PDA

View Full Version : Оказа се,че ми е братовчед:(



07-20-2007, 21:38
Zna4i sestra mi ot 3god.u4i v Angliq.I predi sedmica tq se vurna s 20tina neini sustudenti-bulgari,za da si prekarat lqtoto tuk.Ta kato doidoha v BG,re6iha da si spretnat edno kupon4e-doidoha i o6te hora i se polu4i mnogo hubavo.I na vuprosniq kupon se zapoznah s edin ot studentite.Mnogo se haresahme s nego.Cqla ve4er bqhme zaedno.I i dvamata iskahme tova da produlji.Sled kato se bqhme sre6tali ve4e sedmica,az govorih sus sestra mi za nego.Okaza se,4e tq ne go poznavala tolkova dobre i kato i razkazah za semeistvoto mu,tq izvednuj se stresna.Kaza mi,4e moje da mi e 1bratov4ed.Izvikah go i kato go porazpitahme se okaza,4e naistina e taka.Az znaeh,4e imam nqkakva lelq v Angliq,no ne poddurjame vruzka s neq,za6toto ne sme v dobri otno6eniq.Zatova i az i sestra mi ne poznavame sina i.Polu4i se ujasno.Sega i dvamata ne znaem kakvo da pravim.Mnogo e nelepo,za6toto nqmame vina,a naistina mnogo se haresvame ](*,)

07-20-2007, 22:47
И к'во от т'ва? Обичайте се. :)

GolDeeN
07-20-2007, 22:49
kato si napravite dete mi prati snimka plss :wink:

didonko
07-20-2007, 22:50
Мн кофти. Но щом се харевсвате, Едва ли това трябва да ви попречи. Верно че ся вие никога няя да се имате за повече от роднини, ама кой знае. Щом се харесвате, заебете пречките.

07-20-2007, 22:56
kato si napravite dete mi prati snimka plss :wink:




Да с колко ли крачета ще е сладура?
А колко ръчички?

Актрис х.Х
07-20-2007, 22:59
Щом се харесвате, заебете пречките.

... и се наебете...

GolDeeN
07-20-2007, 23:00
Щом се харесвате, заебете пречките.

... и се наебете...

aha....mi ru4i4kite i kra4encata.. ??? [-X

`Death`Whore``
07-20-2007, 23:03
То любов...любов...но така стават изродите, както се опитаха да намекнат по-нагоре. Затова не е прието роднини да имат нещо общо...преди векове благородниците са се женили помежду си и е имало голеееми изроди...и тези хора са управлявали държави...ужас.

Има и други, не се занимавай с този.

GolDeeN
07-20-2007, 23:12
То любов...любов...но така стават изродите, както се опитаха да намекнат по-нагоре. Затова не е прието роднини да имат нещо общо...преди векове благородниците са се женили помежду си и е имало голеееми изроди...и тези хора са управлявали държави...ужас.

Има и други, не се занимавай с този.


Izrodite li sa upravlqvali durgavi, mchi ko ot tui to i sq e taka.. :-({|= za tui sme na tui dirije

`Death`Whore``
07-20-2007, 23:13
Но онези са си имали оправдание =P~

NaTeDoG
07-20-2007, 23:44
Ами според мен , колкото и да са харесвате , по добре ще е да се разделите ... ест ако не ти е 5ти братовчед или нещо такоа ... тогава вече може да действаш :D

[TNT]
07-20-2007, 23:48
ako e 1-vi ili 2-ri bratov4ed...ama ako e nagore hi4 da ne ti puka :lol:

_aLeX_
07-21-2007, 12:00
ахах и аз 4-ти за 5-ти клас лятната ваканция отидох на село и се запознах с едно момче .. и много много ми хареса след време разбрах че и той ме харесва .. като казах на нашите за въпросното момче баща ми ми каза: " Ами Саше, вие сте 3-ти братовчеди " беше ми хем гадно хем хубаво .. хубаво щот имам такива хубави братовчеди :lol:

EvilBrunette
07-21-2007, 22:39
Амии случват се и такива неща. Вината, както и другите ти казаха не е ваша, за това просто бъдете внимателни. Според мен това не трябва да е причина да го отблъснеш, защото след това, вероятно ще съжаляваш. По-добре си изживейте мига и не му мислете много какво ще си помислят хората - защото глупостите с децата само се пренасят от уста на уста. Вярно, има такива генетични болести, но те могат да се появят и при детето на един напълно различни хора, които нямат никаква роднинска връзка. Така че, всичко е в ръцете на Бог или съдбата (както и да го наричаме).
Пфф, днес видях братовчед ми да се целува с една моя мн добра приятелка... и ми е кофти... може да кажете, че съм извратена, ама малко ревнувам :roll: . В смисъл виждам го в годината за няколко седмици и той сега обръща внимание само на нея... хаха мн съм злобна. Та - голям е сладур - мамка му, защо всичките пичове са ми братовчеди??

Poulet
07-22-2007, 14:22
Ами според мен , колкото и да са харесвате , по добре ще е да се разделите ... ест ако не ти е 5ти братовчед или нещо такоа ... тогава вече може да действаш :D
:!:

drozila
07-22-2007, 15:07
lo6a rabota mnogo lo6a 6tom ste 1vi nqma na4in pone da bqhte 3-4 ama 1vi mnoo kofti. po-dobre nedei da si prai6 planove s nego se pak ste mnogo bliski bratov4edi

sasha_90
07-22-2007, 16:22
:? Много жалко наистина.
Това,че сте братовчеди при това първи ви пречи да сте щасливи.

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 16:41
Ама...ама вие сте братовчеди!И то първи! 8-[ И аз мисля че ще е по-добре да се разделите,дори и да се харесвате! :smt009

cashmere
07-28-2007, 15:37
hah poznato mie nai-dobrata mi fr izliza6e sus edno mom4e detu posle i se okaza 2 bratov4ed...mn kofti... ako se obi4ate ne trqbva da vi puka mn hora nqma da go priemat, 6toto ne e mn redno, ama vseki si izbira dali da se vliqe ot 4ujdoto mnenie ili ne :wink:

ВълК-да-Отрони-съЛза
07-28-2007, 16:01
Emi gorzna rabota :( sajelqvam

playful_baby
07-28-2007, 17:46
Zna4i sestra mi ot 3god.u4i v Angliq.I predi sedmica tq se vurna s 20tina neini sustudenti-bulgari,za da si prekarat lqtoto tuk.Ta kato doidoha v BG,re6iha da si spretnat edno kupon4e-doidoha i o6te hora i se polu4i mnogo hubavo.I na vuprosniq kupon se zapoznah s edin ot studentite.Mnogo se haresahme s nego.Cqla ve4er bqhme zaedno.I i dvamata iskahme tova da produlji.Sled kato se bqhme sre6tali ve4e sedmica,az govorih sus sestra mi za nego.Okaza se,4e tq ne go poznavala tolkova dobre i kato i razkazah za semeistvoto mu,tq izvednuj se stresna.Kaza mi,4e moje da mi e 1bratov4ed.Izvikah go i kato go porazpitahme se okaza,4e naistina e taka.Az znaeh,4e imam nqkakva lelq v Angliq,no ne poddurjame vruzka s neq,za6toto ne sme v dobri otno6eniq.Zatova i az i sestra mi ne poznavame sina i.Polu4i se ujasno.Sega i dvamata ne znaem kakvo da pravim.Mnogo e nelepo,za6toto nqmame vina,a naistina mnogo se haresvame ](*,)
ооо не по-добре го забрави има толкова др момчета :smt011

07-30-2007, 20:59
az slm s bratov4etmi no toy mi e 3ti a ne 1vivse pak sme 3ti no pak imame mng problemi,novse paksme zaedno i nyamame namereniya da se razdelim

08-02-2007, 19:44
Nali znae6-za lubovta nqma granici! :wink:

muhlqsal_4orap
08-02-2007, 20:55
Emi gorzna rabota :( sajelqvam
Не знам за кво точно е темата, но и аз ви съжалявам...

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 20:58
kato si napravite dete mi prati snimka plss :wink:




Да с колко ли крачета ще е сладура?
А колко ръчички?

То с колко полови органи ще е ...

1
08-02-2007, 21:50
не се блъскайте ще има за всички

Жилав Сатър
08-02-2007, 21:52
kato si napravite dete mi prati snimka plss :wink:

Може да е циклоп!! :D

bobka
08-04-2007, 21:39
o da mn poznato.baba mi i dqdo mi jiveqt vuv vladaq i tam imam super ama super mn bratov4edi.daje vednuj se zapoznax s edin i to si be6e napravo o4eizbojda6to 4e i dvamata se xaresaxme(bqxme na sustezanie po ski spuskane) i az si se razxojdam i po edno vreme dqdo mi me vikna i mi kaza"q ela da te zapoznaq s edin tvoi bratov4et"!!!ne e nujno da vi kazvam koi mi se okaza bratov4et nali?ta sega vinagi se 4uda dali mom4eto koeto si xaresvam(ot vladaq e ) ne mi e slu4aino bratov4et. taka e mnmnmn kofti