PDA

View Full Version : pomognete,ako mojete



qeqweqe
07-21-2007, 14:43
znam 4e ima okolo 1000 takiwa temi i vse pak re6ih da pi6a,ako dotegna na nqkoi se izvinqvam predrawaritelno,zna4i mnogo mi e problemna kojata imam raz6ireni pori,omaznqva se i vinagi pap4qsala kwoto i da izpolzvaam i na vsi4koto otgore imam i belezi,ako nqkoi znae nqkav na4in molq da pi6e,probval sam dosta ne6ta skinoren,aven diacneal,zineryt,i baq losion4eta i kremove i vse se vartq v toq omagiosan krag,na dermatolog sam hodel,na kozmetik sam hodel(ot tam stana o6te po-zle),ne sam probval edinstveno hormonalno le4enie ina4e drugoto sam go izmazal i sam sa poot4aql ve4e i moje i da vdigna bqloto zname skoro,samo da vi kaja 4e papkite mi ne sa nqkvi golemi ama sa 4erveni i baq i nervqt,tui ot mene

qeqweqe
07-22-2007, 17:11
blagodarq vse pak,qvno problema mi e mnogo po-malovajen ot tui 4e nqkva pikla si mislela 4e ima malki cici,sas zdrave

black_mamba
07-22-2007, 17:20
Напиши на търсачката ''акне'' и разгледай...може да намериш някво решение :-k Аз лично ползвам измиващ гел сутрин и вечер, тоник чат пат и едно кремче Акне аут ... но мисля че твоя проблем е по сериозен и тея неща няа да ти помогнат :?

LuCkY_YoU
07-22-2007, 17:27
spirta mnogo izsu6ava,no go polzvai samo za pupkite ne za cqloto lice!!!popitai v aptekata kolko procenten tr da e za pupki..mai beshe okolo 3% no ne sum sigurna...inache ima mn tonici za mazna kosa, az polzvam Clean&Clear, struva kum 6lv i e mn hubav,maha vs mursotii ot liceto.Vzemi si i gel s koito da po4istva6 liceto sutrin i ve4er i namali maznite i purjeni hrani.Sushto taka,seriqta na Neutrogena e mn hubava za mazna koja,kakto i na Vichy,ako imash pove4e sredstva.uspex

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 20:30
Еми на мен Зинерита доста ми изчисти личицето,но щом при теб не действа... :roll: