PDA

View Full Version : Всички са Комплексари



Shadow_Walker
07-22-2007, 18:41
Та..защо ли съм тръгнал така тук да пускам тази тема, именувана по този начин..
Отговора се крие в това, че наистина вече ми писна.
В този форум освен заяждането за всяко нещо , плюенето върху различните (хилядите теми за субкултурите...даже в този форум в момента е активна една) и непрекъснатите ебавки май нищо друго не остана...
И защо-ами избиване на комплекси...всеки има право на това, но вече стана прекалено...
Хм..това по-скоро стана като лични размишления..ако искате коментирайте-на мен просто ми беше нужно да го кажа.
И като за завършек - погледнете надписа в подписа ми.

quench
07-22-2007, 18:48
да, почтив всякак вечер във всеки по-голям град в света някой отваря прозореца и изкрещява, че му е писнало от идиотщината на живота...

...а после поне петима от съседите му отвръщат, че не им пука

:D 8) :P

quench
07-22-2007, 18:50
може да го изведен да ни почерпи с по 1-2 бири ;)

не се сдухвай, спокойно, утре ще е по-зле 8)

Valar
07-22-2007, 18:53
Колко жако... :smt010
чак за подпис си го е сложило момчето!
Потресен съм не ме търсете...
Пич горе главата поне първия,който се гаври с теб бе старчето интелектуалец! :-D

Valar
07-22-2007, 18:58
Колко хубаво прозвуча! :D
Но драги люде на края всичките ще горите в Ада!!!

quench
07-22-2007, 19:00
абе всеки може да е какъвто си иска в нета, ама в крайна сметка всеки се напива и цял ден го мъчи махмурлука в жегата :twisted:

Валар, ей тва е адът наживо :)

nata6ka
07-22-2007, 19:04
exe prav si vsi4ki sa kompleksirani dora da sa nai-hubavite , nai-ymnite , nai- gotinite i vsi4ko nai-... ,pak 6te se kampleksirani :wink: tva e .i az 4eta sa6tite temi i psyvni koito 4ete6 i ti i ne mi pravi vpe4lenie ve4e :wink: svikvai

Valar
07-22-2007, 19:05
абе всеки може да е какъвто си иска в нета, ама в крайна сметка всеки се напива и цял ден го мъчи махмурлука в жегата :twisted:

Валар, ей тва е адът наживо :)
Който пие зло не мисли! :-D

Sam90
07-22-2007, 19:06
Абе кво се заяждате ве! Напълно прав е човека - я вижде сяка втора тема - някой си излива комплексите и обижда другите... наистина жалка гледка, как хора на нашата възраст могат да таят толкова злоба в себе си

Skullbreaker
07-22-2007, 19:07
http://img510.imageshack.us/img510/2062/pplwhocarestr8.jpg (http://imageshack.us)

Liz
07-22-2007, 19:20
Съгласна съм до някъсе с каквото си написал, не не бих изпозвала думата комплексари.. Това вече стана ужасно банално да се изпозва а и човек може да се комплексира от нещо, и не задължително да си го изкарва на някои, най-вече по интернет-а.. Всеки се комплексира от нещо, малко или голямо, временно или постоянно..

Бих казала че много хора са просто озлобени и да евентуално имат комплекси, но не винаги това е причината за начина по който се държат.. Има груби хора навсякъде и се случва явно най-вече в интернет-а.. по лесно е да се държиш с някои просташки изпозвайки клавиатурата отколкото лице в лице.. най-вче като всички сме си напознати...

ScionOfStorm
07-22-2007, 19:40
Не е като да не е прав, другари разбирачи ;)
Ама...тийнове, кво да ни правиш, а ;p

LunaTriCk
07-22-2007, 20:09
Е, и :?:

Blacklisted
07-22-2007, 20:28
Вас до 15 годишна възраст в бурканчета ли ви гледат? :roll:

Disrespect
07-22-2007, 21:14
Вас до 15 годишна възраст в бурканчета ли ви гледат? :roll:

аз съм бил отгледан в 2 литра Загорка 8)

ми че кво няма да сме комплексари всички бе...като има толкова много красиви и умни хора ние няма да им завиждаме?? да бе..

Blacklisted
07-22-2007, 21:19
http://www.youtube.com/watch?v=xsRHEqRA7v4 :lol:

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-22-2007, 22:14
Или никой не чете.. или се правите за пореден път на много разбиращи..
От няколко дена искам да направя тема " Тъпи сте бе.. Тъпииии".. Ама един вътрешен глас ми го казва тва.. Представете си до какво изнервяне се е стигнало..
Ами то ви се каза, че сте превърнали повечето теми или в бъзици, или в обиди към останлаите субкултури... И кво.. И кво като направим такава тема.. Нали никой няма да ни чуе... А свястните хора в тоя форум или ще се правят, че не им прави впечетление.. Или ще ;престанат да пишат просто... Нали трябва форумът да е забавен.. А вместо това се получава едно бойно поле... И се възпитава една агресия и непонасяне на "различните" от теб.. !
Следват множеството обиди... Нз за кво се хабих и писах толкова време.. Но нека се чувствате поздравени.. "ТЪПИ СТЕ, БАТЕ... ТЪПИИИИИ"

Blacklisted
07-22-2007, 22:21
Ке ти я пратя по скайп, ама утре, са ме мързи и си лягам :)

pathetic
07-22-2007, 22:58
ама в крайна сметка всеки се напива и цял ден го мъчи махмурлука в жегата :twisted:

:)

Куенч,залъгваш се.
Аз никога нямам махмурлук.
Така е-някои сме облагодетелствани.

