PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка го обича-а той иска мен



07-20-2007, 23:37
Тази вечер излизах с момчето в което е влюбена най-добрата ми приятелка.проблема е в това,че отначало и двамата само си приказвахме,но нещата излязаха извън контрол(едва не спахме)той ми каза че винаги е имал чъвства към мен(което аз знаех защото той го показва непрекъснато)и не е имал нищо към нея.Но тя всеки ден плаче за него аз аз се натискам с него по цяла нощ?каква приятелка съм аз?

A_JoLiE
07-21-2007, 00:03
Emi ... tq ako go obi4a 6te iska toi da e happy i ako te lofka tebe 6te iska ti da si happy :) ....

07-21-2007, 00:05
Бати балъка тряя да е да иска пача като тебе...

GolDeeN
07-21-2007, 00:08
Тази вечер излизах с момчето в което е влюбена най-добрата ми приятелка.проблема е в това,че отначало и двамата само си приказвахме,но нещата излязаха извън контрол(едва не спахме)той ми каза че винаги е имал чъвства към мен(което аз знаех защото той го показва непрекъснато)и не е имал нищо към нея.Но тя всеки ден плаче за него аз аз се натискам с него по цяла нощ?каква приятелка съм аз?


v spaneto nishto lo6o nqma, dori i az go pravq ot vreme na vreme.. spox nqma da zabremeneesh :-D

BlueMushroom
07-21-2007, 00:31
ti si ebasi priatelkata.tolkova li ne mojesh da si namerish drugo momche.kazvash che toi te haresva ok no ti ne kazvash nishto za chuvstvata si kam nego.ako mu se kefeshe shteshe da izbroish kolko hubavi kachestva ima kolko go haresvash i taka natataka...ako imah priatelka kato teb koqto zabiva nqkoi samo zashtot i POKAZVAL kolko mnogo i se kefi,otdavna nqmashe da ima kosa...

asdfff
07-21-2007, 01:02
phaha...zabavna si momiche mi ako naistina ti e na dobra fr ti nqq se zanimavsh s nego...ili kfo teb ti e kef da q preebash?! :D

vliuben
07-21-2007, 10:07
Xaxxaxa az ako sam na mqstoot na tova momiche shte se sramuvam che imam takava priqtelka mnogo mrazq takiva sluchai uj fr ama kakvko are da si flirtuvam az s toq kogoto tq haresva i edva li ne da go naprava s nego int priqtelstvo imate naistina potochno ti kam neq

07-21-2007, 10:22
a ti haresva6 li go? 6tot si pisala..tq go obi4a.. toi haresva teb...a ti?ili prosto ti haresva da se natiskate i ni6to pove4e m? :PpP

vliuben
07-21-2007, 10:35
Da ti otgovor ana vaprosa ti nesi nikakva priqtelka eto tova shti kaja ne se ubijday ama tova e istinata

Mitizaro
07-21-2007, 10:42
Мисля че моя се пада честа да обобщя:
Едно момче, в което е влюбена твоята най-добра приятелка харесва теб.На теб ти харесва и ти му отвръщаш.Както каза A_JoLiE ако тя ти е най-добра приятелка, и ти Найстина си влюбена истински в него, тя би трябвало да ви остави да сте щастливи...Но при положение че просто ти харесва да си обичана от него, е твърде грубо да забиваш нож в гърба на приятелката си (да това правиш - тя е харесала момчето и ти го е споделила).Все пак тя ти е най-близката и би трябвало да правиш жервти за нея, най-малката от които да се откажеш от просто една авантюра. - Най-важното - запитай се как ще се чувстваш на Нейно място.
Но вмомента говоря хипотетично, затова бих желал да пишеш отново и да се изясниш дали найстина го обичаш или не...

А това дето го каза 182+44_4adel е най-лошото нещо...не само че все пак го правиш, но го правиш зад гърба й.Редно е поне тя да знае за ситуацията и то от теб.Рано или късно ще научи...помисли си как ще се почувства ако разбере от някой друг.

vliuben
07-21-2007, 10:46
Mitizaro evalata men mnogo dobre go kaza mnogo si prav

SuPeRSlaDkA
07-21-2007, 13:54
...ako imah priatelka kato teb koqto zabiva nqkoi samo zashtot i POKAZVAL kolko mnogo i se kefi,otdavna nqmashe da ima kosa...100 na 100

07-21-2007, 16:44
Momi4e zemi se osuznai #-o ne se natiskai s mom4eto v koeto e vslubena priqtelkata ti ako naistina ste priqtelki #-o Ako bqh na tvoita priqtelka i razbera kvi gi vur6i6 golqm skandal 4e i do boi 6te6e da se stigne ti voni6 be momi4e mom4eta pod put i nad put ama priqtelite sa rqdkost #-o

Th3WildAng3l
07-21-2007, 17:56
Кофтииии - ако наистина ти харесва с него наистина е кофти, защото солидарността към приятелката ти казва "остави го" .. а ти искаш нещо съвсем различно. Аз лично бих ти се поразсърдила доста, ако бях на мяст на приятелката ти. Трябва д аикажеш все пак. Не я оставяй да разбира от някой друг, защото тогава ще се почувства много по-предадена.

fantasigirl
07-21-2007, 18:01
Slad kato toi te haresva i ti go haresva6 zna4i trqbva da ste zaedno.Ti qvno si naistina dobra priqtelka 6tom misli6 4e tvoqta priqtelka go haersva i t.n.NO trqbva da razbere6 4e 6tom toi ne q haresva prosto nqma smisul,za6toto ako ne e s teb to 6te e s nqkoq druga.Taka 4e s tova mom4e vzemete i pogovorete s priqtelkata ti,obqsnete i kak stoqt ne6tata,za6toto nai lo6o e 4ovek da jivee v zabluda

Mitizaro
07-21-2007, 18:24
Slad kato toi te haresva i ti go haresva6 zna4i trqbva da ste zaedno.Ti qvno si naistina dobra priqtelka 6tom misli6 4e tvoqta priqtelka go haersva i t.n.NO trqbva da razbere6 4e 6tom toi ne q haresva prosto nqma smisul,za6toto ako ne e s teb to 6te e s nqkoq druga.Taka 4e s tova mom4e vzemete i pogovorete s priqtelkata ti,obqsnete i kak stoqt ne6tata,za6toto nai lo6o e 4ovek da jivee v zabluda

Да браво - точно в десятката уцели...
Да си се замисляла защо тя не спомена че го харесва?
95% че е само от прищявка...Точно долна постъпка, равняваща се на нож в гърба.Защо си мислиш, че той не я харесва?Може би не й е отделил време?Плюс това ако е с някоя друга, тя най-вероятно ще го обича.Или ще е кучка и той ще я заебе...ако и той не е повърхностно копеле.Но смисъла в тва е че Твоята приятелка го харесва.И ти го знаеш.И Въпреки, че ти е най-добра приятелка - Явно не е достатъчно да се откажеш от удоволствието.

Причината поради която си се логнала със гост миличка, е че явно найстина те е страх да споделиш истината на приятелката си...Ми разбираемо е, и проблема е че дори и ти знаеш какво ще стане.Знаеш че ще е права нали?Тогава какъв е смисъла да търсиш морална подкрепа тука...щото ме съмнява, че ще се откажеш от него и да ти кажем.Тактиката е проста - търсиш одобрение за да се отървеш от чувството за вина.Даа - тя ти пречи вмомента.Еми има само един начин и всички колеги го знаем тука.

А тва "fantasigirl" дето го изръси е абсолютно в егоистичен стил.Ти приятелки нямаш ли?Да си се сещала някога за друг освен за себе си?Повърностни хора...съжелявам че употребявам тоя епитет отново, но няма начин,защото това е единствената дума за вас...
Като ти е само за кефа на тебе оди си го прави, ама явно тя не е абсолютно като тебе все още.

ЕДИТ - тя не мисли бе...тя знае, щото се водят все пак най-добри другарки.Ама да не ти прави впечатление тъпата ми логика потвърдена от поста й...


