PDA

View Full Version : Moderated:Имам бюст.



.........................
07-20-2007, 22:13
az sum 6-ti klas i imam leko biust,a tova e malko stranni4ko tuy kato vsi4kite mi suy4eni4ki sa ploski kato duski....
iskam da vi pitam trqbva da li da se kompleksiram ot tova? qd me e 4e ne s1m kato tqh ,a imam leko biust....... :(
niakukuf na4in da go prikriq?
mersi predvaritelno :roll:


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

krisi_pisi
07-20-2007, 22:18
Ami az oshte ot 4-ti klas imam "leko biust" i moite syuchenichki kato segashnite tvoi bqha ploski kato dyski i az go krieh i sega me e qd she sym go kriela po nqkakyv nachin :smt013
Moq syvet e izpychvash se napred vdigash glavata nagore i da ne ti puka koi kakvo shte si misli ,a otnosno momchetata shte te haresvat ;) amm...teq tvoi syuchenichki shte ti zavijdat pyrvata edna godina (ili dokato im porasne i na tqh) no tova si e lichno tehen problem taka ,che izobshto ne se pritesnqvai ot nego

.........................
07-20-2007, 22:26
ami i az otkum 4-ti klas ama sega sum niakaksi po dobre,a i nosq ot 1 sutien4eta,no ot elasti4nite :roll: ne znam dali go obiasniavam pravilno.
iiiiiiiiiiii....niakaksi me e sram da otida s tova sutien4e na u4ili6te :?

silvetka
07-20-2007, 22:32
stiga s tiq kompleksi!!! :D

LuCkY_YoU
07-20-2007, 23:58
xaxa.macka trqbva da se radvash,ne da go prikriva6.ako iskash si kupi bustie,mislq 4e struvat pod 10 lv i sa mnogo udobni,za malki gurdi za super

Vikitooo
07-21-2007, 00:44
Спокойно след две-три години ще си промениш мнението...Вярвай ми!

FelisDirus
07-21-2007, 00:47
Ти луда ли си, бе?! :-s

Жените пари дават за цици, ти ще ги криеш.
Аз си имах още в 3 клас и в 5 сложих сутиен. Никога не съм се комплексирала на тази тема. Обожавам си ги!

Стига спича за глупости, макар че поста ти изглежда леко позьорски. Радвай се и това е.

07-21-2007, 06:32
за момичето с еластичния сутиен,казва се бюстие :D ,авторката купи си и ти такова мн са евтини 4-5 лв са,няма ти увиснат гърдите,пък и не ти обиват стягат както при сутиена, много е удобно :-) ,кво като имаш леко бюст,нека ти завиждат :-D има и още по развити от теб с цомби кат на памела андърсън :lol:

bubbles2602
07-21-2007, 18:11
Аз не мога да разбера кво се оплакваш.В 6 клас е абсолютно нормално да имаш "леко бюст".Даже съученичките ти са малко назад.Няма абсолютно никаква причина за притеснение.Не си малка,така че свиквай с гърдите.Хубаво е да ги имаш все пак :wink:

07-21-2007, 18:18
ti si ebati tupata pacha... da si chuvala za pubertet???????? ako ne zemi edin noj i gi otreji i si napravi rakavichki

undead
07-21-2007, 18:22
Изрежи ги с тъпа ножица и ги дари на клиниката за малоцицести хора

zloto
07-21-2007, 18:36
И какво му е странното в 6-ти клас да имаш "леко бюст"... аз като бях 6-ти клас всичките ми съученички си бяха накупили сутиени, дори и да нямаха бюст...

