PDA

View Full Version : Otnovo paranoq ;((



AnGgg
07-21-2007, 09:52
Trqbva da mi doide tozi ponedelnik (toest sled 2 dena) a nqmam nikakvi simptomi che shte mi idva.Po princip me bolqt gardite,no sega ne e taka.Govorix s priqtelq mi,toi kaza che vseki pat e proverqval prezervativite i za shtastie vsichko e bilo normalno.Bixte li mi kazali prichini poradi koito moje da mi zakasnee?Zashtoto po princip ne mi zakasnqva, nai-mnogo s 3-4 dena .. Pritesnqvam se i mislq da si napravq test sledvashtata sedmica.Mersi predvaritelno

Cherlotte
07-21-2007, 10:09
To дори още не ти е закъсняло, а ти вече се притесняваш. Ами изчакай поне да ти закъснее, ако ще да е с 2-3 дни и тогава се притеснявай, засега е излишно. :wink: А иначе може да ти закъснее от много неща - времето, пътувания, физически и психически натоварвания (в последното се включва притеснение от типа "бременна ли съм?") и др. :wink:

07-21-2007, 15:24
Мила, и аз бях се шашнала като теб мналия месец, тревожех се, че ПМС просто липсваше- нито корем, нито болки в гърдите, а трябваше след няколко дена да ми идва. Ми какво да ти кажа- направих си тест (въптреки че и аз като теб нямах гафове или секс без предпазни средства), успокоих се, и ПМС и мензис и всичко си ми дойде(е, заксъня ми май с 4-5 дена, но дойде все пак!) Моят съвет е- изчакай си наи-спокойно, всичко ще е наред. От тревога смао повече ще ту закъснее. Виж какви жеги са тези дни- това мн влияе на цикъла. Късмет скоро да ти дойде и да си спокойна :)

AnnGgg
07-21-2007, 16:10
Mersi za uspokoenqta.Shte gledam da poslyshasm saveta vi i da ne se shashkam ...

07-21-2007, 18:18
Просто няма за какво да се шашкаш, мила- правите си секц с презерватив, фалове не е имало, внимавате си- разсъди реално- няма как сперма да попадне в теб и да си бременна. Ще ти дойде, макар и с малко закъснение- не може винаги да е по часовник :)