П.П - бях малко груб, но тва е премерено действие.Извинете ме.

ralica94
07-21-2007, 19:18
Емии.. не мога да те разбера щом не го харесваш чак пък толкова много ( съдя по това ,че ти не си писала нищо за твоите чувства към него ..или може би греша )какво искаш да си ставате гаджета ли ,какво ? Или просто да си прецакаш приятелството за една нощ с човек , който приятелката ти го харесва??

Skullbreaker
07-21-2007, 19:24
От друга страна пък не можеш го накараш да се влюби в твойта приятелка...Затва си му се накефи на мах :) .

rosu
07-22-2007, 05:45
Ти си приятелка, която никога не бих искала да имам!!! :x Постъпваш ужасно не само към приятелката си, но и към него.Трябва да му споделиш чувствата на приятеката ти към него и да видиш реакцията.После се оправяй сама :smt011

BaD_GiRl_mL2
07-22-2007, 07:34
super gadno e..zashtoto dori pri polojenie che haresva teb, ne neq...ako beshe istinska priqtelka nqmashe da postapish taka. moje i da si bila vlubenav nego 4 godini ma kakto vidish che trygva s nai dobrata ti priqtelka i go zabravqsh!!!!!gadjeto mojesh da go imash 3-4-5 meseca no istinskata ti priqtelka shte e za cql jivot..pomisli varhu tova

live2beCooL
07-22-2007, 07:51
awe taka e...ako toi ne q haresva....a ti go haresva6....po-dobre izlizaite..... ako ne izliza6 ti s nego 6e izliza nekfa druga....no nqma da e tfoqta priqtelka....taka 4e.....vse taq :)

07-22-2007, 08:12
за мен си е нож в гърба [-X ако толкова ти прави чест да си харесвана и желана намери си някой друг и не го прави за сметка на приятелката си ... и поне уточни дали го харесваш защото това променя нещата малко или много

CvEtI`KiSs
07-22-2007, 09:13
Момиче ти добре ли си?Каква приятелка си ти???
Това е чисто лицемерие...
Случвало ми се е моя приятелка да е влюбена в момче което харесва мен...и знаеш ли какво правя аз...отблъсквам въпросното момче...защото приятелите са малко...а познатите много...това е просто 1 момче...има много момчета...не избирай момчето пред приятелката си...това е подло...
с моята най-добра приятелка излизаме вече от 3 години и сме като сестри...тя идва в нас да спи аз в тях...неийните родители са ме приели като тяхно дете и мойте - нея също...е това се казва приятелство...а не това твойто...осъзнай се докато имаш време...иначе рискуваш да си загубиш приятелката...кажи ми струва ли си да зарежеш приятелка заради 1 момче???

A_JoLiE
07-22-2007, 09:29
Emi ... tq ako go obi4a 6te iska toi da e happy i ako te lofka tebe 6te iska ti da si happy :) ....

Ти у ред ли си? :?

Ami da ... ako dvamata sa naistina vliubeni i ako tq im e dobra priqtelka 6te gi ostavi da se obi4kat.

BaD_GiRl_mL2
07-22-2007, 09:31
ne e savsem taka..priqtelki sa..i pri polojenie che i dvete haresvat edno momche..ako sa naistina dobri fr prosto shte go zaebat i dvete..ima i dr momcheta.ne si zaslujava da si zaebavat priqtelstvoto za nekaf idiot

Manenkoto
07-22-2007, 09:43
Момиче тогава ква приятелка си! Ти нали не го харесваш? По добре си запази приятелството с нея а пак тоя щом е такав та разделя приятелки заебете го и двете не е за вас :roll:

Mitizaro
07-22-2007, 11:21
Emi ... tq ako go obi4a 6te iska toi da e happy i ako te lofka tebe 6te iska ti da si happy :) ....

Ти у ред ли си? :?

Ami da ... ako dvamata sa naistina vliubeni i ako tq im e dobra priqtelka 6te gi ostavi da se obi4kat.

Пич/момиче - ти си некво адското лице просто.Тако'а тарикатче ня'я.Аре о'ди си съветвай твоите приятели, па те да се прецакват.
Тука искаме да помогнем на момичето докато е време а ти... :smt011
И да - Приеми го Лично!

