PDA

View Full Version : Токчета



07-23-2007, 12:12
имам проблем..ОБОЖАВАМ обувки на висок ток или поне платформа, това лято май само такива нося..обаче не мога да нося затворени отзад на петите, защото ми правят страхотни рани. ако сложа лепенка тя по някое време пада и когато се усетя вече е станало късно. има ли някакъв начин да си пазя краката, но все пак да мога да нося затворнени отзад токчета? смис, единствените в момента "безопасни" обувки за мен са тези с каишки, обаче ми омръзна този тип...

emilythestrange
07-23-2007, 12:19
купи си хубави обувки,като за начало

07-23-2007, 12:24
ми, това начало съм го направила...проблемът е по-скоро в кожата ми, понеже е мн тънка и чувствителна, пък отзад на глезените и петите е още по-нежна...
в смисъл, проблемът не етолкова в обувките.

AliceSw
07-23-2007, 12:33
залепи лепенката не на крака си, а на обувката :wink:

Sexapilna_kukla
07-23-2007, 12:52
Добре, а обувката не се ли отпуска след известно време?
Защото и на мен отначало ми правят рани, и аз ходя постоянно с лепенки, но след известно време, обувката се разхлабва и няма този проблем.

sexa_na_kompleksa
07-23-2007, 13:01
Защо не си вземеш нещо от този род ?

http://www.high-heels-feelings.de/en/high-heels-gallery-21/021-08-mules-platforms-leather-5-inch-heel.jpg

bobka
07-23-2007, 13:38
prosto ne xodi sus zatvoreni otzad.ili izbirai po vnimatelno.moje i malko pamuk da si sloji6 pak stava.ima mn varianti zavisi koi predpo4ita6.ako si po visoka moje i s japanki da xodi6.az taka prava i nqmam nikvi pr

eMiLLy
07-23-2007, 14:16
И аз ходя с токчета и имам много обувки и всички са ми правели плюски :) обаче можеш да си носиш в себеси лепенки..

07-23-2007, 15:56
Защо не си вземеш нещо от този род ?

http://www.high-heels-feelings.de/en/high-heels-gallery-21/021-08-mules-platforms-leather-5-inch-heel.jpg

хей, това ми харесва - хем токчета, хем не е омръзналите ми модели с каишки. супер, мерси.

иначе...не, че съм ниска, но нося такива дрехи, които изискват да съм на ток. така де, не мога да отида на работа в офиса със строг костюм и джапанки..освен ако не искам шефката да ми мърмори цял ден :lol: пък и наистина са ми слабост (пуста суета... :lol: )

мн мн мерси за помощта на всички