PDA

View Full Version : Moderated:Някой поръчвал ли си е дрехи от Victoria's secret?



07-21-2007, 15:41
Искам да питам някой тук поръчвал ли си е дрехи от Victoria's secret,защото разбрах че няма магазини в България.Ако някой си е моля да ми каже как точно се поръчват и колко се плаща при доставка.Много искам да си купя някой неща от там.



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

eMiLLy
07-21-2007, 16:58
И аз също съм си харесала едно костюмче от там и незнам и аз как да си го поръчам...

Candyy
07-21-2007, 17:06
Ami i az syshto se zainteresovah ot tova tyi kato drehite sa markovi a ne sa koi znae kolko skypi...dostavkata zavisi ot cenata na pokupkata tuk vatre ima tablica s cenite http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/?cm_sp=srch-_-cs-_-ship&cm_mmc=vs-_-x-_-x-_-14473 :wink:

Vikitooo
07-22-2007, 01:40
Магазина тук го има във всеки мол. И цените им са фрапиращи. За една прашка трява да отделиш повече от 30$. А да не говорим за сутиените. Дрехи не предлагат бе :-k Само белио, ама какво белио :mrgreen: А върви заедно с другата верига - PINK. Иначе някои може ли да ми каже какви са цените в БГ?

07-22-2007, 08:00
Ne e samo belio ... mn poveche drehi ima otkolkoto belio i ne samo belio ... a i kozmetika , obyvki i aksesoari :wink: :wink: V Bulgariq nqma tehen magazin [-X :cry: :cry:

elichkaaa
12-07-2007, 20:55
Има магазин в БГ на ул. три уши 10 не сум много сигурна но на много места 4етох 4е има магазин и 4е се намира на тази улица все пак ако някои иска да посети този магазин ако съ6тествува да пи6е какви са цените и как са стоките :-D :D

siLenT_scReaMs
12-07-2007, 21:43
Магазина тук го има във всеки мол. И цените им са фрапиращи. За една прашка трява да отделиш повече от 30$. А да не говорим за сутиените. Дрехи не предлагат бе :-k Само белио, ама какво белио :mrgreen: А върви заедно с другата верига - PINK. Иначе някои може ли да ми каже какви са цените в БГ?
aaa seriozno li 30$ ??!? tuka mn vdigat cenite seriozno..v Amerika neshtata sa super po evtini smisal ne che ne sa skupi no .. primerno 3 chifta gashtichki sa 25$ i taka natatuk..sutienite im sa hubavi..materiite sa strahotni obshto vzeto zaslujava si..no s dostavkata cenite hvrukvat mn :? tova e koftito..