PDA

View Full Version : obarkana....:(



PrI$Tra$TeNa
07-21-2007, 11:35
znachi....eto go i problema mi...s edno momche sam ot 1 godina i 7 meseca nqkade..obicham go i znam che i toi me obicha,no....vinagi ima edno no!..po cql den sme zaedno...pravim edno i sashto iii taka...neiskam da se razdelqme,no....ot dosta vreme si pisha s edno dr. momche i predi nqkolko dena se saglasih da se vidim...ne sam izneverila,prosto si govorim...s nego mi e tolkova dobre i postoqnno se ysmihvam...dokato moeto momche postoqnno me qdosva i ot revnostta my veche pochva da mi omrazva :smt100 :smt010 :smt022 :smt115 :smt090 :smt085 ...ta bihte li mi dali nqkakav savet?!...znam che shte polycha dosta kritiki ili shte si kajete eto i taq e kychka kato drugite...no naistina nz kakvo da napravq...obarkana sam :roll: :? :( !!!

LizZz
07-21-2007, 11:43
Не си ку**а...Т'ва с ревността наистина е гадно(аз съм момче и мразя да я ревнувам)Опитай се да поговориш с него...но има вероятност да ти е писнал и да имаш нужда от малко разнообразие :D

Mitizaro
07-21-2007, 11:55
Колегата е прав - трябва да го обсъдите.Във всички връзки има проблеми.Ако си спомниш и в началото ти е било забавно и хубаво със въпросния ти досаден момък, нали?Не си мисли, че нещата ще са перфектни без усилия.Както казаха във филма Трансформърс - "No sacrifices - No victory".Ще бъде тъпо да го зарежеш след толкова време.Постарай се да запазите връзката си и да я подновите.Ако обаче не стане и и двамата се изчерпате...
Говори с него.По-точно този коментар трябваше да е към него не към нас.А той би трябвало да те разбере и помогне.

БТВ - Не, не си кучк@.Приятеля е прав да е ревнив, а ти трябва да го успокояваш и контролираш.Т'ва е.Успех!

sladko_sramejlivo_girl4e
07-21-2007, 11:56
:cry: :cry: :cry:
nz oba4e mn dobre te razbiram 6toto i az v momenta sum v absoliutno su6toto polojenie.Surce ne mi dava da zareja gadjeto mi ,oba4e puk s drygoto mom4e sum na sedmoto nebe.I az kato tebe ne sum izneverila ama mi e mn kofti i mislq da kaja na gadjeto mi ina4e 6te stane po-lo6o ako razbere 6e sum izleznala na sre6ta s dryg.Nadqvam se kato my kaja da me razbere.Pojelavam ti ot vse surce da si re6i6 problema.
:cry: :cry: :cry:

`Death`Whore``
07-21-2007, 11:57
На мен ми е добре с други мъже, но както ми е добре и с приятелка. Разграничи чувствата си. И се замисли се, че приятелят ти май има защо да ревнува. Изясни си чувствата и или бъди на 100% с приятеля си, или го зарежи.

sexy_for_you
07-21-2007, 12:41
Ако си обичаш твоето момче,поговори с него относно ревността и така.Ако ти е омръзнал,го зарежи и бъди с другото момче,което явно те прави щастлива.

SuPeRSlaDkA
07-21-2007, 12:43
Ако си обичаш твоето момче,поговори с него относно ревността и така.Ако ти е омръзнал,го зарежи и бъди с другото момче,което явно те прави щастлива.

-
07-21-2007, 13:34
Tova,4e v MOMENTA te pravi shtastliva i te kara da se usmihvash... ne znachi, 4e i zanapred 6te e taka! Ponqkoga horata se pravqt na takiva kakvito ne sa.... sled izvestno vreme 6te razbere6 kakyv vsyshnost e.. no dano i togava byde6 vse taka 6tastliva!
Sledvai syrceto si.... nasila ni6to ne stava!

Presley
07-21-2007, 13:39
Ами сама трябва да си прецениш.Направи,това което ще те направи по-щастлива.Но помисли добре,эа да не съжалиш после...

JuLiTo0o0o
07-21-2007, 13:49
аз съм на мнение че трябва да си направиш една равносметка на връзката и ако наистина обечаш човека до себе си да обсъдите ревността му и да оправите нещата ....... а другото момче може сега да те прави щастлива но дали това ще е така след година ... ? дано вземеш правилното решение успех !! :wink:

Lonely^heart
07-21-2007, 14:00
Spored men trqbva da si pogovorish otkroveno s priqtelq si vse pak tova che te revnuva oznachava che te obicha.nqma perfektni hora razberi.v edna vryzka vinagi ima problemi i ako ima liubov te shte bydat preodolqni.vnimavai s drugoto momche zashtoto horata mn chesto prikrivat istinskoto si "AZ".prosto sledvai syrceto si i shte vidish che vs shte se opravi :) [/quote]

PrI$Tra$TeNa
07-21-2007, 14:08
za revnostta mnogo pati sme govorili...no nishto...toi se dye dori kogato izlizam s priqtelki!..za drugoto momche...poznavam go ot godina i malko poveche...pisali sme si govorili sme,no vinagi sam otkazvala da izlqza s nego...i sled edin spor s priqtelq mi...drugoto momche mi se obadi i az izlqzoh s nego!!!blagodarq za mnenieto vi...shte govorq s nego i dano se opravim,zashtoto polojenieto e neponosimo veche!!! :|