PDA

View Full Version : zasto nqkoi mom4eta sa obre4eni ot vazrasta si ?



oziato
07-21-2007, 07:08
na men mi se e slu4valo ,a na edin moi priqtel postoqnno.na4i kat bqhme 7,8 klas momi4etata si haresvaha nekvi 11,12,sega oba4e stana basi kashata i po4naha da izlizat s nkvi nat 20 godini ,det qvno sa mnoo zle za da si hvanat nqkoq palnoletna.az sam na 17 i poznavam momi4eta det imat priqteli na po 25 godini a daze nqkoi sa po malki ot men.sa verno 4e kat imat kola e got,ama da izlizash samo s nekvi studenti ako ne i po-golemi za men e hahavo
v nashta gimnaziq ima edna pogovorka:ako si hvanesh nqkoq po golqma-na4i si varha,ako si hvanesh nqkoq kolkoto teb si pe4en ako ne moesh da hvanesh nikoq po-malka s razlika 2 god i tragnesh po oste po-malki-na4i sprite ima da ti kae nesto:ti osven 4e si ot4aqn,to si i zle.

napishete vashto mnenie stoto moze i da ne sam prav,s tova ne iskam da obidq nikoi taka4e nadqvam se 4e ste ima otgovori po temata

07-21-2007, 07:46
kofti, no fakt :)

sq kato si na 17 teb shte te hareswat 11 godishntie ne se pritesnqwai :D


az kato bqh na 16 me hareswaha 12 godishnite i sq sym si haresal edno 14 godishno pyk to ne me iska :(

smqtai pyk predi bqh vyrvejen pri tqh ;D

Sam90
07-21-2007, 08:35
Пич, тези на 20, които ходят с 15-16 годишни не са непременно зле ;) Какво да ти кажа - момичетата се развиват по-бързо от нас и не се чувстват конфортно с момчета на тяхната възраст, защото пхисически са по-малки :D Разлика наистина има ;) Споко, след няколко години ще се изравним и нещата ще станат нормални :)

Sam90
07-21-2007, 08:49
Пич, тези на 20, които ходят с 15-16 годишни не са непременно зле ;) Какво да ти кажа - момичетата се развиват по-бързо от нас и не се чувстват конфортно с момчета на тяхната възраст, защото пхисически са по-малки :D Или защото с батковците са по-"готини"
е, накои и за това го правят. Други го правят, щото батковците им дават $$. Аз говоря за процента момичета, чиято пу*ка не е като буркан с кисели краставички ;)

07-21-2007, 08:59
Sam90@ mnogo mi haresa mnenieto ti i te podkrepqm napylno ;)

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:02
Сам, прав си, но дечицата го приемат прекалено буквално. Едно момиченце на 15 години не е на акъла на 20 годишен мъж. Разликата е 1-2 години.

Sam90
07-21-2007, 09:04
Сам, прав си, но дечицата го приемат прекалено буквално. Едно момиченце на 15 години не е на акъла на 20 годишен мъж. Разликата е 1-2 години.
Зависи от 15-годишното момиче и 25-годишния мъж ;)

mysi
07-21-2007, 09:04
Нормално е ние 17-годишните да търсим нещо ,което може да отговори на нашите критерии,тук специално за мен,не става дума за пари и коли,тоеа е ннещото ,което не гледам,но говоря,че то ако се хавана с мой връсник значи,че няма да има за ккаво да общуваме,В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не искам да ви обидя,но разликата е огромна...ВСИЧКИ знаем ,че емоционално,иизрастваме поне 2/3 пъти по-бързо от момчетата... !!! И друго и вие като станете на 20 и 1 2 3 ,започвате да търсите 16 17 момичета,Което не е срамно,нито учудващо...само ще видите,сега така мислите,защото ви е яд :wink:

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:15
Аз как не знам за свясна връзка между малко момиче и мъж? Мога да ви разкажа за връзката на една приятелка...тя е била на 14, когато са тръгнали, той - на 30. Последните месеци я е биел и насилвал.

Sam90
07-21-2007, 09:17
Аз как не знам за свясна връзка между малко момиче и мъж? Мога да ви разкажа за връзката на една приятелка...тя е била на 14, когато са тръгнали, той - на 30. Последните месеци я е биел и насилвал.
Аз знам за 3 ;) Знам и за моята, въпреки, че тя свърши - но все пак беше свястна :)

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:18
Ти си на 17.

mysi
07-21-2007, 09:18
Е това арзбира се ,че не подкрепям,но е нормално 15 момиче,със 23/24 НАПЪЛНО нормално.... да не говорим за 17..аз пък знам сполучлив случай,бях на 13 когато тръгнах с 18 годишен,и така 4 години сега той е на 22 аз на 17,но вече не сме заедно поради причини,но исках дакажа,че възрастта и разликите са от значение!! :wink:

07-21-2007, 09:19
И друго и вие като станете на 20 и 1 2 3 ,започвате да търсите 16 17 момичета,Което не е срамно,нито учудващо...само ще видите,сега така мислите,защото ви е яд :wink:

Prawa si shte typ4em devstvenici i posle shte gi zaritwame i shte otpushwame sledvashite ... sled towa tehnite im vrystnici shte ni psuwat i posle pak otnowo useshtam 4e shte stane taka 4akam oshte 1 god da izvadq knijka i kato trygna s kolata mane :D

I se pak pove4eto mi vryzki sa bili vrystnici max 2 god po-malki i vinagi sme imali kakwo da si kajem i vinagi vryzkite mi sa bili po dylgi ot 3 meseca!

I se pak towa e vqrno no ot 4asti ili ne ... momi4etata kogato stanat 6-9 klas tyrsqt neshto po-golqmo posle se vryshtat nazad i dori moje da si hwanat i po malki!

primer sys sistra mi ... 8 mi klas hodishe s 19 godishen
9 ti s 23
i posle s nein nabor...
s po malyk
i pak s nein nabor :)
i sega hodi s edin koito e s 2 god po golqm - 22

Sam90
07-21-2007, 09:21
Ти си на 17.
Когато тръгнахме бях на 15, а той на 24 ;)

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:22
Но връзката ви свърши по доста малоумен начин, доколкото знам. :)

Sam90
07-21-2007, 09:24
Но връзката ви свърши по доста малоумен начин, доколкото знам. :)
Не е съвсем така, но сме били заедно година и 5 месеца и през това време всичко беше идеално, с няколко изключения. Мисълта ми е, че не годините са ни повлияли - напротив, това беше + ;)

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:26
Добре, случва се понякога, някои хора са по-зрели, но не години са били в плюс, сигурна съм. :)

Sam90
07-21-2007, 09:29
Добре, случва се понякога, някои хора са по-зрели, но не години са били в плюс, сигурна съм. :)
Напротив.. много пъти е било добре, че той е на толкова години. Можем да ходим, където си искаме без проблем. Аз лично предпочитам да съм с по-голям (за момче)...

mysi
07-21-2007, 09:29
Ти си на 17.
Когато тръгнахме бях на 15, а той на 24 ;)

Бъркам или си момче,или нещо не разрах...няма значение де :wink: Не е нужно да разсъждават обаче така..как може някой да каже""да е стана на 20 и косур и ще ги чукам и изритвам... АМи да заради ей такива идиоти ...се разваля мнението за мъжете... А я си помислете...нали не смятатае ,че всички жежни и момияета са кучки и търсят само секс... :? :-D

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:31
Това няма нищо общо с отношенията ви. Запчоваш да звучиш като путките, които се кефят, че ги водят по дискотеки и заведения.

Sam90
07-21-2007, 09:32
Ти си на 17.
Когато тръгнахме бях на 15, а той на 24 ;)

Бъркам или си момче,или нещо не разрах...няма значение де :wink: Не е нужно да разсъждават обаче така..как може някой да каже""да е стана на 20 и косур и ще ги чукам и изритвам... АМи да заради ей такива идиоти ...се разваля мнението за мъжете... А я си помислете...нали не смятатае ,че всички жежни и момияета са кучки и търсят само секс... :? :-D
Права си - наистина се разваля мнението за мъжете, без причина.

ПП: Момче съм :smt006

Sam90
07-21-2007, 09:34
Това няма нищо общо с отношенията ви. Запчоваш да звучиш като путките, които се кефят, че ги водят по дискотеки и заведения.
хаха... може и да съм, но не това имам предвид. Да, това е + - можем да ходим по дискотеки и заведения. Но..

Може и да се оправям сам с проблемите си, но винаги се чувствам по-сигурен, след като се посъветвам с него. Друго е да имаш осъзнат човек до себе си и да знаеш, че каквото и да стане можеш да разчиташ на него - както и той на мен, естествено. Ходил съм и с момче на моята възраст... разликата е километрична :)

`Death`Whore``
07-21-2007, 09:37
Това е друг въпрос. :) Може би ти си зрял за възрастта си и си бил и перди години.

Sam90
07-21-2007, 10:04
Това е друг въпрос. :) Може би ти си зрял за възрастта си и си бил и перди години.
Значи все пак е възможно.. :) Така и други хора, които може би са зрели за възрастта си, могат да ходят с по-големи от тях.. ;)

`Death`Whore``
07-21-2007, 10:08
Но не са много хората, които са зрели за възрастта си. Историята е същата като тази с хомосексуалността на момичетата - всички си въобарзяват, че е така, но са съвсем малко тези, които са наистина такива.

Sam90
07-21-2007, 10:11
Но не са много хората, които са зрели за възрастта си. Историята е същата като тази с хомосексуалността на момичетата - всички си въобарзяват, че е така, но са съвсем малко тези, които са наистина такива.
Не знам.. може би си права, но не ми харесва, че така съдят хората, които ходят с по-голям или по-малък от тях човек...

ПП: И аз съм забелязал, че при момичетата, които твърдят, че са хомо/би е по-сложна работата ...

dinkisa
07-21-2007, 16:35
Не съм съгласен с доста неща до момента та да започвам-широкото твърдение че момичетата израстват по бързо от момчетата-до но това с еотнася до 7-8 клас макс после бих казал че се изравняваме ако не даже момчетта малко минават моммичетата,после има много голяма разлика в държанието на човек когато е с приятели и "тъпеят" и когато сме малко към 2-3 момчета замислетесе колко се смее едно момиче на ден от сърце и колко едно момче
а какво точно разбирате под се развиват по бързо почти всички момичета които познавам са на моето ниво ако не и по доло защото за тях светъ изглежда доста по различен -рози и любов
аз съм на 16 и 70%от приятелите ми работят в същото време от приятелките работят около 10% и наистина за какво им е да работят като за дрешки пари дават мама и татте а като излезем плаща 25 годишният им батко :-& мога да говоря достатъчно много по този въпрос но сега водя монолог за това кажете и вие нещо и да си побъбрим :mrgreen: :mrgreen:

07-21-2007, 16:42
Учили сте го по биология(би трябвало) :
Момичетат започват своето "израстване", съзряване на по-ранна възраст от момчетата и завършват съзряването си доста по-късно от момчетата :!:

dinkisa
07-21-2007, 16:49
да учили сме и че е нормално да с епривличат от по старите
момичетата казват че не гледат парите ,а животтът ме е научил на обратното
казват че търсят чуство за хумор а наи забавните хора които познавам са си сами всички има с екефят ама само така не за нещо по сериозно :-({|=
абе като цяло момичетата са мноо тъпи :o :lol:

07-21-2007, 16:51
да учили сме и че е нормално да с епривличат от по старите
момичетата казват че не гледат парите ,а животтът ме е научил на обратното
казват че търсят чуство за хумор а наи забавните хора които познавам са си сами всички има с екефят ама само така не за нещо по сериозно :-({|=
абе като цяло момичетата са мноо тъпи :o :lol:
+1

