PDA

View Full Version : KOI DA IZBERA???



bega4ka
07-21-2007, 22:35
Zdraveite,moq problem ne e mnogo interesen,no vse pak se nadqvam nqkoi da mi pomogne.Ta vsi4ko zapo4na taka...
Hodq s edno mom4e(da go nare4em-KOKI) blizo 3 meseca i vsi4ko vurvi prekaleno seriozno.Toi e na 20,a az na 15-nikoga ne me e karal da pravq ne6to na sila.Ta KOKI mi be6e kazal "predpo4itam priqtelite si pred gadjetata".No v edin prekrasen den gadjeto mi polu4i sms ot biv6ata si(za da piqt nqkoi den kafe,ako toi vuob6te q "pomni"),s koqto e hodil dosta vreme i az napuk na nego(toi vse pak si nosi navsqkade neinata snimka) mu kazah,4e toi 6te izleze s neq i az s edin moi priqtel(da go nare4em BOBI)...Minaha se 3-4 dena,az bqh izlqzla na razhodka s gadjeto i slu4aino zasqkohme BOBI(bobi e trevoman)-KOKI pobqsna i iska6e da vikne nqkolko 4oveka go prebiqt,nego i ostanalata grupi4ka... :smt010 NAKARA ME DA IZBIRAM MEJDU NEGO I BOBI.Togava az se razrevah i go pomolih da go ostavi namira i go izlugah,4e BOBI zaminava za Gurciq. :---) Vqrno e,4e ot togava sprqhme da se karame zaradi BOBI,no vse mi tegnat na suvesta negovite dumi "Predpo4itam priqtelite si pred gadjetata!"
BOBI ne e v Gurciq i pak mojem da se zase4em slu4aino i togava ne znam kak da reagiram... :smt010

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-21-2007, 23:09
А-а-а.. И к'во? Са ше тепат Бобчо,щото си го засякла случайно,а?Мхм...Аз ако се разхождам с гаджето и срещна господина си по физика дали ще ме накара да избирам м/у него и господина? :-k

MostHated
07-21-2007, 23:37
ko ta ebe za bobito?! mi da qde kalai!

JuLiTo0o0o
07-22-2007, 08:19
заглавието на темата ти е КОЙ ДА ИЗБЕРА ? ти колебаеш ли се въобще ... и какъв точно е проблемът че връзката ви се развива прекалено сериозно? ми нормално той е на 20! а пък относно БОБИ заради твоя инат друг ще го отнесе после се оплакваш че ще ти тежи на съвестта ..... е сорри мацка ама хич не мога да те разбера #-o

Valento
07-22-2007, 08:32
pO DOBRE MU KAJI ISTINATA 4E SI ISKALA SAMO DA GO PODRAZNI6 S BOBI,4E TOI 6TQL DA SE VIJDA S BIV6ATA MU!!!!!NO NIKOGA NE PRAVI NAPUK!!!!!!! [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Manenkoto
07-22-2007, 10:54
Абе яко тъпо е постъпил приятеля ти пак и що го лъжеш [-X

07-22-2007, 11:09
Тя пита дали да избере приятелите или ПРИЯТЕЛЯ Й

Зарежи го кви сериозни работи на 15?

Когато те сърби знаеш ли какво ти се прави?

Mementomori
07-22-2007, 11:42
Много е глупаво да те кара да избираш между него и приятелят ти!Какво общо имат двамата?!Не може,когато си с него,да се откажеш от всичките ти приятели!Ако той поставя така въпроса,то определено много те ограничава!Отстоявай правото си на френдове и лично пространство пред гаджето си!Успех!

`Just_Love`U
07-28-2007, 18:33
Ем избери мен бе кво толкова..... :smt005 ](*,) :smt005

Kikimora_
07-28-2007, 18:38
И някой ден приятелят ти няма да има време за тебе , защото неговите приятели са го викнали на бира и ти си оставаш сама в къщи , защото твоят мъж е пребивал всички твои приятели :lol: Как ти звучи ? Приятелят ти не личи да е на 20 години (то кой 20 г. ще тръгне с 15г. ама както и да е) по - добре се откажи от такава връзка.

djuki
07-28-2007, 19:40
Това избирам приятелите си пред гаджето е много тъпо за да ти го каже . Но все пак ако му вярваш и връзката ви е добра дори и да се види с бившата си няма да стане нищо между тях . А ако стане ще знаеш че той още не я е забравил .