PDA

View Full Version : Искам да кача няколко килца



alexandra_zaharieva
07-22-2007, 14:34
Попринцип аз ям като всеки новмален човек.Само че тежа 38 килограма.На 14 години съм и съм висока 162см.Ям достатъчно мазни храни...абе меко казано всичко което ми падне...нямам намерение да давам пари за хапчета за дебелеене.просто кажете на какво точно да наблегна за да кача поне 10 килца до 15 септември.Обещавам да спазвам рецептите ви само да не са хапчета ;)

007
07-22-2007, 15:41
Ми то протеините не са хапчета така че пробвай:)

JivaRana
07-22-2007, 15:41
И аз имам същото желание.Много хора ми казват,че съм слаба.На 16 години съм,висока съм 168см и тежа 46кг.Ям нормално,но израствам само на височина.Казвали са ми,че може би ям такива храни,от които не се пълнее,или всичко си зависи от самия човек..

07-22-2007, 15:44
Без месо, яйца и спорт не става. Като почнете да ядете по половин кило месо и нагоре и спортувате яко ще качите.

alexandra_zaharieva
07-22-2007, 15:46
Еми какво да ти кажа...И с протеини си пробвам и карам ... спирала съм да видя дали ще излезе някакъв ефект но въобще ... и с тях и без тях съм си същата !!! Казвайте възможно най-мазните храни който може да ми помогнат с покачването на теглото ;) Благодаря ви

zloto
07-22-2007, 16:47
Ех да бях на твоето място :cry: любимото ми храни са равиоли и спагети и от тях страшно много се пълнее, особено от равиолите защото им се слага майонеза, също яж пици и всевъзможни шоколадови неща... ако само с тъпкане не напълнееш пробвай да пиеш бирена мая, от нея освен че се дебелее се изчистват и пъпките от лицето доколкото знам...

honey741
07-22-2007, 17:03
Мисля, че ако отидеш за няколко дена на море ще качиш килца, просто климата там е по-различен и ще ти въздейства... но може и да нямаш възможност.
По-добре започни да се занимаваш с някакъв спорт или ходи на фитнес, за да направиш мускули, те от една страна придават и маса и ще ти качат и теглото, а също така ще имаш и хубаво стегнато тяло.

alexandra_zaharieva
07-22-2007, 20:05
Така...Аз след няколко дни заминавам на нещо от сорта на екскурзия за Германия ... и ще се върна след около 2 седмици...До тогава смятам да наблягам на всичко всевъзможно под ръка.Аз от малка набивам шоколадчета и всичко сладко ми е било в устата.Едвам са ме спирали да ям...И сега е така...Но изглежда ще се окаже вярно твърдението : гена на бащата и на майката /в моя случай на майката/ играят много важна роля за развитието на 1 дете.Моята майка е слаба и тежи около 50 и нещо килограма.Предчуствам че и аз ще стана так,но малко ме е страх за по-напред...

Спагети ... те са 2-рото нещо в моя живот...Както и всякакви манджи и мазни храни...Витаминчетата и какви ли не вкусотий... :lol: :roll:

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 20:10
Мисла че трябва да се посъветваш с диетолог :roll: Примерно аз се тъпча като ненормална :lol: и пак не надебелявам (за щастие)Така че смятам, че трябва да направиш това!Айде и успех! :wink:

alexandra_zaharieva
07-22-2007, 20:13
Едва ли ще имам време да ида на диетолог...днес само за обяд изядох 2 огромни купи с боб ... 2 вафли ... крем карамел ... бисквитки ... сладолед ... и каквото още се сетите ...
Но след като се върна може и да ида за да се подригуря че съм добре

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 20:27
Еми да наистина е добре да отидеш,той ще ти направи специална диета за да качиш няколко килца! :wink:

honey741
07-23-2007, 13:25
Едва ли ще имам време да ида на диетолог...днес само за обяд изядох 2 огромни купи с боб ... 2 вафли ... крем карамел ... бисквитки ... сладолед ... и каквото още се сетите ...
Но след като се върна може и да ида за да се подригуря че съм добре
Ти хубаво искаш да напълнееш, но не е нужно да се тъпчеш с храна [-X
Яж си нормално, заленчуци, по-мазни храни, разнообразявай, но не смятам, че е добре да поемаш толкова голяма количество храна на едно ядене, може да си създадеш някакви проблеми.
По-добре не бери грижа за това, отиди си на екскурзията и се забавлявай. А като се върнеш поговори с майка ти да те заведе на диетолог и той ще прецени каква диета е най-подходяща за теб.

Madness
07-23-2007, 13:36
Абе да ви кажа,за напълняване,отслабване...но рмализиране на тегло се спразва режим на хранене.Здравословно хранене...а тея вашите равиоли и шоколади...Тя може да не качва очно от това.Абе питай някой,който разбира.Виж и www.bb-team.ogr ,www.muskulibg.com.Пише полезни неща,баш за здравословното хранене.Иии тръгни на фитнес,примерно.Така,както си слаба,като качиш малко мускул ще стане перфектно (=
Иначе от тия шоколади...целулити....гадос и...
П.П.Иначе аз качвам от шоколади по нощите,мноооооого сладолед,сандвичи,пици,сан вичи,пици,сандвичи...Спане до обяд,цял ден по кафетата и така...Никво тичане,никъв фитнес.../НЕ ГО ПРАВИ :mrgreen: /

bgtrener
07-23-2007, 15:49
Хапвай пица и спагети, месо яйца и риба. Но най-важното е на всеки 3 часа да се храниш по малко.