгубиш,но и не желаеш да го делиш с друга.Останалото зависи от него :arrow: Как ще реагира?Дали ще те излъже или подробно ще ти разкаже какво всъщност се е случило?И коя ще избере в крайна сметка,ако въобще се стигне до избор между теб и бившата,защото е твърде вероятно въобще да не се замисли.Успех!

07-20-2007, 21:09
бих те ппосаветвала да говориш с него раздялата е болезнена ,но понякога е най-добрия вариянт аи времето лекува ,но ти решаваш мога да ти кажа как да разбереш дали е искрен с теб ако избягва погледа ти или те глада втрен4ено зна4и най-вероятно лъже останалото по темата можеш да разбере6 на този сайт статията -Секс или любов - поведението му го издава УСПЕХ