PDA

View Full Version : как да се справя?



nofi
07-20-2007, 12:48
За мен л=бовта се заражда в момента, в който видиш даден човек. В първата секунда от познанството ви ти знаеш, че искаш да бъдеш с него. После започваш да го опознаваш и се научаваш да обичаш всичко в него - и хубавото, и лошото.
Преди 2 месеца се запознах с едно момче. Той беше страдал много, понеже му бяха отнели първата и единствената л=бов. Той бил с това момиче 5 години и много се обичали, но в един момент тя започнала да се дрогира и това естествено я променило. Тогава той се зарекъл, че повече няма да й се обажда, а неговото обещание е наистина сериозна гаранция.
И така, аз се запознах с това момче и се вл=бих в него. Толкова силно нещо не ми беше идвало на главата. В началото той много ме хареса и разправял навсякъде как искал да бъде с мен. Това много ме радваше, но в един момент отношението му към мен се промени. Решихме да правим приятелски секс и от тогава аз разбрах, че ме иска само за това.
Сега не искам да бъда с него, но винаги когато той ми звънне аз съм на линия за него. Как да се справя с тази ситуация, как да се измъкна от кашата, която сама забърках?

wRinKleS
07-20-2007, 12:51
Kazah go i v nqkoq druga tema... Izpolzvai ustata si ne samo za da duha6 a i da izdava6 smisleni zvuci.
Obqsni mu kakvo ti e na glavata. Pitai taka li e ne e li... Ako mu e za ednoto ebane da si hodi u levo i zapo4vai da go prejivqva6

sashoTo
07-20-2007, 12:52
За мен л=бовта се заражда в момента, в който видиш даден човек. В първата секунда от познанството ви ти знаеш, че искаш да бъдеш с него. После започваш да го опознаваш и се научаваш да обичаш всичко в него - и хубавото, и лошото.
Преди 2 месеца се запознах с едно момче. Той беше страдал много, понеже му бяха отнели първата и единствената л=бов. Той бил с това момиче 5 години и много се обичали, но в един момент тя започнала да се дрогира и това естествено я променило. Тогава той се зарекъл, че повече няма да й се обажда, а неговото обещание е наистина сериозна гаранция.
И така, аз се запознах с това момче и се вл=бих в него. Толкова силно нещо не ми беше идвало на главата. В началото той много ме хареса и разправял навсякъде как искал да бъде с мен. Това много ме радваше, но в един момент отношението му към мен се промени. Решихме да правим приятелски секс и от тогава аз разбрах, че ме иска само за това.
Сега не искам да бъда с него, но винаги когато той ми звънне аз съм на линия за него. Как да се справя с тази ситуация, как да се измъкна от кашата, която сама забърках?

o.O hvalish li se neshto ^Y^

thefreak
07-20-2007, 13:19
Затвори си краката....

Naked in the wind
07-20-2007, 17:06
Щом си сигурна,че той те иска само за секс,а ти не искаш да бъдеш просто момиче на повикване следващия път,когато те потърси му обясни как стоят нещата.Не е кой знае колко трудно да се сети човек.. :mrgreen:

Vikitooo
07-20-2007, 17:46
Приятелски секс? :shock: Вие приятели ли сте? Или и това не сте, само когато се отвори нужда тогава ставате "приятели" в секса?!

Шляп^Шляп
07-20-2007, 17:55
Извинявай,ама ти си доста тъпичка.Любов от пръв поглед нямааа ! Запомни го няма ! Неможеш ,да се влюбиш в някой ,като го прецениш само на външен вид.Един поглед не значи нищо.Но понеже ти си чела прекалено много приказки ,той е се е възползвал. А когато ти е предложил приятелки секс,и ти си се съгласила ,нима си очаквала да те вземе на сериозно ? А ако ти си му го предложила,е просто трагично.Тази любов от пръв поглед,май в повечето случаи завършва трагично,особено за глупавите и наивни момичета.Миличка,дано скоро ти дойде ъкъла в главата ](*,)

fantasigirl
07-20-2007, 18:05
Ti sama osuznava6 polojenieto,oba4e ne moje6 da predprieme6 ni6to.Sled kato znae6,4e samo te izpolzva kakvo 4aka6...???Prosto se opitai kogato ti zvunne ili potursi da mu otkazva6 ina4e vsi4ko 6te si bude postaro mu

miloto_girl_4e
07-20-2007, 18:08
Сама виждаш къде е проблема и ни питаш как да се справиш? :shock:
Еми просто следващият път като ти звънне му тегли една...
Не е трудно, стига наистина да го искаш :!:

Mementomori
07-20-2007, 19:34
Най-добре поговори с него и му обясни,че не искаш повече да имате такива отношения!Бъди убедителна и категорична,това ще ти помогне!Успех,Мила!Не обръщай внимание на хапливите забележки от останалите!Никой няма право да те съди и обижда!

sexy_for_you
07-20-2007, 20:23
Най-добре поговори с него и му обясни,че не искаш повече да имате такива отношения!Бъди убедителна и категорична,това ще ти помогне!Успех,Мила!Не обръщай внимание на хапливите забележки от останалите!Никой няма право да те съди и обижда!

Подкрепям Memento mori!

lovers
07-20-2007, 21:43
Най-добре поговори с него и му обясни,че не искаш повече да имате такива отношения!Бъди убедителна и категорична,това ще ти помогне!Успех,Мила!Не обръщай внимание на хапливите забележки от останалите!Никой няма право да те съди и обижда!

Подкрепям Memento mori!I az smqtam taka!

flying_girl
07-20-2007, 23:02
Глупави въпроси задаваш ... ти си прецени дали искаш само да те чукат и да си тази която само я чукат или да си нещо по-вече каквото и да ти кажем ако на теб ти харесва да си само за едното ебане продължавай