PDA

View Full Version : моята история



Додади
07-21-2007, 14:55
Эдравейте.Пиша таэи тема просто эащото искам да иэлуя душата си,но никого не ме раэбира.Опитвала съм да кажа на пирятели,те са эапоэнати с това какво преживявам ,но няма отэив,дори и не ме иэслушват...но ги раэбирам,когато всичко ти е наред,не ти е до чуждите проблеми!
Преди 2 години се эапоэнах с едно момче.имахме ужасно много общи теми...можехме да говорим с часове на сериоэни и на несериоэни теми.Просто се влюбихме несъэнателно и постепенно,чреэ много раэговори.Накрая се усетих ,че съм лудо влюбена в него.Окаэа се ,че и той иэпитва същото,или поне твърдеше.Той е адски свестен,харесвам всичко в него.И така бяхме щастливи,но эа доста кратко време.После той спря да се обажда,спря и да отговаря на моите обаждания.Много ме нарани.Бях смаэана,но все си каэвах ,че ще се оправя.Но ето,минаха 2 години почти,а аэ страдам все така.Няма ден,в който да не мисля эа него,да не искам отново да поговорим.Наскоро се чувахме е така случайно ,но нищо повече.Имах глупостта да му кажа някои неща отностно чувствата ми,но реакция нямаше.А сега какво,какво ли ме чака ...може би едно беэкрайно страдание.таэи тежест в мен ме убива.Пробвах с няколко момчета ,но нито желание имам ,нито нищо!Просто........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Иэвиняваите ,че ви эанимавам с теэи романи и глупости,вас това не ви эасяга...но все пак мерси,че го прочетохте!

drozila
07-21-2007, 15:09
ami nz kakvo da ti kaja. opitao pak da go potursi6 i ako nqma nikakuv rezoltat prosto pritisni bolkata v sebesi i opitai da jivee6 bez nego. opitai da obikne6 drug. nz kakvo drugo da ti kaja. :roll: no naistina si v mnogo gadno polojenie iskrenno ti su4yvstvam

07-21-2007, 15:10
milichka, mn hora sa prejivqli sashtoto..ima hora koito sreshtame i nikoga ne zabravqme..no nqma sm tolkova vreme da mislish za nqkoi koito ne go zaslujava.shte si namerish drug.prosto varvi napred i shte vidish che vs shte otmine...ima mnogo drugi momcheta koito mnogo poveche zaslujavat lubovta i vnimanieto ti..ne si gi habi za takiva na koito ne im dreme.znam che boli no ako vinagi stoish na edno mqsto, nikoga nqma da uspeesh da izjiveesh jivota si kakto trqbva :-)

Girl-of-Sin
07-21-2007, 15:24
Понякога нещата се случват толкова бързо и несъзнателно, че докато се усетим са се получили без да сме ги пожелавали...

Така се влюбваме...ако съдя по думите ти момчето, з акоето копнееш определено не е като останалите и е по-странен и различен, именно затова си го обикнала...

Съдбата е страшно непредсказуема....никой незнае какво му е приготвила.
Изведнъж се появява някой, който с чар, обаяние и проявено разбиране ни пленява...а после ни забравя и оставя полу живи да тлеем в жарта...

Да времето тече, а раната не зараства, дори на момент се отваря оше повече, а ние сме безсилни....

Това е, просто целия живот е устроен така...такава е ши*аната система,за жалост...

Явно щом не е с теб, не те заслужава достатъчно...явно това не е твоят човек...

Главата горе и само напред....

Успех от мен!

Mementomori
07-21-2007, 15:26
Здравей,Додади!Разбирам те!Съчувствам в болката,която изпитваш!Много странно и непредвидено се е получило при вас!Чуствали сте се толкова добре заедно,всичко е било като една вълшебна приказка,от която,не знайно защо,е трябвало да се събудиш!От разказа ти не се разбира защо сте се разделили?!Личи,че много сте се обичали,но явно някой от двамата го е дострашало от сериозността на чувствата му!Казват,че времето лекува всичко,но не може да те накара да забравиш даден човек напълно!Ако имате неразняснени обстоятелства,поговорете и се разберете,може би има шанс да се съберете!Ако няма,трябва да се отърсиш от мисълта за него и да продължиш!Излизай с приятели,продължи да живееш като пълноценнен човек!Горе главата!Ще го преодолееш и чувствата ще избледнеят с времето!Успех,Мила!Аз съм с теб!

07-21-2007, 15:35
kakvo da ti kaja to nqma kakvo drugite ti kaza vschko vajno za kazvane prosto se pitvay pone po malko da ne msiilish za nego nabeleji si nqkoy det da ti haresva i se opitay da go obiknesh ako toy te e obiknal veche i se nadqam iskreno da si naemrish nqkoy nov koyto da obichash

vosaka
07-21-2007, 15:38
E SpOkO E MaCkA E ViJ Az SaM NaSrEsHtA Da Ti PoMoGnA Da Go ZaBrAvIsH AkO ImAsH JeLaNiE SaMo PoPiTaY Za SkYpE ShTe Ti Go DaM Da Se Do RaZbErEm TaM Az SaM MnOgO Po DoBaR Za TeB Ot OnQ DrUgIq :) ArE ShTe ChAkAm Da PoIsKaSh SkyPe Mi :)

BeBsItO
07-21-2007, 18:39
vsi4ko e na psihi4eska osnova, ne 4e e po dobar ot dr te,prosto si si vnu6ila 4e trqbva da e toi. amoje bi ako stane 6te ti omrazne mn skoro.pomisli v/u tova

Шляп^Шляп
07-21-2007, 18:50
Мила ,сигурно боли.Надеждите,мечтите ти са се стопили в един миг.Моя съвет ,е да отидеш до тях,да му се обадиш от друг номер(например уличен телефон) и да го попиташ какво е станало.Кажи му ,ако искаш да сте приятели,обясни му ,че той е значел много за теб и имаш право да знаеш,какво се е объркало.Ако той е толкова ограничен,да не обърне внимание на думите ти,спокойно можеш да спреш да тъжиш,защото си спечелила от всичко това.Ако има смелостта да ти обясни какво е станало,тогава ще можеш да си изясниш нещата и спокойно да продължиш напред.След като са минали две години,като начало можеш просто да го поканиш на кафе и в последствие да зачекнеш тази тема.Успех :roll:

Додади
07-21-2007, 19:46
Благодаря ви много эа подкрепата...