PDA

View Full Version : sexa povliq li na vrazkata vi?



fdsvgbvc
07-20-2007, 20:02
kogato go napravihte s polovinkata si promeni li s ene6to m/u vas, obiknahte li go o6te pove4e i kato cqlo kak se razviha ne6tata?

krem4et0
07-20-2007, 20:12
Да, за жалост. Вече не е толкова романтично. Само се чудим къде и как да правим секс. Но иначе го чувствам по-близък, а и той-мен!

experiment_m
07-20-2007, 20:33
Да, станахме по близки и то в буквалния смисъл. :D Това е нещо като начин да покажеш на другия, че му се доверяваш и че имаш някакви планове за бъдещето включващи него. Връзката става по заинтригуваща, а и като виждаш как доставяш удоволствие на другия...абе не може да се напише с думи. \:D/

LuCkY_YoU
07-20-2007, 20:34
Razbira se,vruzkata ni se razvi,sega sme si mn po blizki edin s drug,kazvame si vsichko..i kato cqlo zazdravqva otno6eniqta

BeBsItO
07-20-2007, 21:33
saglasna sam s si4ki mneniq,sexa okrepva vrazkata :P

`Death`Whore``
07-20-2007, 21:40
От няколко месеца не правим секс с мъжа ми. Разбира се, че връзката ни е все още прекрасна, но липсва нещо...искаме да се направим взаимно щастливи, а не можем...липсва това да сме истински заедно...

dsfvsdgbv
07-20-2007, 21:53
a za6to ne pravite?kuca li nqkade?

`Death`Whore``
07-20-2007, 21:54
Проблемът е здравословен. Нито връзката ни куца, нито секса. :)

cherinka
07-20-2007, 21:55
Да.
Не се видяхме повече.

BeBsItO
07-20-2007, 21:58
cherinka a bas lovim 4e go otrepa posle...lelellele

Th3MaN
07-20-2007, 22:08
Да.
Не се видяхме повече.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

eXtRaoRdinaRy
07-21-2007, 09:49
Станахме много по-близки, но не бих казала, че се обикнахме повече.Правете разлика м/у физическото и моралното.
Разграничавайте ги, но при положение, че има любов не е задължително да има секс<=>като има секс това не означава, че непременно 2ката се обичат толкова много! (Но продължението на една дълготрайна, стабилна връзка е секса..).
Просто едно физическо сближаване!
Моля, не ме нападайте веднага за мнението ми. :smt006 :smt008

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:52
Но физическото сближаване допълва емоционалното такова. Има ли нещо по-прекрасно от това след секс да гушнеш голото тяло на нещото, което обичаш и просто да заспите? Или да се гушкате голи и да си говорите...никой не е казал, че хората се обикват повече след или с помощта на секса, просто връзката между тях става истинска.

eXtRaoRdinaRy
07-21-2007, 09:55
Но физическото сближаване допълва емоционалното такова. Има ли нещо по-прекрасно от това след секс да гушнеш голото тяло на нещото, което обичаш и просто да заспите? Или да се гушкате голи и да си говорите...никой не е казал, че хората се обикват повече след или с помощта на секса, просто връзката между тях става истинска.
Да, така е, напълно си права!
Физическото сближаване някой път много повлява на една връзка и то почти винаги към положително!!! :)

krem4et0
07-21-2007, 11:26
Аз пък не мисля, че промяната е положителна. Липсва ми платоничната връзка и невинността. на мен промяната не ми харесва особено, защото сексът става доста важен и заема доста голяма част от мислите ми. както казва 1 приятелка-разсейнва ме от важните неща.

LiloTa
07-21-2007, 12:50
Но физическото сближаване допълва емоционалното такова. Има ли нещо по-прекрасно от това след секс да гушнеш голото тяло на нещото, което обичаш и просто да заспите? Или да се гушкате голи и да си говорите...никой не е казал, че хората се обикват повече след или с помощта на секса, просто връзката между тях става истинска.
Да, така е, напълно си права!
Физическото сближаване някой път много повлява на една връзка и то почти винаги към положително!!! :)

напълно съм съгласна и с двете :!: :!: :)

07-21-2007, 16:47
da povliq opredeleno
iz4uka me i ne zvunna pove4e suzdadohme mn dulboka vruzka

wRinKleS
07-21-2007, 16:56
Аз пък не мисля, че промяната е положителна. Липсва ми платоничната връзка и невинността. на мен промяната не ми харесва особено, защото сексът става доста важен и заема доста голяма част от мислите ми. както казва 1 приятелка-разсейнва ме от важните неща.
Виж сега, нормално е да откриеш нещо ново което да ти харесва и да се пристрастиш към него. Тва че нямаш достатъчно сексуален опит не означава че при всички е така... Шса пуйбеш па шса кротнеш и романтиката ще се върне...
Въпреки че пак ми е малко странно... Съдейки по личния си опит секса е доста добър "романтичен катализатор" да го наречем... Винаги след див секс се разчусвтвам (понякога повече отколкото ми се иска да си призная)
И ако ти липсва платоничната връзка явно никога не си се заглеждала в него след секс... Аз лично подивявам като си видя "любимото същество" щастливо отпуснато, голичко до мен... Мисля си че мога цял живот да я гледам така... от това по-платонично здраве да е!!!!

R0lfc0pter
07-21-2007, 17:09
На неграмотно написани теми не отговарям.

BeBsItO
07-21-2007, 17:31
ti v sa6nost ve4e go napravi kato napisa neto po temata,t.e otgovori po nqkav na4in (reagira) :mrgreen: :smt005