PDA

View Full Version : vupros kum mom4etata



drozila
07-21-2007, 14:01
q kajete sega za6to kogato izlezete s 1 momi4e i haresate vsi4ko v neq i vi e bilo priqtno s neq, i eventyalno iskate da ste s neq posle ne i se obajdate ili ne i pi6ete? kakvo o4akvate da vi hodi po guza li?

die_die_my_darling_
07-21-2007, 14:03
и аз имам същия въпрос....отговаряйте

covergirl23
07-21-2007, 14:05
da! mn mi e interesno !

drozila
07-21-2007, 14:07
e qvno ne samo az se interesuvam taka4e 4akame dostoverno otgovori

thefreak
07-21-2007, 14:12
Някакви глупости си си внушила очевидно...

07-21-2007, 14:12
ми,аз по принцип си правя точно така-чакам тя първа да ме потърси.А това е така щот мисля че ако аз пръв я потърся тя ще ме одебе.

drozila
07-21-2007, 14:18
ami ako ve4e go e potursila. i toi vse pak ne si prai tryda da i otgovori?????????

Valento
07-21-2007, 14:24
Ако харесвам едно момиче няма да спрам да и се обаждам и да искам да се видим!!!!А вие защо така се ебавате с нас момчетата огато жи кажем ''Харесвам те,искам да бъда с теб'' и се исмивате на всичко казано и разбивате мечтите!!!Айде чакам достоверни отговори!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

drozila
07-21-2007, 14:28
ako nqkoe momi4e ti se e prismqlo zatova, nezna4i 4e vsi4ki 6te go napravqt. kogato mi kajat ne6to takova nikoga nebih si pomislila da se izgavrq s mom4eto za6toto ako mi se sly4i i na men nqma da mi e mnoo priqtno

07-21-2007, 14:29
Ами той вече те е поканил сигорно веднаж допаднала си му еми ся чака и ти да го поканиш зада види че имаш интерес апак и шом не ти звъни сигорно не си му толкова важна и ше си намери някоя дето да му звъни тай че му звънни

07-21-2007, 14:31
защо трябва той да звъни а не ти ?

07-21-2007, 14:42
ami da ti kaja nz. za6toto az ve4e my pisah samo4e bez nikakuv otg.

Valento
07-21-2007, 14:47
ami da ti kaja nz. za6toto az ve4e my pisah samo4e bez nikakuv otg.Na4i ne te haresva zareji go!!!Znai edno ot men
MOMI4E I AVTOBUS NIKOGA NE SE GONQT ZA6TOTO VINAGI IDVA SLEDVA6TATA!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

live2beCooL
07-21-2007, 15:37
awe ako stane taka zna4i mom4eto ne vi e haresalo :D

wRinKleS
07-21-2007, 15:41
Някой ти е създал доста изкривена представа за "харесването"...

LizZz
07-21-2007, 16:36
Ако ми е харесало,няма как да не я потърся,вярай ми!!! :wink: И на другия ден пак ще излезем даже :D :D

Mitizaro
07-21-2007, 18:00
Ако ми е харесало,няма как да не я потърся,вярай ми!!! :wink: И на другия ден пак ще излезем даже :D :D

Пича е прав.
И момиче - явно имаш проблем.Някой те е прецакал по същия начин както запитваш.Откажи се, няма да стане.При мен и при хората обикновенно нещата стават така - ние харесваме някоя и ЗадължителнО се заинтересуваме от нея -> Това означава да й вземем координатите.Не си мисли че си го впечатлила толкова, щом не ти е поискал скайп или телефон.Просто е бил мил.Гив ъп...

Тая тема е безмислена и моля някой мод да разчисти полето, за и без това огромните пълчища от нови запитвания.