PDA

View Full Version : Вярно ли е..



ELiTyYy
07-20-2007, 09:25
Хъм.....искам да стана русичка..но майка ми каза,че след кичури ако се боядисам щяла да ми изпопада косата(кичурите)...това вярно ли е или.. просто се мъчи да ме откаже от идеята ми :roll: =; :-&
ии...кажете някаква хубава боя за коса ..руса.. ,който каквото е използвал/а и дали е доволен/а 8-[ :mrgreen:

07-20-2007, 09:31
6ti opadne we :smt011

bgtrener
07-20-2007, 09:45
Сега разбрах защо оплешивявам...

07-20-2007, 09:58
Хъм.....искам да стана русичка..но майка ми каза,че след кичури ако се боядисам щяла да ми изпопада косата(кичурите)...това вярно ли е или.. просто се мъчи да ме откаже от идеята ми :roll: =; :-&
ии...кажете някаква хубава боя за коса ..руса.. ,който каквото е използвал/а и дали е доволен/а 8-[ :mrgreen:

ами, ако се боядисаш след кичури, боята от самите кичури пада по-бързо и става малко гадно...една приятелка така направи с нейните, имаше червени, те станаха оранжевеещи, сега се боядиса но боята от кичурита пада по-бъррзо и е...еми, не е мн добре така, пак си личи цвета на кичурите.

tedinkata_
07-20-2007, 09:59
nqma da opada no rusoto mn iztoshtava kosata i iska postoqnni griji no shtom e samo za ki4uri davai ;) uspex eli :roll:

ELiTyYy
07-20-2007, 10:11
нене..аз цялата ще се изрусявам..ама се чудя още как ще бъде хаха :-$ :-s :::

ELiTyYy
07-20-2007, 10:20
някоя русичка няма ли тука :roll: :-D

bgtrener
07-20-2007, 10:29
някоя русичка няма ли тука :roll: :-D

само аз
:)

07-20-2007, 10:29
Не мисля, че ще ти изпопада кошницата (аз така си говоря, това е любимото ми определени :D ). Моята коса си беше перфеееектна, косъма като дебелина, блясък ииии всичко... но за последния месец и половина аз се боядисах 4 пъти и веднъж с обезцветител, който е мнооого по-вреден от русата боя. И какъф е резълтата... суха коса, която сега като си зех подходящ балсам и маска за коса... използвам ги всеки ден и косата ми е що-годе биваща, не ми е опадала, но просто не е същата като преди... но няма и как да е...

07-20-2007, 10:32
Не мисля, че ще ти изпопада кошницата (аз така си говоря, това е любимото ми определени :D ). Моята коса си беше перфеееектна, косъма като дебелина, блясък ииии всичко... но за последния месец и половина аз се боядисах 4 пъти и веднъж с обезцветител, който е мнооого по-вреден от русата боя. И какъф е резълтата... суха коса, която сега като си зех подходящ балсам и маска за коса... използвам ги всеки ден и косата ми е що-годе биваща, не ми е опадала, но просто не е същата като преди... но няма и как да е...
А забравих да кажа, че в един ден се обезцветих и боядисах...е косата ми не беше изсъхнала след изсветляването и аз се боядисах... лилаво...

ТОВА ТРЯБВАШЕ ДА Е ДОВЪРШВАЩО... НО НЕ... ИМАМ КОСА НА ГЛАВАТА СИ :wink:

ELiTyYy
07-20-2007, 11:33
хехехе... ем значии...стискайте палци да си имам коса на главата хаха :shock: :D и да стане хубаво..
=P~

07-20-2007, 13:21
\:D/ =D>