PDA

View Full Version : Haresvam go strashno mnogo :(



InLoveGirl
07-22-2007, 18:02
Ei zdraveite :) 1-vo sory za latinicata ama ne mi bachka kirilizaciata :( 2-ro iskam mneniata vi ili savetchetata po tova ... problemche..:) pls .. taka znachi haresala sam si edno momchence ot dosta vreme (pls ne pitaite kolko..smeshno e :oops: ) iii..neznam ne sam mu kazala kakvo izpitvam moje bi zashtoto me e strah che nqma da mi otvarne :( Inache s nego sme priateli..Az v momenta si imam pr,no se karame super mnogo,ne che ne go haresvam obache se oseshta ot 1000km che skoro she se razdelim.. edin ot dvamata nqma da izdarji :cry: .. ta imate li predstava kak da namekna na drugoto momche za chustvata mi iliii neshto takova :| znam che izglejda super tapo .. vse edno sam nqkoq kurva i varvq sled 2-ma .. obache ... :\ pls daite savetcheta :wink:

wRinKleS
07-22-2007, 18:05
Ми оправи си първо бакиите със сегашния и после започвай да мислиш за другия иначе наистина би изглеждало съвсем по детски и курвенски.
А дали работите между вас не вървят именно заради другото момче? Замисляла ли си се по въпроса?

~`PrEtTy_!N_pUnK`~
07-22-2007, 18:25
Ми оправи си първо бакиите със сегашния и после започвай да мислиш за другия иначе наистина би изглеждало съвсем по детски и курвенски.
А дали работите между вас не вървят именно заради другото момче? Замисляла ли си се по въпроса?

Мда...наистина може да е заради другото момче,но ако и без това вече не изпитваш чувства към сегашното си гадже се разделете, и чак тогава може да признаеш на другия какво чувстваш! :wink:

Jenata`Na`Dqvola
07-22-2007, 18:38
Абе това кой какво мисли за теб да не ти пука.Това , че можеш да въртиш няколко не те прави курва , това си е чисто умение за мен.Кой си го може си го може и си го прави.НЯма нищо лошо в това.Ноо не разбирам какво чакаш толкова време.Не знам защо някои си мислят , че ако им откажат е края на света.Е вие дори да ти откаже пак ще се видите спокойно.След като сте приятели според мен е редно да няма тайни м/у вас инече нз за какво приятелство говорим.

sasha_90
07-22-2007, 18:46
Според мен сега не трябва нищо да правиш.
Тоест първо трябва да си свободна и тогава да се занимаваш с това момче.

InLoveGirl
07-22-2007, 20:47
Mersi za tva deto kazaxte dosega..pravi ste .. razdelih se s nego dnes 6toto mi prekipq mnogo zdravo.apak za tova drugoto mom4e toi neznaeshe iii segaa..I`m free .. :lol: :lol: ama nz kak da deistvam .. strah me e ako mu kaja da ne si zagubim priatelstvoto..Znachi neska mu kazah che shte zaminavam skoro i toi mi vika "idvam i az s motora i otivame" .. edin pat kvo se podzimahme i vika tarsq si kompania i az vikam vikni si nqkoi be i toi mi vika "ti kvo shte pravish" .. spored vas dali imam nqkav shans :) :\

gPa3HuTeJl
07-28-2007, 16:13
Моят с1вет е да му кажеш как стоят нещата да не разбира от друг, щото веднага ще си помисли, че си накарала човек1т който му е казал да ви "сватоса"... Седнете на четири очи двамата и му кажи всичко в прав текст..дори и да не ти отв1рне на това което би искала ти, поне жеста е уникален..

Айде успех..

playful_baby
07-28-2007, 17:44
Ei zdraveite :) 1-vo sory za latinicata ama ne mi bachka kirilizaciata :( 2-ro iskam mneniata vi ili savetchetata po tova ... problemche..:) pls .. taka znachi haresala sam si edno momchence ot dosta vreme (pls ne pitaite kolko..smeshno e :oops: ) iii..neznam ne sam mu kazala kakvo izpitvam moje bi zashtoto me e strah che nqma da mi otvarne :( Inache s nego sme priateli..Az v momenta si imam pr,no se karame super mnogo,ne che ne go haresvam obache se oseshta ot 1000km che skoro she se razdelim.. edin ot dvamata nqma da izdarji :cry: .. ta imate li predstava kak da namekna na drugoto momche za chustvata mi iliii neshto takova :| znam che izglejda super tapo .. vse edno sam nqkoq k***a i varvq sled 2-ma .. obache ... :\ pls daite savetcheta :wink:
хах ми кажи му директно :mrgreen: а и моя съвет е първо да скъсаш с приятеля си ако мислиш че си заслужава де защото може да се получи така че и тримата да се чувствате ужасно :-D