07-21-2007, 20:48
Можеш само да се радваш :)!!! :wink:

---
07-22-2007, 05:37
Да ви имам и аз циците :lol: :lol: Аз съм 8ми клас и имам само някви точки на мястото запазено за ЦИЦИ :D :D :D :D :D Много е гадно да си единствена плоска в класа даже бих казала и в училището...Срамота е до теб да има някво първолаче което вече носи сутиен ... Народа мутира ... незнам какво ще става за напред , но определено мен не ме е фанала " мутацията " :lol: :lol: :lol: ... Пък и да си плосък си има 1..2 предимства ;) ... 1-вото е че можеш да спиш по корем-което в тази жега е много успокояващо.И 2-рото е че ако имаш "балкон" 10 декара то просто неможе да се мисли какво ще ти правят момчетата... жива трагедия е ... ДА вярно че всички те харесват но това е само заради циците а не заради друго!Вземи напълней и така да комплексираш циците и след време уж ще изглеждат по-малки ;) Една приятелка напълня с цели 15 килограма за 1 месец и след това циците който бяха 10 декара й прилягаха перфектно на сладкото полузаоблено тяло 8) и сега ходи горда и освободена от теглото на 2 " тераси "=]

N0_feAR
07-22-2007, 11:32
ти пкъ....намери к'во да кажеш...хората се комплексират, че нямат бюст, а ти точно обратното. Я се стегни, да не ти пука. Ако имаш "леко бюст" значи не ставаш още за сутиен, ами пробвай от онея еластичните къси бодита. Доста са удобни. Сестра ми е на твоята възраст и тя е в т'ва положение и доста добра работа й вършат тея бодите ;)

MimityYy
07-22-2007, 12:46
eh kakva gordost e da si plosak kato daska !!! :smt005

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 20:55
Ей!Как може да си комплексираш,заради такова нещо?!Знаеш ли колко момичета искат да са като теб?Я се радвай,вместо да се оплакваш! :)

07-22-2007, 21:41
qbaaa v 6-i klas kat bqh si me4tah za cici be ti si nedobreee :) ei sq kato stane6 7 6e se kefi6 a i tvoite priqtelki sig 6e te izprevarqt ve4e ;) az sum v 8 klas i imam mini lek buist :D em ko da se pravi haresvam se takava kakvato sym :) dali 6e si s maluk ili golqm si ima i pluisove i minusi :)

spiderka
07-23-2007, 09:05
mi to az si polzvam sutien4eta ot 1 godina ma se kefq a daje sum se kompleksirala ot tova 4e drugite mi priqtelki sa po razviti ot mene i ti se kefi :wink: :wink: :wink:

<black soul>
07-23-2007, 10:57
аз съм 7 клас и само аз и едно-две момичета от класа имат гърди... май моите са най-големи...но изобщо не се комплексирам от това... даже се радвам че не съм плоска, защото повечето момчета усмиват плоските ненадарени момичета... :wink: не се опитвай да го прикриваш в никакъв случай! а останалите ти съученички нека завиждат и злобарстват...

bobka
07-23-2007, 18:57
i az ot 4klas imax leko biust.ana ti za kfo 6e si krie6 cicite.posle kat stane6 sedmi klas 6e se 4udi6 kak da ima6 po golemi cici.taka 4e se tadvai.

otherworldly
07-23-2007, 19:33
Не мога да разбера как можеш да се притесняваш от това, то си е нещо напълно нормално. Може би се развиваш малко по-бързо от твоите съученички или, по вероятно, те се развиват по-бавно, но не трябва да ти пука особено мн..

snow__queen
07-23-2007, 20:28
Ей мацка,няма да се притесняваш от такива неща :) Аз като бях 6ти клас и мен ме беше срам,а не трябва :) Познавам хора,който в желанието си да крият бюста си,се изгурбват и ходят с раменете напред и тва вече е проблем,като Господ ти е дал показвай :) амаха и да не ти пука какво ти говорят :) На мен какво ли не са ми говорили,ще разлееш млякото нз си кво :) хич да не ти пука,ей :) Всичко е от завист :)

07-25-2007, 18:02
emi az sam za 7 -mi klas :D i vsi4ki si imame bustove nosim si sutien4eta i taka e nikoi ni6to ne ti vika :D vse pak staame jeni normalno e nqma ot kakvo da se sramuva6! ;-)