PDA

View Full Version : Moderated:Аз го харесвам, а той ме нарани.



луллаби
07-21-2007, 23:01
В училище се запознах с едно момче,което никога не бих предполагала че ще имам нещо общо...Започнах да излизам само и само за да го видя..И така той ми обърна внимание(лол)..Никога преди не се бях чуствала толкова щастлива..толкова жива.И така аз продължавах да излизам,а тои продължаваше да е там..и да ми обръща внимание.И така след поредната вечер аз си тръгнах с него..и отидохме в тях..и така отново още няколко пъти...За миг се почуствах като пепеляшка,а той бе моят принц.Но твърде за кратко.Той повече не ми се обади.Държеше се така,сякаш нищо не се бе случило :smt012 .Това ме нарани страшно много.Чуствам се предадена...Незнайно защо хранех някакви надежди.Мислех че тои ще е момчето,което ще ме накара да се почуствам обичана.Но дълбоко съм се заблуждавала.Постоянно мисля за него ,а когато заплача,просто не мога да спра.Аз наистина го обичам.Досега не съм изпитвала подобни чуства към никой и нищо... :smt012
Когато вървя по улицата и се надявам, че може би, ще го видя някъде.
Най-много ме боли от това,че аз за него не съществувам,просто съм била поредната,която е задоволила нуждите му...Знам че трябваше да говоря с него и да го питам "ЗАЩО?!",но просто не намерих сили в себе си.Знам че единствения начин,по който мога да си помогна е да го забравя,но ми е непосилно..твърде много го обичам!Просто ми се иска да вярвам,че може би има някаква причина поради която да не ме потърси повече.Ще съм ви много благодарна ако ми дадете някакъв съвет...просто никога преди не съм се чуствала по-предадена,наранена..употре ена. :smt009 :smt010 :smt010 :smt010



Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Sssssssssss
07-21-2007, 23:20
Razbiram te PERFEKTNO i az sam imala podoben slu4ai ami ima6 2 vazmojnosti ili zabravq6 koeto malko trudno 6et stane no vsi4ko minava s vremeto ili dr vazmojnoet e da go potarsi6 i da razbere6 za6to taka e napravil.Po dobre go potarsi.Uspeh

sexa_na_kompleksa
07-22-2007, 12:17
И аз съм на мнение,че трябва да го потърсиш и да се изясните.Пък ако толкова много не иска,тогава ти сама ще разбереш що за стока е и ще го намразиш,и съответно ще го забравиш.

Mitizaro
07-22-2007, 12:27
И аз съм на мнение,че трябва да го потърсиш и да се изясните.Пък ако толкова много не иска,тогава ти сама ще разбереш що за стока е и ще го намразиш,и съответно ще го забравиш.

Най-трудно е да събереш сили в себе си...Надявам се имаш близки хора да те подкрепят - помоли ги за помощ.Морална.Събери сили и просто го направи.

Presley
07-22-2007, 12:35
РАэбирам те идеално.Преди години бях в същото положение.Само ,че вече почти 2 години не съм эабравила въпростния човек,дано и теб не те сполети същото ....
Аэ също не намерих сила да го попитам какво е станало.Но пък стотици пъти съм си мислела къде эбърках???Лошото е ,че това е въпрос,на който отговор няма...!Предполагам и с теб е така.Но от иэмъчването и самообвиненията полэа няма,в това се обедих.Насйтина по-добре не допускай моята грешка,а докато е време говори с него.Ако пък не намериш сила да го направиш,просто опитай да го эабравиш.Глупаво е да ти го кажа ,эащото энам колко е трудно,но все пак....!Сподели с някоя приятелка,эа да ти олекне,сигурно имаш нужда от подкрепа.
Найстина е постъпил ужасно и дори не энам дали си эаслужава да го търсиш,но опитай,эа да не съжаляваш.В крайна сметка по-добре да опиташ,эа да облекчиш терэанията си поне малко.

Mementomori
07-22-2007, 12:37
Здравей,луллаби!Трябва да поговориш с него непременно и да разбереш защо той е променил отношението си към теб по толкова драстичен начин!Може всичко това да е въпрос на недоразумение?!А ако той наистина е постъпил толкова лошо спрямо теб,само е искал да прекара няколко приятни мигове с теб и нищо повече,то тогава той не те заслужава,не заслужава и сълзите,които ти проливаш за него!Трябва да продължиш напред с високо изправена глава и да откъснеш мислите си от него!Успех,Мила!Ние сме с теб и ти съчустваме!

07-22-2007, 12:39
Ако бях на ваше място бих ги убил ... или деанам бих им приченил няква болка на тия ...

flora23
07-22-2007, 16:15
emi ti si znae6-trqbva da go pita6 za6to,ako ne li4no pone po telefona ili v 4ata nz... puk dr variqnt e da prati6 nakoj da go nabie :twisted: e purvo da pita 6to te e zarqzal de, ama posle...boj boj boj... :smt016 ako iska6 az 6te otida :wink:

Mitizaro
07-22-2007, 16:47
Ако бях на ваше място бих ги убил ... или деанам бих им приченил няква болка на тия ...

Тва е моя човек - Пич фен съм ти.Боят не разрешава нищо, ама мноо радва :lol:
Начи почва се с малки крайници и накрая го гавриш мн шибано :twisted:

Най-важното - не се самообвинявай или наказвай...наказвай него :P