PDA

View Full Version : Да се подмокриш от целувка?



07-22-2007, 10:36
Абе хора още не мога да си го избия от главата ... снощи с приятелката ми стояхме пред нейния вход и на пейката се натискахме и целуваме и после целия и крачол беше мокър ... та въпроса ми е възбуждате ли се толквоа много от целувки ?!?!?

sexa_na_kompleksa
07-22-2007, 10:48
Е,чак целия крачол да е мокър - не.Но е нормално да се възбудиш,когато се натискаш с половинката,още повече ако чувствата ви един към друг са истински. :wink:

LizZz
07-22-2007, 10:50
Ми на мен попринцип ми се поти гъзъ(ах,колко съм прос :smt104 ) и задната част на бедрата доста обилно,незнам каква е причината...Може и при някой момичета да има същия проблем... :roll:

07-22-2007, 10:50
Бе чуаш ли са направо капеше :oops: :lol:

Mitizaro
07-22-2007, 10:52
Ми на мен попринцип ми се поти гъзъ(ах,колко съм прос :smt104 ) и задната част на бедрата доста обилно,незнам каква е причината...Може и при някой момичета да има същия проблем... :roll:

Еее ти си мой човек ;) Ма аз съм малко по-добре ;)

Иначе по темата - или не си правил тренировки с патока поне 2-3 седмици...Или тая ти действа като неква втора Angelina Jolie за мене ;)

MakeMeLaugh
07-22-2007, 10:53
Хахах смейте се ама е възможно..
Виж с моята с боричкахме из нас и натискахме целувахме и тя беше е седни къси гащички от тия дето ся се носят и по едно време си опрях кляното и ми стана странно поглеждам тя милата се наводнила и едвам чакаше да почна да я разсъбличам.... :mrgreen: :mrgreen:
То неведнъж се случвало това наводянване ама този случай си го спомням най-добре :D

LizZz
07-22-2007, 10:55
Ми на мен попринцип ми се поти гъзъ(ах,колко съм прос :smt104 ) и задната част на бедрата доста обилно,незнам каква е причината...Може и при някой момичета да има същия проблем... :roll:

Еее ти си мой човек ;) Ма аз съм малко по-добре ;)

Иначе по темата - или не си правил тренировки с патока поне 2-3 седмици...Или тая ти действа като неква втора Angelina Jolie за мене ;)
И ти ли си така?Мене много ме дразни,ама....
я пак по темата :D :веднъж и аз така с едно момиче и на мене ми се бяха поомокрили крачолите и чат-пат се налагаше да се разхождам да се проветряват малко.... :smt013 :smt012 Ама ко да го прая - организъм...

Mitizaro
07-22-2007, 10:57
Чекай пич.Мисля че си говорим за други неща.При момичетата е по-различно намокрянето отколкото изхвърлянето при момчетата.Че се е намокрила значи, че е мн възбудена.А нашия значи, че вече е свършил :D
Абе аз ли ше ви го обяснявам - гледайте малко хентай със субтитри за да се научите...
П.С - не съм перверзник не се безпокойте ;)

07-22-2007, 11:02
За тези който не разбраха говоря за такъв случай:



Хахах смейте се ама е възможно..
Виж с моята с боричкахме из нас и натискахме целувахме и тя беше е седни къси гащички от тия дето ся се носят и по едно време си опрях кляното и ми стана странно поглеждам тя милата се наводнила и едвам чакаше да почна да я разсъбличам.... :mrgreen: :mrgreen:
То неведнъж се случвало това наводянване ама този случай си го спомням най-добре :D

Mitizaro
07-22-2007, 11:08
Оле боже...кух съм.Ок бате извинявай тва "крачола й" го прочетох на "ми".Ееее деба спи ми се днеска, ма яко ми се спи...

В такъв случай предишните ми коментари отпадат - нормално е :) Явно мноо се възбужда като е при тебе и си мисли за......
Знаеш кво да правиш ;)

Айде успех,съжелявам, and peace to all!

07-22-2007, 11:10
Абе хора още не мога да си го избия от главата ... снощи с приятелката ми стояхме пред нейния вход и на пейката се натискахме и целуваме и после целия и крачол беше мокър ... та въпроса ми е възбуждате ли се толквоа много от целувки ?!?!?

i az imah nqkav takav etap taka da se kaje ama ne sam bila tolkova zle.mislq pone 4e e normalno :)

MakeMeLaugh
07-22-2007, 11:15
При всички момичета е строго индивидуално как точно, при какви условия и в какво количество се подмокрят. Така, че не значи,че като при твоята е така и при другите от форума е така.
В обши линии е горе-долу такъв процеса обаче.
Ама е възможно и е нормално и това е мн хубаво, че успшяваш да я подмокриш пич ;)
Така трябва, значи й е приятно с теб и я възбуждаш.. абе вървежен си за нея 8)
\:D/

wRinKleS
07-22-2007, 11:23
Пич... Не че нещо ама сигурен ли си че преди това не е споменала колко много и се пикае?http://images.free.evro.net:8888/forums/smiles/disgust.gif

shivacheva
07-22-2007, 11:32
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Най-яката тема в тоя форум... :lol:

07-22-2007, 11:44
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Най-яката тема в тоя форум... :lol:

радвам се че ти харесва ;)

И се пак влажна ли си ? :-D :-D :-D :-D :oops: :mrgreen: :lol: :P

Sam90
07-22-2007, 11:49
Не ми се е случвало, но предполагам, че не е чак толкова откачено. Обаче има вероятност да значи, че по принцип свършваш бързо, което не е хубаво ;) Хич даже.. :roll:

shivacheva
07-22-2007, 11:54
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Най-яката тема в тоя форум... :lol:

радвам се че ти харесва ;)

И се пак влажна ли си ? :-D :-D :-D :-D :oops: :mrgreen: :lol: :P
Сега? -Не! :-D :lol: :lol:

07-22-2007, 12:06
Не ми се е случвало, но предполагам, че не е чак толкова откачено. Обаче има вероятност да значи, че по принцип свършваш бързо, което не е хубаво ;) Хич даже.. :roll:

ЧЕТЕш МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ!

playful_baby
07-28-2007, 18:08
Абе хора още не мога да си го избия от главата ... снощи с приятелката ми стояхме пред нейния вход и на пейката се натискахме и целуваме и после целия и крачол беше мокър ... та въпроса ми е възбуждате ли се толквоа много от целувки ?!?!?

о нз такова нещо не ми се е случвало пък и не съм чувала на някой покрай мен да се е случвало :smt017

PankO
07-28-2007, 21:28
Абе аз ли ше ви го обяснявам - гледайте малко хентай със субтитри за да се научите...


omg, omg, omg, omg

трябва по-често да влизам във форума ;-)))))


по темата - чак да тече... не... ама винаги преди секс момичето, с което съм бил е била "мокра" от доло.

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 22:41
За да бъдеш мокър след целувка, трябва бая лига да потече... Баси гнусните хора.

Sladka_kiss
07-29-2007, 18:00
:D :D :D Не мога да помогна,защото не ми се е случвало,а и не съм чувала :?

young_rich_famous
07-29-2007, 18:01
:smt005 :smt005 :smt005 ](*,) :smt006

HopeLesss
07-29-2007, 18:14
По-вероятно е да се е изпотила. Чак пък целия крачол да се подмокри... :shock:

koalka
07-29-2007, 18:32
Мисля, че автора малко преувеличава...

`Death`Whore``
07-30-2007, 19:42
по темата - чак да тече... не... ама винаги преди секс момичето, с което съм бил е била "мокра" от доло.
Не думай...опитай секс без овлажняване и може и да осъзнаеш, че без него секс няма.

За да се намокри крачолът И, трябва да се е изпразнила...да не говорим, че повечето жени при оргазъм просто се овлажняват повече...а от целувка оргазъм няма.

Dark_Angel_F
07-30-2007, 20:44
Сигурно се е възбудила , но чак пък толкова..... Според мен това е доста поокрасено от автора.

Quasar
07-30-2007, 20:46
Що бе може човека да я е обарал тук-там и да и е станало "весело"

Fanatichka
07-30-2007, 20:49
Ами да нормално.При мен се е случвало.От тва може само да се кефиш! 8)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-30-2007, 20:55
Omg :shock: :D :-D :-D :-D Davaite v sushtia duh :-D :-D :-D Veche svurshih... s tugata :-D :-D :smt006

Dark_Angel_F
07-30-2007, 20:59
Не казвам че не може а се зъбудиш от насикане , но чак пък толкова ... съмнявам се

antichalga
07-30-2007, 22:18
Ахаха,готина темаа :-D Иначе - съмнявам се чак до такава степен да се стигне от едното натискане :))

Conrad
07-31-2007, 14:21
ОХХ БОЖЕ НА МОМИЧЕТО И СЕ Е ПИКАЕЛО А ТИ С ТЕЗИ ЦЕЛУВКИ НЕ СИ Я ПУСНАЛ

GaNgStAz
07-31-2007, 16:54
Абе хора още не мога да си го избия от главата ... снощи с приятелката ми стояхме пред нейния вход и на пейката се натискахме и целуваме и после целия и крачол беше мокър ... та въпроса ми е възбуждате ли се толквоа много от целувки ?!?!?

ecc.. lekoo :D chak pyk celiq krachol.. :O

Жилав Сатър
07-31-2007, 17:31
Ми аз вчера се напишках, ядяйки бухта...не знам дали се брои... :roll: :roll:

П.П.: Преди да я хапна я целунах, за да се заблуди и да се остави да я изям, мислейки си че съм просто по-извратена. Милите бухти, не са ли наивни... :smt008

fdream
08-04-2007, 12:31
ama tq ko napravi ili ti se napravi na udaren, a ? kvo stana :lol:

loshokote
08-04-2007, 12:42
Оня ден и на моя приятел му се случи нещо подобно, докато се натискахме и много му се смях :smt005 :smt005

Mimka_sweet
08-04-2007, 12:50
Може да се е напишкала :lol:

А иначе ,да възможно е да се подмокри ,и е много яко , ама чак толкова.......... :lol:

gPa3HuTeJl
08-04-2007, 13:37
Иначе по темата - или не си правил тренировки с патока поне 2-3 седмици...Или тая ти действа като неква втора Angelina Jolie за мене ;)

Абе тапунгер ти четеш ли к'во пише.... или си някои 12 годишен компют1рен изрод.... ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО КАКВО ПИШЕ !!!
Приятелката му се е подмокрила не той.... ТАПАНАР !