PDA

View Full Version : Za zodiite



myni4eto13
07-21-2007, 17:24
Abe hora do sq se rovih iz neta i se 4udq dali teq horoskopi deto gi pi6at na vsqkyde sa verni. Vie kak mislite? Dali naistina vsqka zodiq moje da ima vryzka s to4no opredelenite si za neq dr zodii. Naprimer az sam zodiq rak i navsqkyde pi6e 4e moga da imam hubava vryzka samo s ribi i skorpion .... mn typo 6toto az sega hodq s vodolei .... vie kak mislite az po princip mn vqrvam v tq ne6ta za koeto mn se mrazq i sq nqkvo mi e tersene ... poznavate li Dvoiki rak i vodolei koito si se obi4at ili naistina tova e nevyzmojno....

wRinKleS
07-21-2007, 17:30
Пълни глупости са това. Най дългите ми връзки винаги са били със зодии за които пише че нямат абсолютно никакъв шанс ;)
Виж обаче за описанието на характера обикновено познават мамка им ](*,)

BeBsItO
07-21-2007, 18:20
az ne vqrvam na teq ne6ta ama hi4. i az sam rak, pak to4no s skorpioni se razbiram trudno nz 6to. :smt005 tva sa palni 6turotii koiro samo gledat ka da izmakvcat pari ot djoba na horata!

SafeCracker
07-21-2007, 18:27
Аз съм риба...можем да пробваме една връзка :) ще разбереш колко неверни са тия неща...Мисли трезво как ще са верни за приблизително 1/12 от населението на земята...
Като им вярваш, чети си ги, гледай си ги, съобразявай се кога да пуснеш фиш от тотото, ама не си втълпявай глупости...ти най-добре можеш да си прецениш дали се разбираш с някого или не...

ralica94
07-21-2007, 18:31
И аз съм рак , и аз по принцип вярвам на такива неща ,ама точно на това :-s не точно .

SafeCracker
07-21-2007, 18:39
И трите сте зодия рак... :shock: Еми к'во да ви кажа аз съм вашият човек явно :lol: или ако има още някой рибок да се обажда :)

LiloTa
07-21-2007, 18:50
аз също вярвам в тея неща...но..ддз никъде не пише че овен и риби са добра комбинация,но....аз и авера сме си вече 8 месеца и нещо заедно....Но пък наитсина за характера и всичко останало са прави...мисля че не зависи толкова мн от зодията на човека,колкото до характера му ;)

Enjoy_yourself
07-21-2007, 18:57
abe nz kolko sa veni tezi raboti naistina ponqkga tova koto mi se slu4va izcqlo savpada s horoskopa mi no tova spored men e 4ista slu4ainost....
poprincip i az dosta vqrvam v tezi ne6ta no v granicite na normalnoto spored men jivota e takav kakavto si go napravi6 .. ne e nebohodimo da 4ete6 horoskopa si za da razbere6 4e ne6to m/u teb i priqtelq ti ne varvi
az sam deva i pi6e 4e aksidenat mi e telec e hodih s telec razdlihme se.. taka 4e tova vob6te ne e vqrno zavisi si ot 4oveka mnogo...
e tova e moeto mnenie =)

Шляп^Шляп
07-21-2007, 19:00
Аз съм дева и съм чела ,че мога да имам хубава връзка с козирог.А до сега не съм видяла хубавото в тази връзка,така че всичко е пълна глупост с тези зодии :-s

sexy_for_you
07-21-2007, 19:00
Ами аз не вярвам на тази неща.Мисля,че имаше подобна тема.Това,че с приятеля ви не си допадате като зодии,не пречи да се обичате.А и щом така,обичайте се.Аз съм Близнаци,но не си търся приятел според зодията :P Не се спичай.Обичай!

07-21-2007, 19:00
i az sum ra4ka:P
a otnosno tova 4e racite si podjihdat s skorpi i ribi-zavisi. da ne si misli6 4e vsi4ki raci se hva6tat sus skorpioni i ribi-neee...
vsi4ko zavisi ot razpolojenieto na planetite v to4niq ti moment na rajdane, a i ot ascedenta ti, moq naprimer e vodolei; taka 4e ne vqrvai 4ak tolkova slqpo na tezi ne6ta:)

07-21-2007, 19:02
Ужасно много вярвам след предишната ми връзка!

Аз съм Везни тя е Близнаци - проверете зодиалканата съвместимост

Всичко си беше перфектно винаги имаше какво да си кажем какво да правим ... беше ни забавно и приятно ... но близнаците много изневеряват за съжаление :)


Сега сме просто приятели и ония ден се нареждахме и после се смяхме заедно ... много ми е забавно с бившите!


Сега пак съм хлътнал по БЛИЗНАЦИ и пак има какво да си кажа с нея и винаги ми е забавна и приятна компанията й ДОРИ И ДА МЪЛЧИМ

И да за 4 месеца (старата връзка) опознах много близнаците и сега като гледам това момиче (което занимавам вече 3-4 месеца) намирам ужасно много прилики в характери мислене и т.н. ( а може би просто търся бившата? )

Незнам аз ВЯРВАМ!

sexy_for_you
07-21-2007, 19:07
А извинявам се за въпроса,ама ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.От къде ги проверявате тези зодиакални съвместимости :( Аз не вярвам много,ама все пак ако някой може да ми каже,да пише или тук или на ЛС.Мерси!

07-21-2007, 19:12
Аз лично преди да се занимавам с някое момиче имам си 2ра регистрация в флиртче.ком в която съм уж Ф и сменям датата на нейната влизам с мойта гледам профила и там има опция "Проверете зодиакалната си съвместимост" :)

SafeCracker
07-21-2007, 20:34
http://www.astro.com/ Това е един свестен сайт...правиш си профил и ти дава безплатно доста инфо за любов, характер, работа и прочие и прочие...

sexy_for_you
07-21-2007, 21:17
http://www.astro.com/ Това е един свестен сайт...правиш си профил и ти дава безплатно доста инфо за любов, характер, работа и прочие и прочие...

Мерси!

jane_17
07-21-2007, 23:33
az vqrvam!!!Estestveno e strogo individualno za vs 4ovek s kakva zodiq 6te si pasva.Edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e v mom4etata ot opredelena zodiq ima shodni 4erti.Az naprimer sum vodolei i vinagi haresvam vodolei!!!!Ne 4e gi pitam predvaritelno ili ne6to takova... prosto v posledstvie kato popitam i se okazva predstavitel na imenno tazi zodiq!!!!Mnogo gi haresvam.... strahotni sa za6toto s tqh nikoga ne e sku4no...vinagi 6te se nameri ne6to interesno za koeto da razkazvat.Duha na kompaniqta....
E... ot nameci kato 4e ne razbirat mnogo...no koi 4ovek e idealen :wink: :wink: :wink:

07-28-2007, 18:16
Abe hora do sq se rovih iz neta i se 4udq dali teq horoskopi deto gi pi6at na vsqkyde sa verni. Vie kak mislite? Dali naistina vsqka zodiq moje da ima vryzka s to4no opredelenite si za neq dr zodii. Naprimer az sam zodiq rak i navsqkyde pi6e 4e moga da imam hubava vryzka samo s ribi i skorpion .... mn typo 6toto az sega hodq s vodolei .... vie kak mislite az po princip mn vqrvam v tq ne6ta za koeto mn se mrazq i sq nqkvo mi e tersene ... poznavate li Dvoiki rak i vodolei koito si se obi4at ili naistina tova e nevyzmojno....

ti ne si dobre be moito momi4e....ako se obi4ate i razbirate kakav e problema?????????NIKAKAV!!!Tova sa palni gluposti...ne im obra6tai vnimanie za da ne provali6 va6ite otno6eniq :wink:

koalka
07-28-2007, 18:19
По тази логика, гаджето ми е дева и аз съм дева-не може да сме заедно, но не е така, мисля, че доста си подхождаме.Има някои неща, които са верни, но в общата характеристика, а не във всекидневния.

Kikimora_
07-28-2007, 18:33
Тези несъвместимости , които ви се получават , че рак - овен (примерно) не си пасват се отнася по принцип за зодията и е характерно за типичните представители на тази зодия (рак с асцендент рак) , обаче ако асцендента ви е друг може и да се получат някои разлики. Има хора , които половиният им характер се основава на асцендента. Всичко е строго индивидуално. Вие просто четете основните характеристики за определената зодия и си мислете , че хороскопа е само това. Да ама не е !

П.П. Повечето характеристики , които са дадени за моята зодия Лъв е точно така и най - много си пасвам с Водолей , както го дават в повечето хороскопи.