Ся обаче съм почти сигурен, че доста я наплашихме.Всички сме на едно мнение (почти), но въпреки това тя не е писала нито един пост:
а)Много е глупава и безотговорна и всичко което казахме е напразно.
б)Много е срамежлива и вече се мрази, понеже си втълпява факта, дето още не е факт.

При вероятен отговор Б, трябва да знаеш, драга читателко, че още има шанс.Затова и си играя да пиша.Направи каквото трябва.
~~ От тука насетне коментарите само ще се дублират и са излишни.

ВълК-да-Отрони-съЛза
07-28-2007, 16:24
Pri mene se polu4i sa6tata situaciq :) ama niq bqhme 2 mom4eta s 1 momi4e ](*,) Moq priqtel be6e s neq a tq prez tova vreme iska6e mene :) stana taka 4e moq priqtel razbra i se rasardi :smt014 no se opravihme .Sled tova tq be6e s men minaha se 4 dena i mi kaza 4e iska pak da e s moq pr za6toto mnogo si go haresvala :smt011 Ok na drugiq den be6e s nego :D Tq otide na more i kakvo stana :) tam bila s biv6iq si priqtel i se polu4i mnogo golqm luboven tiragalnik :smt006 Za tova ne razvalqite priqtelstvo zaradi momi4e ili mom4e za6toto nakraq go duhate :smt019

playful_baby
07-28-2007, 17:40
Тази вечер излизах с момчето в което е влюбена най-добрата ми приятелка.проблема е в това,че отначало и двамата само си приказвахме,но нещата излязаха извън контрол(едва не спахме)той ми каза че винаги е имал чъвства към мен(което аз знаех защото той го показва непрекъснато)и не е имал нищо към нея.Но тя всеки ден плаче за него аз аз се натискам с него по цяла нощ?каква приятелка съм аз?

хех ми според мен ако си и наистина приятелка и обясни всичко така като го казваш на нас а пък ако наистина държите една на др тя ще те разбере!!! :mrgreen:

white_chik
07-28-2007, 19:28
Еми хубав въпрос си задаваш,ако успееш и да си отговориш - евала.Много станаха приятелствата (особено женските),които се развалят заради момче,дано се усетиш навреме

koli_nikoli
07-28-2007, 19:49
S edna duma: KURVA :smt019

A_JoLiE
07-29-2007, 19:20
Emi ... tq ako go obi4a 6te iska toi da e happy i ako te lofka tebe 6te iska ti da si happy :) ....

Ти у ред ли си? :?

Ami da ... ako dvamata sa naistina vliubeni i ako tq im e dobra priqtelka 6te gi ostavi da se obi4kat.

Пич/момиче - ти си некво адското лице просто.Тако'а тарикатче ня'я.Аре о'ди си съветвай твоите приятели, па те да се прецакват.
Тука искаме да помогнем на момичето докато е време а ти... :smt011
И да - Приеми го Лично!

Ся обаче съм почти сигурен, че доста я наплашихме.Всички сме на едно мнение (почти), но въпреки това тя не е писала нито един пост:
а)Много е глупава и безотговорна и всичко което казахме е напразно.
б)Много е срамежлива и вече се мрази, понеже си втълпява факта, дето още не е факт.

При вероятен отговор Б, трябва да знаеш, драга читателко, че още има шанс.Затова и си играя да пиша.Направи каквото трябва.
~~ От тука насетне коментарите само ще се дублират и са излишни.

Ти некав проблем ли имаш с мене??? Аз просто казвам 4е ако са наистина влюбени и тя им е истинска фр ще ги остави да са заедно ... Пфууу не е нужно да се правиш на интересен/а ... :?

07-29-2007, 20:21
oh.. i az iam takuv problem .. 6te ti dam suvet --> po dobre izbirai nqkoi ot dvamata priqtelkata ti vse nqkoga 6te razbere

Fanatichka
07-29-2007, 20:25
Миличка, преди седмица две се сблъсках с този проблем.Моята приятелка харесваше едно момче адски много, но тоой пък харесва мен, аз също имах симпатии... Бяхме на дискотека, прегръщахме се а-у беше ми хубаво, но на другия ден ми беше некво кофти и реших да не се занимавам с него.кОлкото и да те кефи по добре заеби нещата щото има момчета, колкото щеш, а приятелите са малко.Постави се на нейно място, никак няма да й е приятно...

