PDA

View Full Version : Мом4ета как искате едно моми4е да се държи с вас?



koli_nikoli
07-19-2007, 23:25
Искам да попитам мом4етата, какво трябва да направим ние моми4етата за да запо4не някое мом4е да ни харесва =] как да ви свалим по лесну :P и като ви свалим как да се държим с вас ?

BlueMushroom
07-20-2007, 00:31
haha interesna tema.i na men shte mi e interesno da vidq kakvo shte otgovori mujkata polovina.

Licketty
07-20-2007, 04:18
Аз лично много се кефя когато някое момиче дойде и почне да се заяжда, да ме блъска, рита(на майтап ест.), да спорим за нещо... такива неща. Общо взето да не стои надалеч и да се крие зад бритончето си, ами да действа!

07-20-2007, 05:56
men shte me svali kato po4ne da igrae gutbol s mene :D xaxa :D

young_rich_famous
07-20-2007, 06:48
Мен примерно, ме дразни това някое момиче да ми звъни постоянно и да ми досажда където и да е било ( докато се сваляме де ) ... Ам как може да ме свали някое момиче лесно ли ... не съм се замислял, но една мини поличка, един поглед, едно намигване ... мен ми е достатъчно ... за това ги карам наред :smt005 Но пак казвам ... не досаждайте на дадено момче ... когато има време то ще е с вас ... това е моят съвет :smt006

koli_nikoli
07-20-2007, 13:18
Аа зна4и за ся добре се справям :lol:

TheKeeper
07-20-2007, 13:37
Зависи много от човека :) За мен например трябва да ми досажда много :D Т.е. да прекарва много време с мен :)

Valento
07-20-2007, 14:18
Да се държи се едно не съм там да си прави кефа на себеси и на другите но ако тръгне да ме сваля да дойде да се гушка в мен целувки това онова!!!!Общо взето е това!!! #-o =D> =D> =D> =D> ЕКСТРА ТЕМА!!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

wRinKleS
07-20-2007, 14:34
Kolkoto hora tolkova i na4ini da bydat vpe4atleni... Nqma universalna formula po koqto vinagi da "bleji6" uspeh. Dryj se estestveno i govori - ne e garanciq no opredeleno uveli4ava 6ansovete ti

=)
07-20-2007, 14:37
Да не се прави на недостъпна щото след 2 дена ми чука на вратата
За държанието да не ми се лигави !
Да ме обича истински както винаги аз правя
Общо взето е това

cashmere
07-20-2007, 14:42
Дръжте се АДЕКВАТНО и показвайте достатъчно ясно какво искате,а не го задържайте във вас от притеснение или пък да говорите едно,а да мислите съвсем друго...
iskam da te celuvam e dostatu4no qsno ama ne vur6i raota pri men

f0rbid
07-21-2007, 10:12
аз пък обичам да ми се лигавят многу ,да ми се фърлят по врата да ме обарват :P да ми се подмазват ...

vliuben
07-21-2007, 10:41
Emi prosto iskam da se zakachq s men kakto gore nqkoy beshe kazal da ne se krie a da byde po otovrena da mi go pokazva da doyde da me pregurne i da me celune eto tova e dostatychno spored men za da moje 1 momche da razbere che nqkoe momiche go haresva a pak ako nego gushnesh i nego celunesh prosto napravi neshto drugo i mu go pokaji ima mnogo variqnti no sega nqma da trugvam da gi izbroqvam che 1 chas nqma da mi stigne da gi napisha

Mitizaro
07-21-2007, 11:17
Лични предпочитания -> Да се интересува с мен...Да ми досажда (умерено).Да НЕ се лигави.Да бъде добра и да говори смислено.Да не чака само аз да говоря и да бъде мила :)
Общо взето е това, но всеки си има лични преференций.А за вас момичета остава да отгатнете, кой какъв е и какво предпочита :P ;)

Mart1n4of
07-21-2007, 11:22
da deistva da ne se sramuva i da prekarva pove4e vreme s men

EternalSilence
07-21-2007, 12:03
някои неща станаха ясни, аз да обобщя и да се присъединя към общите предпочитания - да прекарва повече време с мен, да бъде приятна събеседничка и да се държи през по-голямата част от времето мило и прилично, но и понякога да изпада във.... "по-лигави" настроения, но да не прекалява ;) и най-важното - да ми казва всичко директно, без намеци ;)

rosu
07-22-2007, 06:27
men shte me svali kato po4ne da igrae gutbol s mene :D xaxa :D


:lol:

07-30-2007, 08:05
Защо го задаваш тоя въпрос все едно ти трябва да сваляш момчето? Защо той да не сваля теб?

