PDA

View Full Version : Prosto spodelqm



tajnata_mimi
07-20-2007, 09:31
Ot 06.06. ne sam vijdala priqtelq si,za6toto pretarpqh zlopouka i na6ite ne mi davat da se vijdam s nego.Ot togava ne sam i izlizala,za6toto ne moga :( Stra6no mnogo mi lipsva,samo se 4uvame po telefona,na6ite ne znaqt za tova i ako razberat ne znam kakvo 6te stane.Ve4e ne izdarjam,iskam da izlezna,da go vidq,a ne znam tova koga 6te stane.Mnogo mi e ma4no za nego,ot vreme na vreme si poplakvam.Znam 4e 6te go vidq kato se opravq,no kolko vreme 6te mine do togava ne znam.

lorena
07-20-2007, 09:39
:cry: znam kak se chuvstvash... :( az moq ne sum go vijdala ot edna sedmica ..i mi e tolkova gadno ...a za teb - predstavqm si.Ne se otchaivai \:D/

thefreak
07-20-2007, 09:39
That`s it ?!

xXxScreamxXx
07-20-2007, 09:42
zna4i p1rvo da te pitam za6to va6te ne ti davat da se vijda6 s nego i vtoro 6tom tolkova ti lipsva za6to 4aka6 vijte se kaji 4e otiva6 do nqkoq fr

sasha_90
07-20-2007, 09:59
:?
Защо родителите ти не ти дават да се виждаш с гаджето?

щастливката
07-20-2007, 10:19
На колко си години? И какво е станало та не ти дават да се виждаш с прияте ли? разкажи по подробно така нищо не се разбира от това където пишеш

tajna
07-20-2007, 14:34
Ami 6te zapo4na malko po-otdale4!Predi tazi data(lo6a za men)edna ve4er s ba6ta mi se skarahme,dori me udrq,maika mi q nqma6e i az se obadih na priqtelq mi da doide da me vzeme.Toi doide i otidohme u tqh.Na drugiq den vsi4ki mi zvanqt,no az ne im vdigah,maika mi idva do tqh da me vika da se pribiram no ne tragnah,sled tova doide s policai i te i kazaha 4e ni6to ne mogat da mi napravqt i 4e ne mogat da me nakarat da si tragna ot tam,za6toto sam palnoletna(na 19 sam)i maika mi si tragna s policaite.Na sledva6tiq den otidoh pri maika mi na rabota tam se razpravqhme tq mi kaza da se pribera i pove4e nqma da izlezna ot nas i t.n.az tragnah no ne se pribrah,a otidoh v priqtelq mi.Ve4erta ba6ta mi doide i uspq da me prikotka da se pribera,pribrah se s maika pak razpravii.Priqtelq mi doide no ne vleze,pita maika mi dali 6te me pusne da izlezna tq kaza ne i toi izvika policiq.Posle s tqh se rapravqhme,te kazaha 4e sa mi roditeli i kakvoto kajat te trqbva da se saglasq s tqh i imam dva varianta ili da bqgam ili da se primirq.Trqbva6e da si dam li4nata karta i se ka4ih do nas da q vzema.Ostanah sama u nas,za6toto maika mi i ba6ta mi bqha vanka s policaite.Az togava re6ih da sko4a ot terasata i da izbqgam.Sko4ih i si s4upih krakata,bqh v bolnicata i me operiraha(bqh pisala za tova predi vreme).Togava na6ite podadoha jalba sre6tu priqtelq mi da ne se doblijava dori do bloka.Te si mislqt 4e toi e vinoven za tova koeto stana.Zatova ne mi davat da se vijdame.Tova e istoriqta.Drugoto vi go kazah,4e mi e ma4no i t.n.