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:10
ООООО...по-добре да не ти казвам що за приятелка си,щото за да зададеш въпроса,вече си го осъзнала. :roll: По-добре го заеби тоз пич дет ти бърка живота......момчета много-истински приятели малко.затова се вземи в ръце и направи нещо по въпроса,че от 2 стола ше останеш на земята накрая :-D

MusicIsTheKey
07-29-2007, 23:53
Ако и беше приятелка,щеше да се откажеш от него!

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:29
priqtelstvoto e nai vajno..po tozi vapros nqma kakvo da se govori..ako si sigurna che ti e istinska priqtelka i bi napravila sashtoto za teb-kaji chao na momcheto :)

07-30-2007, 12:44
Абе кво приятелство кви 5 лева...любовта над всичко бе...приятелството си е взаимно използване...то и любовта също но някак си е по смислено...
Никой тук няма да може да ти даде свестен съвет така само ти ще можеш да си решиш...ако си харесваш пича не трябва да ти пука за приятелката...но ако е просто някаква си забивка няма смисъл да си скапвате отношенията заради единия пич...решението си е твое...(13-15 годишни пъпчиви тийнове няма как да ти кажат кво да правиш ;) )

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:53
xaxa.umno..priqtelstovo bilo vzaimno izpolzvane..1.ne vinagi i vtoro..to lubovta e sashtata rabota <pak ne vinagi>.iskash da kajesh che ako si izrasnal s nqkoi i ste kato...sestri/bratq 7-8 godini i kato sreshnesh nqkoe momche/momiche i ako reshish che go ,,obichash" i priqtelstvoto v koshcheto..ako te iz**** i te zareje kakvo togava?nqma li da imash nujda ot priqtel????

super_sexy_f
07-30-2007, 15:10
Az sam v sa6toto polojenie po4ti de v momenta gadjeto na nai- dobrata mi pr q zarqza i po4na dam i pi6i kolko haresval men.............zn kolko e gadno i nikoga ne bih postapila podlo s neq mng 4esto e e slu4valo mom4eta koito az haresvam da haresat men , aa vednaj mom4e po koeto az mng si padah pak be6e hvarlilo oko na neq i ot togavqa razbrah kolko e gadno ............. napraAVO E ujasno no sega to4no godina sled kato az haresvah mom4eto koeto haresvaa6e neq se slu4va sa6toto samo 4e neinoto gadje iska men. ......... Qvno vsi4ko se vra6ta na tozi svqt nz

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:15
Qvno vsi4ko se vra6ta na tozi svqt nz

taka e...za vsichku e taka..i kogato pravish neshto, vinagi trqbva da se postavqsh na mqstoto na dr i da si pomislish kak bil se chuvstval ti :-)

07-31-2007, 09:13
Хах ти си мн зле!Ти сама твърдиш,че тя ти е най-добра приятелка и в момента и забиваш нож в гърба!Зарежи го,любов не любов...!Трябва да кажеш на приятелката си,щом ти е истинска след време ще те разбере!Тъпо е да се криете и да продължавате да излизате!Ако разбера,че най-добрата ми приятелка се е натискала с момчето,което харесвам-трудно ще ми бъде да я погледна дори...нищо че това е само едно момче...Просто лошо нещо правиш

07-31-2007, 09:16
Гледай One Tree Hill :-D
Без ебавка!Брук и Пейтън бяха в същото положение.

