PDA

View Full Version : Приморско



07-21-2007, 06:36
Здравейте!
За първи път ще ходя на море в Приморско и ме интересува как е там? Хубаво ли? Плажът, заведенията, нощния живот?
Също така, ако може препоръчайте някои кръчми или ресторанти с добро обслужване, добра храна и ниски цени. Ориентировачно може и да кажете къде се намират. :) Много ще съм ви благодарна.

monka
07-21-2007, 08:31
V Primorsko e mnogo qko, posdnite godini e stanalo prosto jestoko.Super mnogo 6te ti haresa, ne e samnqvam.Plajyt e dobar, ima super mnogo zavedeniq i kry4mi ...za cenite kvo da ti kaja, vse pak e lqto i e 4ernomorieto moje i skypi4ko da ti se stori...Ne znam kvo drugo da ti kaja, osven 4e 6te ostane6 naistina mnogo dovolna!

07-21-2007, 08:53
А някоя кръчма да препоръчаш? Ако е възможно и с оркестър. :)
И някоя хубава дискотека, в която пускат чалга?
Благодаря за отговора. Не се и съмнявам, че ще ми хареса, а пък и сме само женска компания, така че... :lol:

iv4enceto
07-21-2007, 11:11
Е,и аз заминавам за Приморско другата седмица :) Ами там кръчма с жива музика....аз не се сещам,но просто няма начин да няма ;) А дискотекааа...има 1 на южния плаж-Луксор...има разни барове...Определено има страшно богат избор и те уверявам че няма да ви е скучно ;)

Reed
07-21-2007, 11:23
Ммм много е хубаво там...
Ако си падаш по поп-фолка- 'Плантация"
Иначе има един бар "Оргазъм"/намира се до горе посочената кръчма/,също и пак няк'во чалга заведение имаше "Дяволската река"."Луксор" също е много готин,но мисля,че е скъпичко.
И не се лъжи да ходиш на северния плаж...лично на мен не ми хареса.
П.П-ходила съм преди година и може някои неща да са се изменили (:

petra93
07-22-2007, 21:58
az moje da se kaje 4e sam ot primorsko diskoteki i kra4mi kolkoto 6te6 6te si nameri6 za plaja i dvata sa hubavi no severniq e po 4ist :D skapo e pak e 4ernomorieto :wink: do yujniq plaj ima mnogo restorant4eta i e dobro obslujvaneto :)

Presley
07-28-2007, 14:27
Миналата година почивах в Приморско.Много ми хареса!Стана ми любимия курорт.Плажът е много хубав -говоря эа южния.Северният също го посетих ,но само веднъж-там е малко по-мърсно.
Центъра е хубав-има си всичко!Кръчмите също са добри,повечето са в битов стил и с хубава кухня.Само кофтито беше ,че един пък ми сервираха полусурови калмари в един ресторант с един моряк,не му помня името :-D Беше някайде към плажа май...!Но като цяло курорта е много хубав.Няма да съжаляваш.Бтв в кой хотел си?

Presley
07-28-2007, 14:28
az moje da se kaje 4e sam ot primorsko diskoteki i kra4mi kolkoto 6te6 6te si nameri6 za plaja i dvata sa hubavi no severniq e po 4ist :D skapo e pak e 4ernomorieto :wink: do yujniq plaj ima mnogo restorant4eta i e dobro obslujvaneto :)
Не беше ли обратното-май южния е по-чист?А може и аэ да бъркам.. :-D

HopeLesss
07-28-2007, 17:51
Много строежи :? Ама то вече навсякъде е така. Иначе Перла, точно до Приморско, е много хубав плаж - бившата резиденция на Тодор Живков :wink:

Iviqna
07-28-2007, 21:16
ами аз през две седмици сам там .. при брат ми които бачка таМ
та.. по темата севрния плаж е по-хубав! страхотни заведения и мн яка дискотека , но наистина има мн строежи

Master_88
07-29-2007, 14:33
Аз си дойдох оттам преди няколко дни. Хич не е зле (и плажа и нощният живот).

хьхщхх
06-09-2008, 19:44
Oooo,spoko -izob6to ne se pritesnqvai.Primorsko e stra6en grad-ima super mnogo zabavnleniq kakto prez denq taka i prez ve4erta.Ima akvapark,kafeta,mnogooo magazini i 3 plaja,kato ediniq e na okolo 1km izvan grada-no e mnogo priqten i tam nqma hora,kazva se perla.Aza no6ten jivot e super.Ima na centara dikoteka luxor i bar plantaciq.ako slu6a6 4alga spokoino moje6 da si otide6 tam.Na centara ima bar orgazam s techo,haos...Ima karamba tam is4ku puskat,,I sa otvorili 2 novi diskoteki.A ve4er kato stane 12 po centara ne moje6 da se razmine6 ot hora-Jivqh tam 1 mesec na gosti-prez denq e mnogo priqtno i spokoino,a ve4er ima neveroqten no6ten jivot... :grin: :grin: :grin:

hottie
06-09-2008, 20:42
Лелеее аз минах от там минала година само да го видя на какво прилича. Такава селения няма никъде :shock:

Kaos_Urbano
06-09-2008, 21:31
Лелеее аз минах от там минала година само да го видя на какво прилича. Такава селения няма никъде :shock:+23645... ;)

kolanass
06-10-2008, 17:38
Квартирките на каква цена са горе-долу?

sladur4e_
06-10-2008, 17:48
И аз съм заинтересувана от темата,защото на 14-ти август ще ходя на лагер в Приморско! :)

Kisses_P
06-10-2008, 18:10
Аз пък съм на лагер от 19ти август там.. ще следа темата :P

vra4ka
06-10-2008, 22:19
ЕЕ Приморско си е Приморско..
Препоръчвм на тези, на които не им се гледа селяния да не годят в пиковия езон.

Плажовете в този район са едни от най- хубавите по българското черноморие. Естествено трябва да знаеш туй онуй ;)

Иначе и дискотечки си има- като се разходиш по главната улица все ще си харесаш нещо.. Не са нещо особено специално но стават
Цените навсякъде са горе долу нормални.

Аз лично харесвам много Приморско за море, като почивка, да си ходя на плажи да се къпя в морето, да хапвам риба и сладолев, да си купя някоя почивка. И затова гледам да го посещавам не в пиковия сезон.

Хаха някой ден ще си купя в този район къща :D

hottie
06-10-2008, 22:32
абе не се вълнувайте много цял август+септември щяло да има дъжд и бури :(

b0Nb0n
06-10-2008, 23:54
ЕЕ Приморско си е Приморско..
Препоръчвм на тези, на които не им се гледа селяния да не годят в пиковия езон.

Плажовете в този район са едни от най- хубавите по българското черноморие. Естествено трябва да знаеш туй онуй ;)

Иначе и дискотечки си има- като се разходиш по главната улица все ще си харесаш нещо.. Не са нещо особено специално но стават
Цените навсякъде са горе долу нормални.

Аз лично харесвам много Приморско за море, като почивка, да си ходя на плажи да се къпя в морето, да хапвам риба и сладолев, да си купя някоя почивка. И затова гледам да го посещавам не в пиковия сезон.

Хаха някой ден ще си купя в този район къща :D
mi togava kato ne obi4a6 mnogo hora si kypi apartament v MMC mai na 2 kilometra nqkade ot primorsko ili 1 km be6e neznam