PDA

View Full Version : Невъзможно ли е?...



s_girl
07-20-2007, 23:03
Ще ви помоля за един съвет...Така мойта история е следната..



Влюбена сам в едно момче което не е от София,той е от мойто село,но се познаваме от много одавна,преди 1 години аз отидох на селото ми за през лятото с мойта най добра приятелка.Там започнахме да се излизаме с тамошната компания,тя се оказа доста големичка и с много момчета,имаше само около 5 момичета.Първата година доста бързо свикнахме и се сближихме с компанията,обаче в тази компания беше и това момче.В началото той даже не ме забелязваше,както и аз него.Хванах си друго момче за гадже и с него ми беше добре,обаче си имахме проблеми и се разделихме.Тогава започнах да имам време за другите от компанията.Опознахме се на съвсем различно ниво вече с това момче и аз постепенно осъзнах че съм хлътнала по него,тогава взеха да стават някакви единични забивки,тръгнахме и чак тогава разбрах че той съвсем наскоро е приключил сериозна връзка и не мога да се надявам да изпитва нещо истинско към мен,на всичкото отгоре станаха още едни проблеми и ние се разделихме...Аз се върнах към София,но сме си подържали връзка,през цялата тази година аз си мислех че ще го забравя,но денем и нощем само той ми беше в акала,нямах търпение това лято да ида и да го видя пак...Когато бях там този месец с него се видяхме и осъзнах че чувствата ми към него са още по силни от преди,но се случиха още неща-моят бивш приятел постоянно ми се обеснява в любов,братовчеда на мойто момче също мн ме е харесал и постоянно говори за мен и ме преследва,аз в момента имам връзка с друг...абе сложна е историята,просто аз казах на това момче че зареди него ще зарежа всичко,и не ми пука за хорското мнение,той също изпитва към мен дадени чувства,но е по различен и казва че не иска да наранява приятелите си,че ни делят много неща и тем подобни неща и се чудя защо е нужно да е толкова сложно,нима хората като се обичат не могат да бъдат заедно?И питам ви,възможно ли е въпреки всичко между нас да се получи нещо,освен някои целувки скрити в мрака,далеч от погледите на другите?

BlueMushroom
07-21-2007, 00:50
iskash da si s nego..toi iska da e s teb.........vzimate se.kakvo mu e slojnoto.ponqkoga trqbva da si egoist i da mislish za sebesi zashtoto mnogo chesto nqma koi da go pravi vmesto teb.Pravi si kefa.

didonko
07-21-2007, 04:40
Кофти работа. Ако толкова се харесвате - ходете. Но помисли - колко често ходиш на село? Само през лятото ли? Една връзка може ли да бъде по телефона? Знам какво е да бъдете разделени и хич не е приятно :smt010 :smt010 :smt010 Дайте си шанс, пък вижте кво ще стане.