PDA

View Full Version : SAIT ZA FILMI PLSSSSSSSSSSSSSSSs



07-21-2007, 00:25
hora kajete ot koi sait da teglq filmi molqqq viiiiiiiii.
Ot skoro imam komp i po4ti ni6ty neznam.
2 dni ve4e tarsa da si svalq ot nqkade film4eto "beli madami" i nemogaaaaaaaaaaa da go namera i nemoooga ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
plsssssss kajete miii
kazaha mi da si svalq nqkakva programa Flashget i s1s neq da svalqm no nali parvo trqq da napi6e6 link ot koi sait da go svali6.PLSSS HELLPP

GolDeeN
07-21-2007, 02:41
В замунда има доволно много филми



zamunda, koi she mu obqsnqva kvo e torrent sled kato ot skoro ima pc i po4ti nishto neznae, ARENABG. COM/cat probvai

07-21-2007, 11:44
da no v zamunda nemoga da se registriram a to mi iska navsqk1de registraciq.Kato natisna otgore na "login/registration" mi ispisva - : "The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later... " ](*,)
a v arenabg opitah no nemoga.Kato napi6a nai otgore(kade se tyrsi) nqkoi film i to mi kazva 4e go nqma.Sigyrno opitah s 10 filma i nikoi nqma :-k ](*,)

07-21-2007, 11:56
aaaa i koq programa da si svalq da gledam 6oto svalih ot nqk1k1v sait edin film (no samo 1 moje6e) iii sega kato go otvorq (s windows media player) i mn prekasva kato go gledam :S
1000000xx predvaritelnoo

GolDeeN
07-21-2007, 12:00
aaaa i koq programa da si svalq da gledam 6oto svalih ot nqk1k1v sait edin film (no samo 1 moje6e) iii sega kato go otvorq (s windows media player) i mn prekasva kato go gledam :S
1000000xx predvaritelnoo


Svalqsh kodeci CCCP ili Klite i pucash s crystal ili bs player \:D/ :smt006

Lorraine
07-22-2007, 09:23
da no v zamunda nemoga da se registriram a to mi iska navsqk1de registraciq.Kato natisna otgore na "login/registration" mi ispisva - : "The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later... " ](*,)
a v arenabg opitah no nemoga.Kato napi6a nai otgore(kade se tyrsi) nqkoi film i to mi kazva 4e go nqma.Sigyrno opitah s 10 filma i nikoi nqma :-k ](*,)ъъ и на мен така ми става :smt011

shivacheva
07-22-2007, 11:47
В арената имената на филмите не са точно така,както се казват...т.е. ако филма е It's All Gone Pete Tong трябва да се напише It All Gone Pete Tong...просто има някакви малки разлики в имената на филмите,но ако не са написани,както трябва,не излизат...така че пробвайте с малки корекции в name-a...би трябвало да стане... :wink: