PDA

View Full Version : Изгаряте от нужда за любов, а я няма..какво правите тогава?!



TPEHEP4ETO
07-21-2007, 23:54
... Толкова много имате нужда от любов,.... търсили сте я навсякъде и по-какъв ли не начин.. но не я намирате, откривате някой... излизате с него/нея, струва ви се безинтересен... или пък просто сте в безизходица.. не виждате човека който Ви харесва - този за който мислите,че той е "ВАШИЯТ ЧОВЕК"!!! КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!! КЪДЕ ТЪРСИТЕ ЛЮБОВТА ?! Питам.. защото май съм и загубил пътя, имам всичко останало, каквото се сетите, а само.. само тя ми липсва , но не като липса от нямане.. а като болка, болка от празнина в сърцето :( ....
Страшно е .. много ми е студено :(

07-22-2007, 00:05
КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!!

Otivam da reva v nqkoi ygyl i si reja venite.


много ми е студено

ami moga da ti predloja odealo :roll:

07-22-2007, 00:32
mi znaesh li tova mi e mnogo p0znato.. amm kakvo mojesh da napravish li? pr0sto trqbva da chakash dokato sreshnesh podhodqshtiq chovek koito da ti pomogne.. koito da te nakara da se po4uvstvash 0bichan ! zashtoto za vseki 4ovek ima specialen 4ovek prednaznachen za nego..nqkoi SPECIALEN .. za Vseki ima takav.. pOjelavam ti da sreshnesh tvOq ! :P

Nafarforiii
07-22-2007, 00:40
[/quote]много ми е студено :([/quote]
къде го намери тва студено в тая жега?Кат ти е толкоз студено прати малко студено по пощата 4е аз ша пукна от жега :-D

sladko_sramejlivo_girl4e
07-22-2007, 00:55
mi nz.Az 4akax to4niq 4ovek 3 godini i slava bogo go otkrix.Pojelavam ti i ti da yspee6.

cherinka
07-22-2007, 01:02
Ми, :mrgreen: правя други работи.
Толкова ли е сожно.
Намери си нещо, което компенсира любовта.
Е, то е ясно, че няма абсолютно нищо, което да я замести.. така, че.. компенсацията му е майката :D

BAYO
07-22-2007, 04:51
[quote]КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!!

Ми отивам да го полея подобаващо!


много ми е студено

Да дойда да те гушна?!?? :roll:

dunapren
07-22-2007, 04:55
онанизъм девойче рфа ти е спасението :-D

Scared_Straight
07-22-2007, 04:55
Така съм вече 1 година.. че и повече :roll:

BAYO
07-22-2007, 05:00
Така съм вече 1 година.. че и повече :roll:

Ама кажи си ... ако нещо се уморяваш, да дойда да помагам ... вярвам, че и след мене бая народ ш' се втурне да помага на закъсалата за кекс-че девойка:>

dunapren
07-22-2007, 05:02
направо по 5-6 на веднъж ама май ме съмнява че е девойка въобще ама карай ще се оправим все някак си :-D

BAYO
07-22-2007, 05:05
направо по 5-6 на веднъж ама май ме съмнява че е девойка въобще ама карай ще се оправим все някак си :-D

За оправянето ш' го нагласим , неа къде да мърда :Д

Тфа за чипса , страшна идея, моем го предложим тука на мацето, да видим, дали ш' е съгласна тя аджеба :-D

rosu
07-22-2007, 06:36
Трябва да чалаш подходящия момент, има още мнооого време :wink:
Между другото ти на колко си?

07-22-2007, 08:41
Ами започваш да обичаш себе си. :)

Manenkoto
07-22-2007, 11:06
Требе да имаш тарпение всяко нещо с времето си :roll:

`Death`Whore``
07-22-2007, 11:07
Търся някой приятел или отивам при мама. Любовта не се търси.

shivacheva
07-22-2007, 11:21
Пф...кво само се еб**ат с темата...единственото нещо е да я изчакаш...друго решение...според мен няма...тя ще се появи,стига ти да вярваш...все пак и за теб има сродна душа,както за всички останали хора...така,че...надежда...тя умира последна... :wink:
(след като е убила всичко друго преди себе си)...,но това няма значение... :) :|

07-22-2007, 11:22
[quote]КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!!

Ми отивам да го полея подобаващо!


много ми е студено

Да дойда да те гушна?!?? :roll:
You r fuckin emo , не отричай

AliceSw
07-22-2007, 12:18
стоя си самичка, кво друго мога да направя по дяволите :smt017

playful_baby
07-28-2007, 19:15
... Толкова много имате нужда от любов,.... търсили сте я навсякъде и по-какъв ли не начин.. но не я намирате, откривате някой... излизате с него/нея, струва ви се безинтересен... или пък просто сте в безизходица.. не виждате човека който Ви харесва - този за който мислите,че той е "ВАШИЯТ ЧОВЕК"!!! КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!! КЪДЕ ТЪРСИТЕ ЛЮБОВТА ?! Питам.. защото май съм и загубил пътя, имам всичко останало, каквото се сетите, а само.. само тя ми липсва , но не като липса от нямане.. а като болка, болка от празнина в сърцето :( ....
Страшно е .. много ми е студено :(
хах ми още не съм хукнала да я търся има време.... пък ако тя ме намери...още по-добре!!! За сега не изпитвам някаква голяма нужда от любов! :-D

cashmere
07-28-2007, 19:18
emi i az tursq NEGO, mn mi e kofti i az iskam da ima koi da topli surceto mi... mislq 4e sum go namerila, ama samu ot ednata strana ne stava

`Just_Love`U
07-28-2007, 19:21
В такива случаи обикновенно преставам да правя каквото и да било пък те нещата след това сами ще започнат да се нареждат.Иска се търпение :)

^_crazy_^
07-28-2007, 19:31
qm ujasno mn 6okolad(tva e 6toto sam pristrasten) i slu6am enrike igliesies

Dark_Angel_F
07-28-2007, 19:37
И аз бях така доста време . Депресирах се че съм сама и си нямам никого , но се оказа ,че тоноя човек бил под носа ми по формана на най-добър приятел , който аз сватовах с една приятелка ... Но след време нещата се наредиха и както всички по 0 рано бяха казвали ( че смме един за друг) така и се оаказа . За това търси любовта там където най-малко я очакваш ........

mid_get
07-28-2007, 20:31
стоя си самичка, кво друго мога да направя по дяволите :smt017
Или ако вече съм в криза :arrow: Гугъл :arrow: Сърчинг :arrow: Нищо :shock: :arrow: Казвам си молитвата...амин :-({|= Боже, толкова ли е трудно да намериш любовта около себе си.. Тя е във всичко - в усмивката на някой непознат, в майчината прегръдка, в изгрева на слънцето... Е, разбира се, за да осъзнаеш тия глупости, трябва да имаш малко по-развинтено въображение, като мен :roll: :lol:

PankO
07-28-2007, 22:16
... Толкова много имате нужда от любов,.... търсили сте я навсякъде и по-какъв ли не начин.. но не я намирате, откривате някой... излизате с него/нея, струва ви се безинтересен... или пък просто сте в безизходица.. не виждате човека който Ви харесва - този за който мислите,че той е "ВАШИЯТ ЧОВЕК"!!! КАКВО ПРАВИТЕ ТОГАВА!!! КЪДЕ ТЪРСИТЕ ЛЮБОВТА ?! Питам.. защото май съм и загубил пътя, имам всичко останало, каквото се сетите, а само.. само тя ми липсва , но не като липса от нямане.. а като болка, болка от празнина в сърцето :( ....
Страшно е .. много ми е студено :(

Бях в твоето положение... 9 месеца някъде.
След раздяла с 1вата ми голяма любов минах през 5 - 6 момичета за по 1 - 2 седмици, които след като ги опознах и ... ми станаха скучни и тъпички ;-)

Е, изхода е да се върнеш при старата любов \:D/ , или тя да се върне при теб :smt008

Ясно ми е, че не всеки ще има моето щастие ;-), а в такъв случай... Just keep looking. And the rabit will come out whereever it is ;-)

07-28-2007, 22:20
И аз бях така доста време . Депресирах се че съм сама и си нямам никого , но се оказа ,че тоноя човек бил под носа ми по формана на най-добър приятел , който аз сватовах с една приятелка ... Но след време нещата се наредиха и както всички по 0 рано бяха казвали ( че смме един за друг) така и се оаказа . За това търси любовта там където най-малко я очакваш ........

А възможно ли двамата преди да сте тръгнали да сте се заблуждавали че м/у вас не е възможно да се случи това.

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 23:39
стоя си самичка, кво друго мога да направя по дяволите :smt017
Аз па имам котка.

Quasar
07-29-2007, 09:18
И аз бях така доста време . Депресирах се че съм сама и си нямам никого , но се оказа ,че тоноя човек бил под носа ми по формана на най-добър приятел , който аз сватовах с една приятелка ... Но след време нещата се наредиха и както всички по 0 рано бяха казвали ( че смме един за друг) така и се оаказа . За това търси любовта там където най-малко я очакваш ........

А възможно ли двамата преди да сте тръгнали да сте се заблуждавали че м/у вас не е възможно да се случи това.
Така бяхме викахме си "няма да стане" ама то зе че стана и е невероятно :)

07-29-2007, 09:21
И аз бях така доста време . Депресирах се че съм сама и си нямам никого , но се оказа ,че тоноя човек бил под носа ми по формана на най-добър приятел , който аз сватовах с една приятелка ... Но след време нещата се наредиха и както всички по 0 рано бяха казвали ( че смме един за друг) така и се оаказа . За това търси любовта там където най-малко я очакваш ........

А възможно ли двамата преди да сте тръгнали да сте се заблуждавали че м/у вас не е възможно да се случи това.
Тогава бяхме като брат и сестра и не ни е хрумвало подобно нещо , въпреки че всички ни оприличаваха като двойка ....

krisety
07-29-2007, 12:12
ми аз пък си харесвам едно момче вече 7 месеца казах му го но неговите чувства не бяха същите.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: след това тръгна с една и на петия ден скъсаха той каза :
аз те харесвам но не искам да тръгваме а да си останем приятели не знам какво да правя все още го харесвам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

malka_sladkai brotalna f
07-29-2007, 16:37
i az sam taka .i zn 4e ne e lesno amkakvo stava kogato ve4e ti pisne da 4aka6 e tva me mu4i sega :shock:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 16:43
Ами нищо не правя.. :-D Спокс, все някога ще срещнеш подходящия човек! :wink:

Anarion
07-29-2007, 20:58
От 8 месеца съм в същото положение. Тия хормони ме съсипват. Само като гледам някой филм с някакви влюбени, ми става кофти, че съм си самичка. Както се казва "Love is everywhere", но имам чувството, че мен ме пропуска :(

InnocentGirl.
07-29-2007, 21:03
Ами започваш да обичаш себе си. :)


daa naistina.. po4vash da se celuvash sam.. da se gushkash sam.. da se gledash v ogledaloto i da kazvash "ahh kolko si krasiva..obi4am te" hodish si na kafenca sam.. prikazvash si sam :lol: i nakraq se samozadovolqvash :-D \:D/ i takam.. ob6to vzeto PREVYRTA6 :lol: :lol: :lol: