PDA

View Full Version : Bolezna Liubov Obicham Q Veche 2 Godini I 9 Meseca



07-21-2007, 11:19
Poznavame se poveche ot 3 godini veche a az q obicham veche tochno dneska stavat 2 godini i 9 meseca obicham q vse poveche sas vremeto prosto nemoga da srpa da mislq za neq kogato izlezna s nqkoq druga prosto si dovyrshvam pyrvata sreshta za da ne byda grub i poveche ne se sreshtam s neq poradi edna prichina postoqno mislq za tazi koqto obicham no tq ne izpitva nishto kam men pone do skoro predi 1 sedmica nqkade mi kaza che manichko me haresva veche no ne i stiga ne i e dostatychno dayte mi syvet kakvo da naprav az veche neznam kakvo da naprava prosto tq e ideqlnata spored men nemoga i nemoga da obikna nikoq druga tq mi e postno v mislite dayte syvet .

BuzanchO
07-21-2007, 11:21
naprawi i more ot lubov

07-21-2007, 11:23
v smisal ?

07-21-2007, 11:30
v smisal ?


mi pokani q w predavaneto det go wodi onaq rusata sliva ... Natalia ;)

moreotlubov . com

07-21-2007, 11:32
v smisal ?


mi pokani q w predavaneto det go wodi onaq rusata sliva ... Natalia ;)

moreotlubov . com

sexy_for_you
07-21-2007, 13:14
Тъй като ти е казала,че малко те харесва,може това просто харесване да прерастне в любов.Аз съм в същото положение,между другото.Обичкам си моя,ама той не ме иска.Просто изчаквам.Може времето да породи някакви чувства.Обичай си я и се опитай да я спечелиш с нежност.УСПЕХ!

Scared_Straight
07-21-2007, 13:59
Или му го е казала просто да не се отчае човека

Presley
07-21-2007, 14:05
Ахаха по-дълго иэречение не бях чела :-D :-D
По темата:
Ами все пак ти е каэала,че те харесва.Эначи има надежда :-D !Поговори с нея,питай я дали не иска да се пробвате...
И най-важното-научи се да пишеш #-o

07-21-2007, 15:25
pokazval sam i go pital sam q a i oshte kolko vreme da chakam veche chakam pochti 3 godini oshte 3 li da chakam za oshte malko pravil sam kakvoto mi hrumne no eto nqma golqm efekt

f1s714e70
07-21-2007, 15:27
xmm mn e gadno kogato tozi kogoto obi4a6 nemoje ili neiska da otvarne na 4uvstvata ti..prosto se opitai da q zapbavi6 :(((((

live2beCooL
07-21-2007, 15:29
nai-lesno 6e ti e ako se samoubie6 :D

07-21-2007, 16:00
opitval sam se mnogo pati da q zabravq kakvi li ne macki sa iskali da hdoat s men no az prosto nemoga da spra da misql za neq i da trygna s nqkakva deto dori ne obicham nemoga da hoda s nqkoq bez chvustva

fantasigirl
07-21-2007, 16:27
Prosto produlji da si su6tiq kakto dosega i se druj taka,kakto si se durjal do sega,sled kato e zapo4nala da te haresva.Prosto budi mil i i pokaji kolko mnogo zna4i tq za teb.Uspeh!!! :)

НЕО
07-21-2007, 20:19
Брат знам какво е трудно,и аз съм в няква такава ситуация... Какво да ти кажа първо опитай с подараци мило да и говориш и така.. ако нестане продалжавай да се държиш както до сега !!!

Mementomori
07-21-2007, 21:13
Здравей!Щом ти е казала,че малко е харесва,може би има надежда да бъдете заедно!Продължавай да прекарваш определено време с нея,остави се да те опознае и хареса още повече!Не й натрапвай чувствата си,станете приятели и в един момент тя би могло да се влюби в теб!Щом толкова я обичаш и не можеш да я забравиш,ще успее да я изчакаш търпеливо!Но и нещата могат да се развият по неблагоприятен за теб обрат-тя да си остане с думите-"малко те харесвам"!Затова добре обмисли дали "сокът си струва изстискването"?!Успех!

07-21-2007, 21:14
dyrja se po vyzmojno nay milia nachin s neq za tiq godini poznanstvo s neq NIKOGA AMA NIKOGA nesam q naranil i nesam q ubidil s neshto ey taka na shega da si se izbyzikame da na na seriozno nikog anesam q naranqval a za podaraci da moje tova syshto e mnogo dobra ideq ama prozoto nz kakvo da kupa na edno momiche a pliusheni igrachki stanaha banalni veche a iskam da sam razlichen i da i kupa neshto drugo neshto koeto mi q trognalo naistina mnogo dayte syvet pichove i pichki

07-21-2007, 21:25
dam sored men si struva. ischakal sam q veche 2 godini i 1 den mislq che shte q ishckam i oshte ako se nalaga tolkvoa prosto dosega nemojah da q zabravq symnqvam se mnogo che i za napred sht emgoa da q zabravq. Naistina vi blagodarq an vsaichkite za mneniqta i za syvetite koito mi dadohte blagodarq vi izkreno hora :)

07-22-2007, 14:39
sega si pisha s neq i q pitah tova malko dali e istina ili prosto go e kazala za da mi e po leko i tq mi vika i ot dvete no po skoro istina obyrkan sam veche :(

ВълК-да-Отрони-съЛза
07-28-2007, 16:11
Abe preglatni go be, vse nqkoga 6te q zabravi6 , i az bqh taka vlubih se v edna bqh s neq 2 godini razdelihme se i kf0 kur :smt012 be6e mi skapano 2-3 meseca ama sled tova pak se vlubih .Taka si varvi jivota

07-28-2007, 16:25
2 god i 9 meseca ha probvai 4 godini i polovina... sq sam na 14 haresvah go otkakto go vidqh i kam 12-13 po4nah da go obi4am.... ama ni6tu ot negova strana. prez tiq godini dr mom4e ne bqh poglednala. za moe 6tastie taq godina okon4atelno priklu4i6 sas negu i mi e mn dobre... probvai i ti vmestu da gubi6 cenno vreme ot jivota si. moga da ti kaja 4e tova haresvam te malko e samo ot sujelenie i az sam go 4uvala. kolkoto i gadno da ti e priklu4va6 s neq i tova e. est az zavinagi 6te go pomnq nai-veroqtno i ti neq, ama nqma na4in nespodelena lubov... :smt009

cashmere
07-28-2007, 16:26
2 god i 9 meseca ha probvai 4 godini i polovina... sq sam na 14 haresvah go otkakto go vidqh i kam 12-13 po4nah da go obi4am.... ama ni6tu ot negova strana. prez tiq godini dr mom4e ne bqh poglednala. za moe 6tastie taq godina okon4atelno priklu4i6 sas negu i mi e mn dobre... probvai i ti vmestu da gubi6 cenno vreme ot jivota si. moga da ti kaja 4e tova haresvam te malko e samo ot sujelenie i az sam go 4uvala. kolkoto i gadno da ti e priklu4va6 s neq i tova e. est az zavinagi 6te go pomnq nai-veroqtno i ti neq, ama nqma na4in nespodelena lubov... :smt009 sory 4e pisah katu gost zabraila sum da se regna #-o

gPa3HuTeJl
07-28-2007, 16:29
Т_Т А аз какво да кажа като обичам едно момиче вече 6 години ? болезнена ли ми е любовта ? не сме заедно ма к'во от т'ва... се пак я обичам и ще я обичам винаги...пробвах с други момичета ма не стана да си я избия от главата... любов хх...

Не мисля че трябва да се отчайваш, ако не стане нищо с девойчето вдигни високо глава и прод1лжи напред без да се замисляш...остави миналото зад г1рба си...