PDA

View Full Version : Тъжно ми е ...



Сенди
07-20-2007, 22:27
Здравейте ! Чувствам се доста зле ,за това искам да споделя.
Ходя с приятеля си почти от 1 година.В момента той е в друг град и се виждаме доста рядко.Напоследък ,той започна да се отдалечава от мен.Преди ми званеше много често,а сега ми се обажда за кратко и повечето време разговорите ни ме натварват много.Неволно се заяждам с него,хваща ме яд.Той ми обещаваше,че няма да ме забрави,а ето ,че май се получава обратното.Излиза,забавлява се, така и трябва.Знам,че звучи много егоистично,но аз страдам защото виждам ,че той се отдръпва от мен. кофти ми е ,че всеки път ме разбира погрешно.Казва ми " ти се заяждаш с мен",а всъщност аз съм толкова отчаяна ,защото съм сама :smt010 Искам да ми каже "миличка,обичам те" ,а не да ми говори по онзи противен начин,да не ме слуша аз какво говора .Чудя се какво да го питам само за да говорим секунда повече.Много ми е зле .Него го няма само за лятото,но незнам дали ще издържа

flying_girl
07-20-2007, 22:52
Ami poprincip taka stava ... o4i koito ne vijdash se zabravqt

LuCkY_YoU
07-20-2007, 23:21
Qvno ti mnogo go obichash.No toi e mom4e i razsujdava po razli4en na4in. S drugi dumi, "jivee si jivota". Kato za nachalo ti predlagam da se uspokoi6,da prestanesh zda se zaqjda6 s nego ili da se durjish nervno,kaji mu ti neshto milo i vij dali shte ti otvurne.AKo ne,seriozno pogovorete,zashtoto ne moje da se izmu4va6 taka.Po-dobre da si izqsnite ne6tata sega,otkolkoto po-kusno..