PDA

View Full Version : Кажете какво да направя ? :/



Doesn't matter :)
07-21-2007, 17:03
Значи проблема ми е следния ... влюбен съм в едно момиче , което се пада най-добрата ми приятелка .. тя си има приятел който обича и не искам да им създавам проблеми ... но винаги кога съм с нея , просто забравям всичките ми проблеми , всичко е незначително ... но когато не съм с нея през повечето време съм подтиснат и само за нея мисля , даже понякога немога да спя ... и така ... искам да попитам според вас да и призная ли чувствата ми или просто да ги крия ... може би само тя ме разбира и просто не искам да я изгубя като приятелка , но също така ми е трудно да се преструвам че не изпитвам чувства към нея :/

10x предварително ... не се ебавайте , сериозно е :/ ако е от значение на 16 години съм ...

R0lfc0pter
07-21-2007, 17:05
тт м4н запознай се с друга и нема да имаш тоя проблем

alotlikelove
07-21-2007, 17:20
deistvai, ako stane stane, ako li ne davai s druga

wRinKleS
07-21-2007, 17:33
Никакъв шанс пич! Ти си "интелектуалната курва" при която тича да мрънка когато нещо се осере. Но нямаш абсолютно никакъв (ако ли пък има то той е безкрайно минимален) да те види по друг начин освен като приятел. Отказвай се докато е време

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-21-2007, 21:40
Позната ситуация ... Само че аз бях момичето. Не знам как стоят нещата при вас ( тъй като може и тя да има някакви чувства към теб ) .. Но при мен стана следното: Той ми призна чувствата си, а аз му казах просто,че не мога да го възприема по друг начин освен като най-добър приятел, и че м/у нас не може да стане нищо понеже обичам ( вече тогавашното ) гаджето си. Тоя разговор го проведохме по Скайп и в крайна сметка решихме да си останеме просто най-добри приятели и така ... обаче нещата вече никога не можеха да бъдат същите.Цялото ни приятелство си е*а майката ... така че замисли се добре защото може и да спечелиш любовта и ... но може и да не я .. и да загубиш любовта и ...
ПП. Личното ми мнение е, ( може да звучи леко грубо ) че ако тя изпитваше нещо към теб нямаше да е с него сега.....

07-21-2007, 21:47
10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момиче.Наричах я най-добра приятелка,но аз исках тя да да е моя...Обаче знаех че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава оцъстваше.Когато и дадох тетрадката си тя ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше тя...плачеше...Разказа ми как се е отчаяла от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сама.Разбира се,отидох.Седнах на стола до нея.Погледнах красивите и очи,пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма тя реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза че приятелят и е болен и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала я изпратих до вратата на дома и.Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках тя да е моя,но знаех че тя ме обича само като приятел.Каза ми че е прекарала най-хубавата нощ през живота и и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах,наблюдавах перфектното и тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках тя да е моя...Но знаех че тя ме обича само като приятел...Точно преди да си тръгнат всички тя дойде при мен,плачейки ми каза:Ти си най-добрият ми приятел.Благодаря ти!" и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на нейната сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как тя каза:"Да,приемам."Наблюдавах как се женеше за един друг мъж...Исках тя да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел...След сватбата тя дойде при мен и ми каза:"Дойде на сватбата ми,благодаря." и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент сам пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата и намериха дневника и от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите си пожелах да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятека.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казал че ме обича...

3aЩо ((((??!!?

Това мисля, че трябва да ти е достатъчен стимул :)

Аз бях пред такава дилема до скоро ... в смисъл и 2та сме свободни тя ме възприема като приятел а аз нея не ... признах и сега пак сме си приятели ама се пак секи ден и казвам, че много искам да бъда с нея ;)

И да се надяваме скоро "скалата" да се пропука и да ме приеме не само като приятел :)

07-21-2007, 22:18
Позната ситуация ... Само че аз бях момичето. Не знам как стоят нещата при вас ( тъй като може и тя да има някакви чувства към теб ) .. Но при мен стана следното: Той ми призна чувствата си, а аз му казах просто,че не мога да го възприема по друг начин освен като най-добър приятел, и че м/у нас не може да стане нищо понеже обичам ( вече тогавашното ) гаджето си. Тоя разговор го проведохме по Скайп и в крайна сметка решихме да си останеме просто най-добри приятели и така ... обаче нещата вече никога не можеха да бъдат същите.Цялото ни приятелство си е*а майката ... така че замисли се добре защото може и да спечелиш любовта и ... но може и да не я .. и да загубиш любовта и ...
ПП. Личното ми мнение е, ( може да звучи леко грубо ) че ако тя изпитваше нещо към теб нямаше да е с него сега.....

да точно това с приятелството ме притеснява :smt009 ако беше друго момиче бих и казал и каквото ще да става , но тук нещата седят по друг начин ... хммм мисля че ще се задоволя с най-добър приятел ... за сега ^_^

Sssssssssss
07-21-2007, 22:33
opredeleno ne i kazvai kakvo 4uvstva6 kam neq.Prosto ostavi ne6tata takiva kakvito sa pak znae li 4ovek moje nqkoi den da ti se usmihne kasmeta.

07-21-2007, 22:44
Решение: Оставате си приятели
аз така направих не съжалявам е малко ми беше трудно но не невъзможно като не са гледати и готоу