M[m]M
07-21-2007, 17:46
Не съм съгласен с доста неща до момента та да започвам-широкото твърдение че момичетата израстват по бързо от момчетата-до но това с еотнася до 7-8 клас макс после бих казал че се изравняваме ако не даже момчетта малко минават моммичетата,после има много голяма разлика в държанието на човек когато е с приятели и "тъпеят" и когато сме малко към 2-3 момчета замислетесе колко се смее едно момиче на ден от сърце и колко едно момче
а какво точно разбирате под се развиват по бързо почти всички момичета които познавам са на моето ниво ако не и по доло защото за тях светъ изглежда доста по различен -рози и любов
аз съм на 16 и 70%от приятелите ми работят в същото време от приятелките работят около 10% и наистина за какво им е да работят като за дрешки пари дават мама и татте а като излезем плаща 25 годишният им батко :-& мога да говоря достатъчно много по този въпрос но сега водя монолог за това кажете и вие нещо и да си побъбрим :mrgreen: :mrgreen:
Съгласен съм с мнението ти :)

fantasigirl
07-21-2007, 18:09
Tova,koeto si napisal e v izvesten smisul vqrno.Az kato momi4e ne otri4am 4e pove4eto ot nas trugvat ili pone haresvat po golemi mom4eta,ama kakvo da se pravi.Az li4no ne sum taka,no imam mnogo priqtelki koito haresvat mo4eta s po 5 godini po golqm.Ama spored men tova zavisi ot samoto momi4e.PUk i ne vqrvam vie mom4etata da ne se zanasqte po kaki4ki....nali taka???Taka 4e ne se bezpokoi ima vqkakvi hora puk i kazvat za vseki vlak si ima putnici,nezavisimo ot vuzrastta

[TNT]
07-21-2007, 18:34
да учили сме и че е нормално да с епривличат от по старите
момичетата казват че не гледат парите ,а животтът ме е научил на обратното
казват че търсят чуство за хумор а наи забавните хора които познавам са си сами всички има с екефят ама само така не за нещо по сериозно :-({|=
абе като цяло момичетата са мноо тъпи :o :lol:
+1+1 :lol: pi4aga kaza im go ;) polovinata ot mneniqta tuka sa prostotii ;) tuka vsi4kite momi4eta se izkaravat burzo razviva6ti se,enteligentni i krasivi ;)

07-21-2007, 20:26
Е, добре де, вярно има го момента на женската абсолютизъм (моят вид наистина доста генерализираме нещата).

Предпочитам да излизам с по-големи от мен, не заради друго, а защото те са по-завършени личности, съответно си знаят цената и не биха се излагали с глупости.

Все пак обаче, всичко е строго индивидуално. Винаги ще има две мнения по въпроса, пък и нападайки се един друг няма как да защитите тезите си. Хора, нрави - всякакви. Струва ли си да ставаме клавиатурни воини и то по въпрос, който като че е по-скоро едно постоянно явление?

07-21-2007, 20:37
ахахаха, може и мотор, нали? :lol:

oziato
07-22-2007, 09:58
blagodarq na vsi4k ne trqbva da ima razlika vav vazrastai 4e se vku4iha v razgovora po temata.az ne tvardq 4e ne trqbva da ima razlika vav vazrazsta,to e estestvano da ima no 15 god momi4e i 23-24 godishen maz ne mi e ponqtno.ako momi4eno ve4e e na 19-20 razbiram no ako mi kazete 4e maz na 23 ima sastiq akal(vapreki 4e momi4etata sazrqvat po barzo|) kato 15 do 17 god momi4e vaobste nqma da vi povqrvam
.spored men edno momi4e na 16 e normalno da izliza s nqkoi do 18-19 god.

sexa_na_kompleksa
07-22-2007, 10:07
Не четох другите коментари,но искам да кажа само едно - "поговорката" на вашата гиманазия е супер тъпа и долна !

Phantom_91
07-28-2007, 18:58
Da,naistina nepriqtno e da chuesh "Mnogo si sladuk,no si maluk za men..."
Ako sum sladuk i me xaresva kvo i prechi che sum po-maluk?

cashmere
07-28-2007, 19:06
emi te sami si go pravqt az sum na 14 i sum zabelqzala 4e mom4etata na moita vuzrast se durjat katu oligofreni (ne slagam vs po ob6t znamenatel ama malku sa izlku4eniqta) zatfa i az gledam po nagore ama nai mn do 16-17 (tam sa pove4e izklu4eniqta) ama 4ak puk 25... ABSURD :smt011