Иначе..аз имам лоши комплекси,да.
Но поради причината,че не ги зная точните
ви оставям да ми помогнете.

Може да е като да речем,че съм
ужасно самотна и мразя всички поради тая причина
или нещо по-пикантно.

Съчинявайте.

8)
Ама бирата не свършва.
Само се потите пред клавиатурите,а на мен ми се доспива.


а автора е мухльо..кому сторваш нещо ново така?
Никой не го е грижа.
Все едни лайна повтаряме.

Аз пък и в тая тема мисля да съм аморж.

/Всичко това е заблуда,нали знаете?аз съм боклук сдухан,ама сега съм онлайн и съм готина с аватара и подписа си./

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-22-2007, 23:13
Ох айде пак.. Кой тъп кой умен.. Просто тоя флууд ме изкарва извън контрол.. Ама и аз квопиша..то се е видяло , че флууд винаги ще има... И с тия "умни" ме уби... Айде то се знае в тоя форум кои са умните... Няка погледнем раздел " музика".. Та така.. и аз си падам флуудър, така че.. Все тая.. Мога да пиша цяла нощ безсмислени нещица и след мен пак да иманякой , който ме псува.. :-D

07-22-2007, 23:18
Та..защо ли съм тръгнал така тук да пускам тази тема, именувана по този начин..
Отговора се крие в това, че наистина вече ми писна.
В този форум освен заяждането за всяко нещо , плюенето върху различните (хилядите теми за субкултурите...даже в този форум в момента е активна една) и непрекъснатите ебавки май нищо друго не остана...
И защо-ами избиване на комплекси...всеки има право на това, но вече стана прекалено...
Хм..това по-скоро стана като лични размишления..ако искате коментирайте-на мен просто ми беше нужно да го кажа.
И като за завършек - погледнете надписа в подписа ми.

](*,)

Тва е щото приемаш тоя форум на сериозно...Има и живот извън него :-D Излез малко навън,забавлявай се,намери си прияелка/приятелки( 8) ) и ще видиш,че ще ти е през шнура за малоумния форум и комплексарите в него. :smt026

Alcohooligan
07-22-2007, 23:21
Госта горе бях аз.

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-22-2007, 23:23
пък за тъпите и умните... прочетох какво си написала с много малкия шрифт ;)
Имах нужда просто да го напиша.. :-D

quench
07-23-2007, 06:03
Или никой не чете.. или се правите за пореден път на много разбиращи..
От няколко дена искам да направя тема " Тъпи сте бе.. Тъпииии".. Ама един вътрешен глас ми го казва тва.. Представете си до какво изнервяне се е стигнало..
Ами то ви се каза, че сте превърнали повечето теми или в бъзици, или в обиди към останлаите субкултури... И кво.. И кво като направим такава тема.. Нали никой няма да ни чуе... А свястните хора в тоя форум или ще се правят, че не им прави впечетление.. Или ще ;престанат да пишат просто... Нали трябва форумът да е забавен.. А вместо това се получава едно бойно поле... И се възпитава една агресия и непонасяне на "различните" от теб.. !
Следват множеството обиди... Нз за кво се хабих и писах толкова време.. Но нека се чувствате поздравени.. "ТЪПИ СТЕ, БАТЕ... ТЪПИИИИИ"

няколко поправки:
- в България няма и няма да има субкултури - да мислим обратното ще е като да си представяме как детските банди, които трошат прозорци в махлата, са организирана престъпност
- интернет и този форум не са виновни за това, че никой не чува другия - простата и жестока истина е, че на нито едно ниво в обществото или в изградените над и от него сутруктури няма дори елементарна форма на консеснус и комуникация; така единственият метод да бъдеш чут е като се наложиш силово (впрочем всичките идеалистически идеологии, предлагани на обществото в момента, разчитата именно на тази химера за свободното общуване вътре в обществото, на съвместно пробуждане на древните племенни връзки и т.н.)
- хлапетата не са виновни за това, което вършат и говорят - всяко дете е като бял лист хартия, върху който всички фактори пишат и рисуват едновременно - колкото повече фактори действат, толкова по-хаотична се получава картината, докато не стане драсканица (да, това ви очаква) и това става на по-ранна възраст; тоест, средата ви кара да прескачате периода на емоционалнотот детство, лишено от стрес и от отговорности

RoyTheReaper
07-23-2007, 08:05
Ако не си избиваме комплексите в Тийнпроблем, къде? В реалния живот ли?

ScionOfStorm
07-23-2007, 08:25
Задълбааааавате о.О

07-28-2007, 13:36
Нима има и сериозни теми :shock: :?:

Mo6no3
07-28-2007, 13:40
Аве ей глупак. Защо върна темата, ако беше останала назад във времето имаше шанс да отцелее, а пък сега няма никакъв шанс. :lol:

miminia
07-28-2007, 14:37
:smt005 :smt005 :smt005 тц тц