PDA

View Full Version : SAVET:NE SI Kypuvaite KLARINOL ZA OTSLABVANE!!!ETO ZASHTO--&



azaa
07-21-2007, 11:45
iskam da spodelq s vas edna moq greshka i da vi posavetvam da ne q povtarqte..zna4i az sam visoka 1 72 i tejax 61 kg reshix 4e iskam da sam 55 i si kupix tupite tabletkI KLARINOL za otslabvane//kazvam vi tva beshe jesotka greshka s vsqko xap4e ka4vax..stanax 64 za sedmica bez da qm po4ti :smt010 beshe tragi4no revax v nas i se tryshkax i nz zashto stava taka ..izvednuj reshix 4e e ot xap4etata sprqx i za 2 dni pak sam 61 :smt009 molq vi ne si xar4ete parite za lekarstva-nqmat efekt :smt012 i na men mi go kazvaxa no nali znaete ot ot4aqnie 4ovek vs pravi/..sega iskam ot vas savet4e kak do 15 septemvri da svalq 5-6 kg///gotova sam na vs4iko-molq za razbirane..i znam 4e ima mn temi no vsepak ne namiram to4no tova koeto tursq v tqx!!!dano da sam pomognala na tezi koito o4akvat da otslabnat ot xap4eta-da ne se zablujdavat i o4akvam pomosht i ot vas!!! 8-[ molq vi///ps.na 18 god sam i taq god mi e bala ...iskam da sum 55 kg no nz kak to4no helpppp :(

07-21-2007, 11:53
otkaji e ot sladkoto i testenite izdeliq za nqkolko meseca

Мъдър,но млад
07-21-2007, 12:28
За твоя ръст тези килограми са си супер остани си такава.Все пак внимавай,защото си на границата.

LuCkY_YoU
07-21-2007, 12:32
5-6 sa mnogo,no 3-4 moje6 da svali6 suvsem zdravoslovno. kato za nachalo sportuvai-pluvaneto e idealno za lqtoto i natovarvash vs muskili. Osevn tova NAPULNO IZKLU4I ot menuto si purjeni hrani, 4ipsove, razni sladki6i i t.n. Qj pove4e plodove i zelen4uci,pii mnogo voda(okolo 1.5l na den) za da ihvurlq6 toksinite!hapvai salatki,meso i hlqb si QJ, 6okolad su6to moje6 ako obi4a6 sladko no ne prekalqvai s nego za6toto e kalori4en..kato cqlo ne e nujnno da se ograni4ava6 ot ni6to,dori ot sladoled,prosto bez ne6tata koito ti kazah po gore.starai se da se hrani6 polezno gore-dolu i shte vidish efekta,razbira se ako e su4etan sus sport!propusnah da kaja i da NE piesh nishto gazirano...napulno zabraneno
uspex i ako imash nqkakvi vuprosi pitai:)
obob6teno: ne ti e nujna nqkakva dieta,zashtoto sa vredni,prosto izbqgvai maznite hrani :)) dano sum tyi pomognala

LuCkY_YoU
07-21-2007, 12:33
За твоя ръст тези килограми са си супер остани си такава.Все пак внимавай,защото си на границата.
4estno da ti kaja az sum g/d su6tata viso4ina i sum 55 kg i smeq da kaja 4e sum slaba.taka che kg ne sa to4no super,no 61 v nikakuv slu4ai ne mislq 4e si debela,moje bi suvsem leko pulni4ka

jim_beam
07-21-2007, 14:49
moje6 da ti4a6 i da hodi6 na fitnes,qj mn plodove i zelen4uci no ne samo tova,qj si i meso,namali hlqba,testenite izdeliq i sladkoto :wink: aide kasmet ot mene :D

MistyMonster/LikeViolence
07-21-2007, 15:01
В една друга тема го бях пуснала:


Ами по моя начин е гаранция 6-8 кг. НО само ако се спазва (изпрбвала съм го):

Ходи да бяхаш или всеки ден фитнес по 1 час.(наблегни на колелото).

Яж 5 пъти на ден до 6 часа,след 6 часа може само вода.Ето как горе-долу разпределяй:

за закуска-някакъв зеленчук и сирене или яйца и ядки
за обяд-може да се нахраниш добре(но недей все пак да прекаляваш и ограничи хляба)(може месо,яйца,сирене,плодове,зе ленчуци...)
следобедна закуска-нещо като закуската
вечеря-пак нещо като закуската и следобедна закуска,да не е пак същото някакво разнообразие да има.
Пий и много вода.

И така всеки ден и би трябвало да сваляш на месец 3-4 кг.
Ако искаш повече подробности - www.spidersport.com но там е написано и още много ограничения и повече спорт,но мисля,че на 14 години не е толкова важно всичко стриктно да се спазва.

Успех.;)

MimityYy
07-22-2007, 13:34
zapi6i se na en6to-aerobika taebo ...

sexa_na_kompleksa
07-22-2007, 14:00
Както сама каза имам безброй такива теми,точно в твоята няма да кажеме нищо ново.
Както казаха по-горе ограничавай тестените и мазните храни,пий много вода и тренирай яко.

beyond_transience
07-22-2007, 14:29
За тае-бото лично мога да кажа, че е страхотен начин да смъкнеш килограми. Разбира се, ако си редовен посетител :wink:

Seducti0n
07-22-2007, 15:28
Запиши се на лека атлетика или ходи на фитнес.Спазвай здравослвен хранителен режим и като цяло подбирай по-леки и ненатоварващи организма ти храни.Ако искаш можеш да се консултираш и с диетолог.В случай,че успееш да съчетаеш спорта с правилното хранене съм сигурна,че ще достигнеш желаните килограми.Дори и след това,обаче продължи в същия дух.Късмет.

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 20:37
Аз винаги съм знаела, че тия хапчета са боклуци...А как да отслабнеш?Ем спри всичко сладко,тестено,пържено,газ рано и мазно,почни да правиш някаква кардио дейност(бягане,каране на колело,скачане на въже...) и ще видиш,че ще има резултати! :wink: