PDA

View Full Version : Вие и приятелите ви ...



07-20-2007, 12:56
Какви са ви общите неща и какво правите , когато сте с приятелите си ?
Дано ви хареса тематаа :D

KiLLeR_InSTiNkT
07-20-2007, 13:25
Пийваме биричка, плямпаме, слушаме някаква музичка и общо взето това е. Сега, зависи и от мястото, където сме...

oli4ka
07-20-2007, 13:55
аз попринцип като излизазм със най-добрите си приятели .. ся по жегите обикновенно се събирам в някой,гледаме фим,слушаме музика,говорим.. ако е някво нормано времето ходим на кино,на някоя пейчица се настаняваме... или из борисовата ,южния,център..... т.н.

Sam90
07-20-2007, 15:09
Ами... говорим си, обсъждаме как са минали предишните дни на всеки - ако някой има интересна случка я споделя. Ако някой има проблем го посделя и го обсъждаме.. даваме му съвети. Най-често проблемите са с гаджетата... хаха. Бийваме биричка или кафе и се разхождаме... Това са обичайните сбирки. Освен тях понякога ходим по дискотеки, барове... събираме се в къщата на някого и гледаме филм примерно... такива работи :)

Manenkoto
07-20-2007, 20:02
Лафим си, лигави ме се, кефи ме се на другите, пиеме абе много работа само и само да ние гот :P :roll:

iv4enceto
07-20-2007, 20:11
Ами... говорим си, обсъждаме как са минали предишните дни на всеки - ако някой има интересна случка я споделя. Ако някой има проблем го посделя и го обсъждаме.. даваме му съвети. Най-често проблемите са с гаджетата... хаха. Бийваме биричка или кафе и се разхождаме... Това са обичайните сбирки. Освен тях понякога ходим по дискотеки, барове... събираме се в къщата на някого и гледаме филм примерно... такива работи :)
И при мен е така с моите приятели.Общо взето каквото и да правим все е купон щото всички сме големи лигочи и си го правим весело.често ходим на пикник,на хижи в,парка. :smt004

malka_sladuranka
07-20-2007, 20:21
Пиеме си бирички или каквото решиме пред блока. Говорим си глупости. Лигавиме се. Понякога и за по-сериозни теми говорим разбира се. И така.. Весело да бъде... :-D

Boot
07-20-2007, 20:44
пием шуменско и лежим в детелинките на Заимов. :roll:

special_girl_SS
07-20-2007, 20:53
амииииии как да ви кажа...

Обикновено се разбираме от предния ден кой ще приготви дозите и му даваме кинти и като дойде уречения час на срещата, той трябва да е приготвил всичко...

отиваме на нашето си място, пускаме си сатанинска музика и се молим на Аллах... после се целкаме по вените и заедно обикаляме Временните наркополета, като ни поотпусне си спретваме оргия със златни рибки и кучета с хартиени шапки и се разотиваме по домовете, като сме се разбрали кой е партимейкъра за следващия ден...

Eeхехе не си губиш времето :wink: :lol:

Jamalska
07-20-2007, 20:55
Напоследък само бачкаме...Иначе обикаляме на стоп..запиваме/... тук-таме...муфтят пари а аз играя касичка,циклим...абе измисляме некфи тъпотии

the_o.c_girl
07-20-2007, 21:05
ОоО Хах няма да коментирам :-D

Shadow_Walker
07-20-2007, 21:27
Размотаваме се, приказваме, понякога сме на кафе, на кино...зависи :)

Swinkenhoffer
07-20-2007, 21:53
пием шуменско и лежим в детелинките на Заимов. :roll:
ние имаме приятели? :lol:

Boot
07-20-2007, 22:08
пием шуменско и лежим в детелинките на Заимов. :roll:
ние имаме приятели? :lol:
смисъл аз, ти и вътрешния ми глас Пешо. И тоя вътрешен.

aP0kAlIpSiS
07-20-2007, 23:10
Вече само се караме-май не издържахме на напревението.... :smt014
:smt010

DisturbinThePeace
07-20-2007, 23:29
i don`t have friends like 4adel :(

dunapren
07-20-2007, 23:49
i don`t have friends like 4adel :(
еее горкия айде ше тъ зейм да плющим белот , да бием бира, да слушаме сигнал + и да обсъждаме войната в ирак :-)

`Death`Whore``
07-20-2007, 23:50
ЪЪъ...говорим... :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

ScionOfStorm
07-21-2007, 08:18
пием шуменско и лежим в детелинките на Заимов. :roll:
ние имаме приятели? :lol:
смисъл аз, ти и вътрешния ми глас Пешо. И тоя вътрешен.
Епа...и аз се включвам от време на време ;p

Иначе, с приятелите си висим навън, борисова, където е сенчесто и удобно да се съберем повече хора...Пийваме бирица, може да джитнем карти, ако сме малко хора може да отскочим до Ма3х-а, и така... :) Играта на футбол също е важна , хехе ;p

Disrespect
07-21-2007, 08:23
замерваме се с камъни

young_rich_famous
07-21-2007, 08:27
За аверите не остава много време ... освен уикенда ... иначе пием бира, играеме карти, мач по някой път, баскет ... ей такива неща ... тази седмица, т.е. след няколко часа мислим да забегнем на една рекичка, с палатки да останем за уикенда там ... ще го решим допълнително ... такива неща ... най-обикновенни .,.. но най-обичаме да си говорим за " жени " ( ако не сме с тях разбира се ) :smt005 :smt006

MeTa|\a
07-21-2007, 08:36
Футбол всяка вечер.Иначе си лафим и обсъждаме спорта.И си кажем некоя нова песен ! 8)

Disrespect
07-21-2007, 08:38
Футбол всяка вечер.Иначе си лафим и обсъждаме спорта.И си кажем некоя нова песен ! 8)

на Аврил? :lol:

RoyTheReaper
07-21-2007, 09:23
Аз се събирам с доста различни индивиди, които правят различни неща, в смисъл подвизавам се в няколко компании. Но в двете основни правим следното:

1. Събираме се по квартири и общежития и дъним музика и изливаме реки от алкохол в гърлата си. Понякога компанията ходи на шумни клубове и дискотеки, но аз обикновено пропускам тази част, защото мразя такива заведения.
2. Киснем по пейки и евентуално по квартални кафенца. Понякога се събираме в дома на някои от тях, чиито родители често ги няма.

IKisseDAGirL
07-21-2007, 10:04
Общо взето правим какво ли не заедно.. много сме близки и нямаме табута :twisted:
Лигавим се, разхождаме се на ляво-на дясно, обикаляме магазините, ходим на кафе, на дискотека или просто някъде да пийнем, понякога се събираме да се снимаме.. абе всичко, което ни дойде на ум :wink:

DeviL_AsS
07-21-2007, 14:38
Най-често обикаляме,лежим на някоя полянка,висим на пейки или люлки,пием бира или кола*квото дойде*,понякога ходим на кафе*случва се рядко* ,лафим си и тва в общи линии.