PDA

View Full Version : Не се разбирам с баща ми какво да правя... :(



f0rbid
07-21-2007, 20:15
Значи както вече е ясно не се разбирам с баща ми...
Вечно сме скарани,той е такъв типаж човек,че никои не може да се разбере с него,с маика постоянно се карат,цял ден ходи на работа вечерта се прибира яде гледа телевизия и си ляга почти не се засичаме,или ако се засечем почва да се заяжда с мен или да командва и направо не мога да го търпя :evil:
Примерно идва си вкъщи и още от вратата - защо обувките ти са на вратата ,сяда да яде-даи ми хляба даи ми тва даи ми онова напрал :twisted: :evil: а имам сестра нея нищо не я кара да прави,винаги я защитава а мен ... НЕ! Винаги ме упреква и само реплики от рода на:ти нищо не можеш да правиш,за нищо не ставаш...и ми се подсмихва подигравателно ....
Не искам да съм в такива отношения с баща ми ,помогнете ми по някакав начин ... Аз съм момче на 16 ... :(

f0rbid
07-21-2007, 22:05
пропуснах да кажа че след едно каране яко ми каза : За мен ти вече не си мой син ..оттогава нещата станаха още по зле :cry:

LizZz
07-22-2007, 10:16
Хм...Сложна им е работата...и моя кат' се скараме се сърди много дълго,но после му минава...Пробвайте се да поговорите.Кажи му,че не ти е приятно така да се държи с тебе и може да излезете да се разходите някаде - да се видите "по-мъжки"!Повярвай деиства O:) Аиде успех и пиши к'вот' е станало :wink:

f0rbid
07-22-2007, 11:00
ами то не може да се седне да се говори щото седнем ли да говорим и 1-жото е че ще изкомандори нещо 2-ро ше се почне да се спори и пак една и съща... ](*,)

N0_feAR
07-22-2007, 11:37
уф и при мен е нещо подобно. Постоянно се караме за глупости, все аз съм му виновна, все с мен се заяжда, а сестра ми беззащитното, невинно момиченце. Да ама не. И аз понякога откачам от глупостите му. Все излизам некадърната и мързеливата. Хубавото е, че пак се сдобряваме и обаче като му се разсърдя след време той започва да ми се мазни :-D абе така. Старая се да не се караме толкова много, аз полагам всичко от себе си, надявам се и той, но все пак в тя възраст няма как... И аз се надявам скоро малко да се поуспокоят нещата , че на моменти направо откачам. А това, че ти е казал " за мен ти вече не си мой син" е направо отвратително. Не го проумявам. Аз по принцип съм доста избухлив човек и ако имах подобен случей не ми се мисли к'во щях да направя. Надявам се всичко при теб да мине.
Уф дано и при нас нещата да се поуспокоят... 8)

f0rbid
07-22-2007, 11:43
Надявам се ама иначе не е лош баща просто това негово отношение ме побурква #-o :-k :smt010 :smt010

swords1010
07-22-2007, 16:46
i as imah do predi vreme podoben problem mi vsichko stava s govorene razgovarqi s nego popitai go zashto e tyka dali iska da ti kaje neshto kaji mu che bi iskal malko po dobro otnoshenie takiva raboti edin razgovor trqabva da provedete da razberete na koi kvo mu e krivo i da se opitate da popravite neshtata. a za sestra ti, obiknovenno bashtite sa mnogooo kak da kaja chuvstvitelni kato stava vypros za dyshterichkite im tva pocti vinagi e tyka tova estestveno ne znachi che q obicha poveche ot teb no kakto kazah edin razgovor se nqdqvam che bi pomognal ako ne stane mojesh da pomolish nqkoi s kogoto toi se razbira po dobre da govori s nego kato napromer maikati tova e ot men. Uspeh :wink:

N0_feAR
07-22-2007, 17:40
това с разговорите наистина действа, ама на моменти. То тъкмо да се сдобрим и що пак да не се заяде с мен. Понякога е много добър, понякога става доста досаден с неговите глупости. Чак му се чудя: от една роля скача в друга :smt017 8) абе баща ми наистина е много добър човек, съпруг и баща, ама тея дразги ми дойдоха до гуша! Въх ... можи и да е от жегите туй лято, щото май от тая година се случват толкова често тея караници....тей тей ще е :? :-D