Или времената твърде много са се променили откакто аз бях 7ми клас. :lol:


П.П. Може да звучи цинично, но кой каквото ще да ти разправя, мъжете изпитваме привличане само към едно нещо у жената... да, точно така външността. Тъжно, но факт. :) Ще ти дам няколко съвета от мои наблюдения върху привлекателни момичета:

1. Поддържай се в най - добрата си физическа форма - разбирай - бели зъби, максимално най - добра фигура, т.н.
2. Бъди в тон с модата. Ако искаш момчета да те забелязват по - улицата - КРЕЩЯЩИ ЦВЕТОВЕ !
3. Заобгради се с 2 или 3 по - грзни от теб приятелки - така ще изпъкнеш.
4. Дръж се така с момчетата, сякаш от теб зависи дали те ще правят секс или не. ТИ СИ ФИЛТЪРА - НИЕ ТРЯБВА ДА ДОКАЖЕМ НА ТЕБ, ЧЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ПРЕЗ ФИЛТЪРА.
5. Играй си с момчетата, никога не показвай сексуален интерест преди тях.

Това са все стратегии на поведение кои съм наблюдавал в някои от най - привлекателните момичета, които съм срещал. Нищо лично.

hforce
07-30-2007, 09:12
privlekatelna vun6nost
da imame ob6ti interesi
da kazva si4ko direktno bez nameci
da pokaje 4e po nqkakuv na4im ne haresva (po kakuvto i da e na4in da go pokaje 6te mi e priqtno)
drugo ne mi trqbva, ako momi4eto e privlekatelno i imame mnogo ob6to i ako mi pokaje 4ustvata si me ima... tva e pri polojeni 4e sum svoboden est samo 4e ve4e mai nqma da sum svoboden ili pone blizkite nqkolko godini

btw, s momi4eto s koeto sum v momenta razbrahme 4e imame mnogo ob6to o6te na purviq den kato se zapoznahme, su6tiq den mi pokaza i 4e me haresva kato se gu6ka6e v mene (6tot i be6e studeno, ama se pak se gu6ka6e v mene, a ne v nqkoi drug) na vtoriq den se opitah da q celuna ama tq ne me razbra i se oburna i samo me gu6na, samo 4e posle razbra kakvo sum se opital da naprava ot edna neina "priqtelka" (togava i be6e) i posle kato se vidqhme me gu6na, celuna me po vruta, pogledna me i q celunah

momi4eto ne trqbva da se ligavi, a posle za da go zadurji6 tu milo s nego, tu studeno, da ne mu se inati6 mnogo.... awe na kratko si4ko trqbva da e umereno, da ne ispada6 v krainosti...

gotin_batko
07-30-2007, 09:21
Мен примерно, ме дразни това някое момиче да ми звъни постоянно и да ми досажда където и да е било ( докато се сваляме де ) ... Ам как може да ме свали някое момиче лесно ли ... не съм се замислял, но една мини поличка, един поглед, едно намигване ... мен ми е достатъчно ... за това ги карам наред :smt005 Но пак казвам ... не досаждайте на дадено момче ... когато има време то ще е с вас ... това е моят съвет :smt006

кво да допълна? :D

gamercheto_
07-30-2007, 09:38
най-важното е да бъде себе си а не да се прави на такава каквато не е само за да ме впечатли..от там нататък е лесно хване ли ми окото!мн обичам момичето да се закача с мен да ме дразни с нещо и така :D

LGPz
07-30-2007, 09:47
Лично при мен - момичето трябва да е красиво и ако просто ме гледа влюбено,но не трябва да идва и да се прави на отворено,защото такива ме отващават.Трябва в началото да е трудно и после,ако покаже,че има чувства към мене ставам супер щастлив. :)

johnny_depp
07-30-2007, 09:50
нека прай яки свирки и няма да има проблеми :smt007

TreeHill
07-30-2007, 10:47
някои неща станаха ясни, аз да обобщя и да се присъединя към общите предпочитания - да прекарва повече време с мен, да бъде приятна събеседничка и да се държи през по-голямата част от времето мило и прилично, но и понякога да изпада във.... "по-лигави" настроения, но да не прекалява ;) и най-важното - да ми казва всичко директно, без намеци ;)

идеално обобщение.Да добава : да знае какво иска от живота и по принцип.Напълно подкрепям горе написаното.