hforce
07-31-2007, 10:22
ne 4etoh do tuka koi kvo e pisal 6tot sum siguren 4e si4ki sa opliuli avtorkata
kum neq, a i kum vsi4ki:
kvo zna4enie ima neinata priqtelka? mnogo vajno kato go obi4ala i revqla za nego, tva kvo ob6to ima v slu4aq? mom4eto samo si izbira s koq da bude!!! toi si e izbral avtorkata, na neq qvno su6to i haresva 6tom se natiskat po cqla no6t... kuf e problema? priqtelkata i da si gleda rabotata, moje avtorkata i pi4a da sa 6taslivi zaedno puk zaradi neinata priqtelka da se precaka vsi4ko. avtorkata ne e vinovna 4e go haresva i 4e toi q haresva, spored mene trqbva da sa si zaedno, a i predstavete si kak 6te se 4ustva mom4eto sled ne6to ot sorta na: "emi priqtelkata mi te obi4a i za tva ne trqbva da sme zaedno 6tot az sum i priqtelka puk ni6to 4e ti ne q haresva6 i ni6to nqma da stane m/u vas, a pri nas 4ustvata sa vzaimni"

Erica
07-31-2007, 14:43
Moqt syvet e da bydesh otkrovenna s priqtelkata si i da i kajesh kak sedqt neshtata.Zashtoto nqma nishto po-hybavo ot istinata,kolkoto i da boli ot neq...,zashtoto zamisli se edin den kogato tq razbere za vsichko tova...togava kakvo shte stane...?Znaesh li tq e plakala po celi dni i noshti pred teb za nego i e izlivala dyshata si,a ti v syshtoto vreme si q yspokoqvala i zad gyrba i si s nego...povqrvam mi mnogo boli ot takova predatelstvo....
Az sym izpadala v podobna sityaciq,samo che az bqh na mqstoto na priqtelkata ti...,imah vryzka s edno momche...i vsichko beshe 6 mejdy nas,no v edin moment vsichko vze da otiva podqvolite,sedqh si i se pitah kakvo stava zashto se polychava taka,iskah savet ot moqtta

Erica
07-31-2007, 14:56
Do sega chetoh i drygite mneniq po-vyprosa,naistina mnogo sa obvineniqta i prochie,no v sluchaq moje samo avtorkata da si reshi kakvo da pravi,vse pak tuk stava qsno,che mejdu priqtelkata i vaprosniq,nqma nishto...(kakto beshe pri men).V sluchaq nqma da se razvali nechiq vryzka,no s tova da krie do bezkrai kakvo stava v deistvitelnost ot priqtelkata si nqma da stigne dalech....v tova sym obedena.....
Zashtoto sled kato priqtelkata i razbere :shte posledva vaprosa ^Zashto ne mi kaza,ta nali sme nai-dobri priqtelki,zashto me izlyga...?^
Moq savet otnovo e ,ako naistina darjish na tvoqta priqtelka,razkaji i vsichko no bez da skrivash malkite detaili...tova naistina shte e nai-dobroto reshenie...Istinata...

GaNgStAz
07-31-2007, 16:30
ne 4etoh do tuka koi kvo e pisal 6tot sum siguren 4e si4ki sa opliuli avtorkata
kum neq, a i kum vsi4ki:
kvo zna4enie ima neinata priqtelka? mnogo vajno kato go obi4ala i revqla za nego, tva kvo ob6to ima v slu4aq? mom4eto samo si izbira s koq da bude!!! toi si e izbral avtorkata, na neq qvno su6to i haresva 6tom se natiskat po cqla no6t... kuf e problema? priqtelkata i da si gleda rabotata, moje avtorkata i pi4a da sa 6taslivi zaedno puk zaradi neinata priqtelka da se precaka vsi4ko. avtorkata ne e vinovna 4e go haresva i 4e toi q haresva, spored mene trqbva da sa si zaedno, a i predstavete si kak 6te se 4ustva mom4eto sled ne6to ot sorta na: "emi priqtelkata mi te obi4a i za tva ne trqbva da sme zaedno 6tot az sum i priqtelka puk ni6to 4e ti ne q haresva6 i ni6to nqma da stane m/u vas, a pri nas 4ustvata sa vzaimni"

а представи си как ше се чуфстфа приятелката на афторката след като разбере, че например..са си заедно ;]

Gothique&amp;#9835;
07-31-2007, 17:02
Хъх дано на никой да не се пада такава приятелка като теб [-( а ти толкова ли ти е акъла да се натискаш с него след като знаеш че приятелката ти има чувства към него,не можеше ли да поставиш приятелката си на първо място :smt011 и все пак гаджета и такива с които да се натискаш много но истинските приятели са найстина малко!!!