PDA

View Full Version : Nemoga bez neq



lqlqlql
07-21-2007, 09:17
Zdraveite imam golqm problem ..ot 9 meseca sam s edno momi4e..izlizame seki deni ve4e do takava stepen sam se privarzal kam neq 4e postoqno mislq za neq,nemoga i za mig da q zabravq..iskam da sam s neq vsqka edna sekunda da q pregrashtam e celuvam..da i pokazvam kolko mnogo zna4i za men :( problema e 4e se 4uvstvam zavisim ot neq ;( kakvo da napravq ve4e nz :( edinstveno tq me pravi shtastliv :( daite nqkaf savet pls

07-21-2007, 09:21
pogowori si s neq pyk i nali znaish 4e za momi4etata nqma nishto po-dobro ot priqtel koito ne iska da im byde samo priqtel :D

lqlqlql
07-21-2007, 09:23
mai ne si me razbral :) az hodq s neq ot 9 meseca :)

07-21-2007, 09:30
xaxaxaaxaxax,e izvinqvai...normalen li si?
Kato te pravi shtastliv kakav ti e problema?Nali si s neq?
Zavisim bil...Aide stiga s vashite gluposti.Probvaite da se raznoobrazite,otdeli nqkoi den ot sedmicata da izlizash s priqtelite si,a tq s priqtelkite.Posle da si rakazvate kak e minalo,tova onova.Kakvo znachi "samo tq me pravish shtastliv"?!Mi ok vlubil si se,kakvo tolkova losho?
q se drujte podobavashto!

russianmafiaboss
07-21-2007, 19:33
пич няма какво да наравиш - ТИ СИ ЗАВИСИМ ОТ НЕЯ , може да се самозалъгваш но това не е решението , така , че няма какво да правиш , просто бъди с нея и бъди щастлив докато е така

sexy_for_you
07-21-2007, 19:43
BE HAPPY!Радвай се,че си с нея.Колко хора са обсебени от любимите си,а дори не могат да се докоснат до тях?Какъв е проблема?Любовта е нещо обсебващо.Важното е,че тази обсебеност е споделена любов.Така че не се измъчвай,просто бъди с нея и й покажи,че я обичаш.Ае BE HAPPY!