PDA

View Full Version : Rolling Stones - Румъния



ErinEverly
07-20-2007, 13:27
Хей, имаше ли някой от вас на концерта. Беше уникален, не може да се сравни с нищо. Просто не може да се опише. Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше. Беше.... Нямам думи. Най-върховното усещане.

Mo6no3
07-20-2007, 13:33
Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше.
Колко ли още момичето в тоя част на концерта си мислят същото? :lol:

ErinEverly
07-20-2007, 13:58
Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше.
Колко ли още момичето в тоя част на концерта си мислят същото? :lol:

Хаххахах... Хич не сте се променили :lol:
Както и да е, няма значение кой какво си мисли и дали наистина сстана това. Важното е, че прекарването беше невероятно.

Mo6no3
07-20-2007, 16:15
Иначе разкажи имаше ли разни по-интересни заигравания с публиката, каквито имаше на Менуар например?


бтв А пъкпреди време по време на концерта н Хелоуийн в Каварна едни на 2 метра пред мен надигнаха бутилките с водка (заедно със запалките) по време на една балада и китариста и басиста на Хулолуийн ги видяха и умряха от смях. Със сигурност са видели въпросните субекти. :lol:

ErinEverly
07-20-2007, 18:11
Иначе разкажи имаше ли разни по-интересни заигравания с публиката, каквито имаше на Менуар например?


бтв А пъкпреди време по време на концерта н Хелоуийн в Каварна едни на 2 метра пред мен надигнаха бутилките с водка (заедно със запалките) по време на една балада и китариста и басиста на Хулолуийн ги видяха и умряха от смях. Със сигурност са видели въпросните субекти. :lol:

Еми какво да кажа. Беше най-удивителното нещо в живота. Въпреки това, че съм толкова голяма фенка на Гънс, не мога да отрека, че Ролинг Стоунс са най-великата група, кояо някога светът е виждал. Не можеш да повярваш, че Мик Джагър е на 64 години, невъзможно е. Той не се спря 2 часа. Уникален е. Да не говорим, че едва ли не ни пяха на ушенце. Но проблеми нямаше. Учудих се колко интелигенттна беше румънската публика. Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...

Mo6no3
07-20-2007, 18:17
Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...[/b]
Ама вие да не сте били с него? :lol: Че аз от ТВ-то съм останал с впечатление, че си е пич. Какви проблеми да е правил?

ErinEverly
07-20-2007, 20:08
Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...[/b]
Ама вие да не сте били с него? :lol: Че аз от ТВ-то съм останал с впечатление, че си е пич. Какви проблеми да е правил?

Еми... Първо... Щеше да ме смачка. Имам ебаси синините от него. Буташе се като говедо. Беше точно до дясното ми рамо. Смърдеше на пот, удряше всички покрай него... Абе... Много бях ядосана.

Mo6no3
07-20-2007, 20:14
Не знаех, че Ники Кънчев е метъл, че да мирише. :lol: А не ти ли е хрубвало, че се размирисал от дългия път в тия жеги и ако не се къпал 2 дена (което попринцип е крайната граница през лятото) и вече смърди. АБе направил ти е повече впечатление, защото е известна личност. Още хиляди хора са се бутали и са скачали, ама не си ги забелязала.

ErinEverly
07-20-2007, 20:30
Не знаех, че Ники Кънчев е метъл, че да мирише. :lol: А не ти ли е хрубвало, че се размирисал от дългия път в тия жеги и ако не се къпал 2 дена (което попринцип е крайната граница през лятото) и вече смърди. АБе направил ти е повече впечатление, защото е известна личност. Още хиляди хора са се бутали и са скачали, ама не си ги забелязала.

Хаххахах... Верно си е, много беше бутаница. Но, наистина, мен впоследствие ми казаха, че е бил Ники Кънчев. За мен до последно си беше едно българско лайно, което е далеч от нормалното отношение с хората :lol:

Mo6no3
07-20-2007, 20:38
А ти сигурна ли си, че не са се майтапили с теб? :lol: Как според теб няма да се къпе човек, които поддържа добър външне вид за всяко предаване, особено покрай Биг Брадър, който беше всеки ден?


Иначе не съм Ники Кънчев Ултрас. :lol:

ErinEverly
07-20-2007, 20:59
А ти сигурна ли си, че не са се майтапили с теб? :lol: Как според теб няма да се къпе човек, които поддържа добър външне вид за всяко предаване, особено покрай Биг Брадър, който беше всеки ден?


Иначе не съм Ники Кънчев Ултрас. :lol:

Хаххах... Не са, не са. Абе.... То беше нормално. По-скоро ме издразни, че така ме избута. Аз по едно време можех да се обзаложа, че ще ни смачкат (не в частност Кънчев, де). Беше си страшно. Но това беше част от преживяването :lol: