PDA

View Full Version : Безредиците в София?



malka_sladuranka
07-21-2007, 17:59
Питам за колоезденето. Кога е краят на тази лудница? В неделя в 18:30? Нещо такова разбрах.. И какъв е начина да се измъкне човек от София в посока Пловдив? Толкова ли са тежки задръстванията или е преувеличено.
Уф, четох из нета някакви неща, но освен, че края е в неделя в 18:30 друго не разбрах. (Дори и за това не съм сигурна.)

brain_stew
07-21-2007, 18:35
Питам за колоезденето. Кога е краят на тази лудница? В неделя в 18:30? Нещо такова разбрах.. И какъв е начина да се измъкне човек от София в посока Пловдив? Толкова ли са тежки задръстванията или е преувеличено.
Уф, четох из нета някакви неща, но освен, че края е в неделя в 18:30 друго не разбрах. (Дори и за това не съм сигурна.)

Мани ги!Аз днеска двачаса съм се придвижвала от Орлов мост към Дружба 1 с автобус 204!И аз си дремя най-спокойно и шибаната контрольорка ме събуди!Тия са ненормални!
Мани задръстванията по магистралите, какво се случва с градския транспорт...баси шиткавото!Седиш и чакаш 45 мин тролей 11....И на всичкото отгоре предупредително сложили едни съобщенийца с дребцанки буквички....идиоти!

иначе и аз чух нещо такова, че ще свършва утре към 18:00...

Valar
07-21-2007, 19:01
ООО не ми напомняите!
На 3-тия час заебах колата при един приятел и се прибрах с тролеи в който ме свали контрола! :roll:

malka_sladuranka
07-21-2007, 19:55
Ужас!
Утре ми се налага да пътувам, за това питах. #-o
Стискайте палци поне за час да се измъкна. :evil:

brain_stew
07-21-2007, 20:06
Ужас!
Утре ми се налага да пътувам, за това питах. #-o
Стискайте палци поне за час да се измъкна. :evil:

Ще се измъкнеш споко! :wink:

Skullbreaker
07-21-2007, 20:09
Мани мани утре трябва да изнасям концерт на открито в най-голямата жега...Ще я убия тая диригентка...

malka_sladuranka
07-21-2007, 20:13
Ще се измъкнеш споко! От твоята уста, в божите уши. :roll:


Мани мани утре трябва да изнасям концерт на открито в най-голямата жега...Ще я убия тая диригентка... О, не... Не казвай, че това допълнително ще усложни придвижването от точка А до точка Б. :-s

Skullbreaker
07-21-2007, 20:15
Ще се измъкнеш споко! От твоята уста, в божите уши. :roll:


Мани мани утре трябва да изнасям концерт на открито в най-голямата жега...Ще я убия тая диригентка... О, не... Не казвай, че това допълнително ще усложни придвижването от точка А до точка Б. :-s


Не бе просто и аз се уплача..Движението е лесно.. :<

malka_sladuranka
07-21-2007, 20:19
Не бе просто и аз се уплача..Движението е лесно.. :< Извинявам се не съм прочела правилно поста ти.
Ем.. До някъде ти влизам в положението и те разбирам. Е, успех. :wink:

Alcohooligan
07-21-2007, 22:10
Мани колоездачи,п*тки майни,от тоя шибан трафик щях да си изпусна влака...От Овча купел до Централна гара си ебах майката,дай по-добре ползваме градския pavement. :-D

Momchence
07-22-2007, 07:30
Аз знам че е днеска до 15ч. ама не съм шуре....провери някъде из нета :)

Иначе аз си бачкам тука към едни ресторанти..предавам им поръчки и половината трябваше да ги затворя на сайта заради трафика..лоша работа...хората гладни...ресторантите не доставят..апокалипсис :lol:

machoka
07-22-2007, 09:41
Оф.. неудобството ви се гради единствено на това, че нямате лични МПС-та и не поназнайвате преките улички ;)

вече все по-рядко ми се случва да се движа по основните пътни артерии, свивам в малките ендопосочни улички - тук-там и се стига дваждий по-бързо... От София се излиза от още 100 места, освен Цариградско )

_donna_
07-22-2007, 10:40
карам карам колелоо.. = )

malka_sladuranka
07-22-2007, 10:41
Уф.. Не е само до личните автомобили. :-k Аз ще пътувам сега с кола, но всеки като тръгне да мисли преки пътища...става ощв по-голяма лудница.
Оф.. Досадно.. Айде отивам да се опитвам да се измъкна от София.. 8-[