PDA

View Full Version : Билети аз концерта на слави



07-22-2007, 13:29
От къде мога да си взема билети за турнето на слави в враца? Може ли чрез интернет? Мерси предваре

PollyPoi
07-22-2007, 14:26
mi idi v nqkav bileten centur vuv vraca neznam drugade,ili moje kato doidat vuv vraca i tam na mqsto da se prodavat neznam

Valar
07-22-2007, 14:55
За Бога хора не купуваите!
Този не може да пее!

07-22-2007, 15:14
Че на пгребение и билети ли искат вече. не бих сеизненадал, ако на погребението на тоя миндил направят едно шествие и искат пари да се включиш в него. Примерно по едно СМС-че за фонда "СЛави умря да живее Славщината"

Стойте да леч от отзи селянин-манипулатор и неговия псевдопатриотизъм с примеси на цигания.

Shadow_Walker
07-22-2007, 16:42
Ебахти..някой да ви е питал какво мислите за него?!?!?!Въпросът беше откъде да си вземе билети.Ебати хората дето сте :evil:
И да, харесвам го.Новият му албум (с изключение на енякои песни) е много добър и с доволно за мен количество китари.
Но, дори да не го харесвах пак щях да напиша първите редове! :evil:

Kam4eto
07-28-2007, 13:49
От понеделник ше се продават в билетния център на НДК и ше струват 6 лв

AliceSw
07-28-2007, 14:13
за Враца не знам, ама в Плевен няква леличка стоеше пред 1 плакат и продаваше билети на центъра, тъй че земи се поразходи :wink:

LunaTriCk
07-28-2007, 14:51
искам и аз концерт като на Ку-ку бенд...

malka_sladuranka
07-28-2007, 16:15
Ебахти..някой да ви е питал какво мислите за него?!?!?!Въпросът беше откъде да си вземе билети.Ебати хората дето сте :evil:
И да, харесвам го.Новият му албум (с изключение на енякои песни) е много добър и с доволно за мен количество китари.
Но, дори да не го харесвах пак щях да напиша първите редове! :evil: Така си е, така си е.
Аз не го харесвам, но съм съгласна с теб.

Извинявам се за офтопика, ама... така се получи. :-s

mi6uence
07-29-2007, 14:59
na4i taq god 6sa po 6 lv tui li da razbiram ami 4as4e :?

BlueDevil
07-29-2007, 21:59
В Търново са от 20:30 ч. и билети има на касата на театъра. Нещо подобно ще да е и за Враца.

08-01-2007, 10:22
xaxaxaxax mindiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

NovemberRain
08-01-2007, 12:39
за тея билети във враца магазина срещу антикварния понеже са за малко съм тука и аз ша одя :roll:

happy88
08-04-2007, 11:29
sno6ti bqh na koncerta na slavi v pleven!koncerta be6e prosto perfekten!slavi i ekipa mu toq pat se bqha postarali na max!vsqka godina hodq,no kato tazi godina ne e imalo tolkova mn hora!koncerta be6e mn mn mn gotin!zarqta be6e prikazna!da,slavi ne moje da pee,no zatova pak moje da pravi 6ou i da nakara publikata da se razbie ot kef!taka,4e hora....idete na koncerta!nqma da sajalqvate!cenata na bileta si e napalno zaslujena :)

sherry
08-04-2007, 11:36
Утре е концерта в Търново. Много съм навита да отида! :P Сигурна съм,че ще е много яко, още не съм си купувала билети, утре ще го направя, дано не са свършили!

08-04-2007, 14:43
sherry na koi stadion e koncerta
i ako moje nqkoia karta da mi dadesh mn shte sum ti blagodaren

sherry
08-04-2007, 16:56
Не съм наясно, не познавам добре Търново, не съм от там.
Ще ходим с 1 приятелка, тя ще ме опъти. Ето инфо от сайта на Слави:

Велико Търново, 5 август, стадион "Ивайло"
Билети за концертите може да намерите на следните места:
За концерта във Велико Търново:
Велико Търново – касата на театъра и на служебния вход на Спортната зала
Горна Оряховица – централния офис на кабелната телевизия

http://www.uni-vt.bg/maps/veliko_tarnovo/maps.ASP - тука има карта, напиши на търсачката стадион ивайло :wink:

RAWRRR
08-04-2007, 19:12
Кой е Слави? :roll:

Disrespect
08-04-2007, 19:16
Кой е Слави? :roll:

не питай :lol:

RAWRRR
08-04-2007, 19:17
Кой е Слави? :roll:

не питай :lol:
Бахти всички са луднали по Слави и Азис..а аз не знам кои са.
Сигурно са някакви самозвани "випове" ...

Disrespect
08-04-2007, 19:21
правилно предполагаш :>

Mo6no3
08-04-2007, 19:53
То след като аз ще ходя за какво говорим? :lol:


Едит: Ще ходя, не говоря

sherry
08-04-2007, 20:16
Разбрахме, че не го харесвате. Няма нужда да флуудите!

sherry
08-06-2007, 09:01
Ходихте ли на концерта в Търново? :D Аз съм много доволна, наистина шоуто беше на ниво, имаше много хора, беше чудесно! Няма да разказвам много, да издавам тайни от концерта, че да не се развали изненадата за хората, които ще ходят на концерт в другите градове. Заслужава си! :D

Mooo6no
08-06-2007, 09:07
^
За Търново четох, че цялото просто население на града и околностите се е събрало на едно място. :lol:

sherry
08-06-2007, 11:18
^ Да, барабар с мен и две мои приятелки - идиотки!
Моля те, недей да си груб и да нападаш, не знам какво целиш, ако си мислиш, че хората от малките градове са по - долу от теб, то много бъркаш. Дразниш вече...

Mooo6no
08-06-2007, 14:46
^ Да, барабар с мен и две мои приятелки - идиотки!
Моля те, недей да си груб и да нападаш, не знам какво целиш, ако си мислиш, че хората от малките градове са по - долу от теб, то много бъркаш. Дразниш вече...
Какви малки градове, какви глупости? Имах в предвид, че повечето хора ходещи по тези концерти са тъпи, защото са масата хора. А масата винаги е била тъпа. Във Варна простаците ще са повече, тъй като ходещите на концерта ще са повече. Това, естествено, не ми пречи и аз да отида там. :lol:

Guderian
08-06-2007, 15:54
От къде мога да си взема билети за турнето на слави в враца? Може ли чрез интернет? Мерси предвареКак не те е срам да ходиш да гледаш тоя предател!? Та той е бащата на чалгата в България! Как си се заблудил да ходиш!? Нормален ли си!? :evil: :evil: :evil: :evil:

Shadow_Walker
08-06-2007, 17:00
^
За Търново четох, че цялото просто население на града и околностите се е събрало на едно място. :lol:не е вярно.Аз не бях там :lol: иначе доста познати са ходили...помня предния път на концерта му беше претъпкан стадиона...сега сигурно е бил още по-претъпкан =]

Guderian
08-06-2007, 20:37
^
За Търново четох, че цялото просто население на града и околностите се е събрало на едно място. :lol:не е вярно.Аз не бях там :lol: иначе доста познати са ходили...помня предния път на концерта му беше претъпкан стадиона...сега сигурно е бил още по-претъпкан =]Претъпкан е със заблудени овце :lol: :lol: :lol:

BlueDevil
08-07-2007, 00:17
О, я престанете! Много сте интересни като хейтвате всичко масово... отъпя вече. Каквото и да говорите, фактите показват - "тъпия селяндур" претъпква стадионите. 8)

Mooo6no
08-07-2007, 05:52
^
Слави не е тъп. Хората, които отиват на стадионите в множеството си са тъпи.

Guderian
08-07-2007, 07:03
^
Слави не е тъп. Хората, които отиват на стадионите в множеството си са тъпи.Тук ми хареса :wink:

sherry
08-07-2007, 08:38
^
Слави не е тъп. Хората, които отиват на стадионите в множеството си са тъпи.
Тъпи, защото си прекарват една страхотна вечер? Я не говори глупости :wink:

RAWRRR
08-07-2007, 18:08
О, я престанете! Много сте интересни като хейтвате всичко масово... отъпя вече. Каквото и да говорите, фактите показват - "тъпия селяндур" претъпква стадионите. 8)

това че претъпква стадионите не го прави нетъп.
просто българина има силно развито стадно чувство..
и не ми казвайте какво да не правя,аз не флудя,а си изразявам мнението и това че е обратно на вашето въобще не ме притеснява.

Mooo6no
08-07-2007, 18:22
Тъпи, защото си прекарват една страхотна вечер? Я не говори глупости :wink:
Ами ти гледа ли онова клипче в бургаската дискотека? Сигурно и хората там са си прекарали страхотно....

Слави Трифонов много го уважавам, защото е постигнал много и то с много труд. Ако беше лесно да си на неговото място до сега да го бяха свалили от ефир, а не да е най-дълго задържалия се около върха. Но е факт, че феновете му в масата си са тъпи. Той иначе нямаше да е на върха... просто по-голямата част от народа ни е тъп... и като начин на мислене и като образование.


бтв няма да ходя на концерта му, защото днес се разболях, но се надявам да се оправя за Sepultura. Ето това ще е е пропуск.

08-07-2007, 22:41
Kade 6te se provede koncerta v Sofia

BlueDevil
08-07-2007, 22:43
И защо хората на концертите са тъпи? Нима вече си преценяваме умствения багаж по това дали харесваш Слави или не (и съответно чалга, рап, метъл...)? Не може да оценяваш IQ-то на 20-30 000 души само по това, че са били на дадения концерт. Не отричам, че има и такова стадо, и то не малко, което отива, защото Слави е "известин и от тиливизията". Но това не е само на негов концерт. Но по-голямата част от хората са отишли там, защото сами го искат, а не защото всички останали са там.
Не знам как е в София, но специално за софиянци ще обясня нещо простичко: Когато си от по-малък и скучен град е нормално да се вълнуваш, че някой известен е дошъл точно в твоя град за да изнесе концерта си и затова всички се стичат на масовите събирания (Както беше Международния фолклорен фестивал - не че половин град го интересува културата на дадена страна, ама нали има тарапана, айде там да сме!)
Пак казвам, има хора, които преценяват със собствен акъл, има и такива, които ползват масовия. Това, че по стечение на обстоятелствата са се оказали на едно място, не ги прави еднакво заблудени. Няма да приема, че аз, роднините и/или приятелите ми сме "тъпи" според преценката на някакви безпочвени хейтъри. Осъзнайте се малко!

08-07-2007, 22:52
kolko sa biletite po 6lv?

Mooo6no
08-09-2007, 21:47
Ходих и концерта беше доста як. Повечето хора бяха тъпи разбира се, ама това не ми попречи да ми е яко. Слави и екипа му направиха страхотно за българските стандарти шоу. На моменти избиваше на абсолютно чиста чалга и това ме дразнеше, но всички беше добре.

Най-голямата подигравка беше, че докато чакахме (2 часа) ксонцерта да започне пускаха първо хеви метъл и хард рок, а после една много известна джаз/фънк група, което беше пълна подигравка с публиката, която дойде на концерта. И чувах негативни коментари относно музиката. :lol: Те сигурно са знаели, че аз ще дойда и са ги пуснали специално за мен. 8)


Иначе Слави в един момент не успя да си поеме въздух или каквото там и изпусна няколко думи от песента. :lol:

08-09-2007, 22:38
а ве хора знаете ли каде да си зема билет за концерта в Плд?плс кажете :(

CELERATOR
08-14-2007, 09:35
а ве хора знаете ли каде да си зема билет за концерта в Плд?плс кажете :(

вече има билети.
аз си взех.
Срещу "Калигола "
повече инфо http://techcomet.net/?p=454
тук е и снимката на прословутия билет :)

RAWRRR
08-14-2007, 09:37
с тези билети прави у лево в Калигула :P