PDA

View Full Version : kyrvav problem



criyo
07-23-2007, 12:56
ami zdraveite az sym malko golqm za tozi forum no kakto i da e...
ot dosta vreme pravq analen seks po 1 pyt na sedmica nai malko i naposledyk zapochnah d apoluchavam ostri bolki kogato se izhojdam i osven tova ot vreme na vreme namiram kryv ostanala po toaletnata hartiq i zapochvam naistina da se pritesnqvam. sprqh seksa ot 3 sedmici mojete li da mi kajete kakvi drugi merki da zema ? :oops:

07-23-2007, 12:59
ee bace tebe sa te pocepili mai

izpolzva6 li "igra4ki" po vreme na seks moe da si "s4upil" nego s tqh

ili moe da e nqkoq seriozna bolest konsultirai se sus genekolog

palomaaa
07-23-2007, 13:24
на гинеколог :!:

Sexapilna_kukla
07-23-2007, 13:28
на гинеколог :!:
Момиче, пак се изказваш неподготвена, чети внимателно...

По темата: Отиди на лекар, защото това не е шега работа. Ако има някакъв проблем, по-добре вземи нужните мерки навреме, отколкото, когато стане прекалено късно...

ViNyArD
07-23-2007, 21:37
Ами иди при личния лекар и той ще те насочи към някой специалист,гастроентероло или нещо подобно.

naviacha
07-24-2007, 00:03
Аааа педали нямате ли си специализирани форуми тука сме нормални :evil:

LizZz
07-24-2007, 03:25
Аааа педали нямате ли си специализирани форуми тука сме нормални :evil:
Млъкни бе :smt013

LizZz
07-24-2007, 03:28
ee bace tebe sa te pocepili mai

izpolzva6 li "igra4ki" po vreme na seks moe da si "s4upil" nego s tqh

ili moe da e nqkoq seriozna bolest konsultirai se sus genekolog
А ти мене ме поцепи от смях!!!
Най-добре е да ходиш при личния лекар!Той ше те изпрати кадето трябва!
Ама още ми е трудно да го осмисля... :-s

07-24-2007, 14:41
ei metala, az se ebavah be spoko ;)

LizZz
07-24-2007, 17:00
ei metala, az se ebavah be spoko ;)
:-D Спокоен съм :-D
сори :D
То и аз мислех да се поебавам малко,ама...

Mariolcheto
07-24-2007, 17:51
ami brato po spokoino sas sexa :-D i 6tom e v gaza si gei4e i plus tova ima6 edna tema v koqto si prizna 4e si gei :-D :-D :-D

Ov3rawe
07-25-2007, 15:49
нямам нищо против гейовете всички сме хора , ми както по горе те посъветваха при личния лекар и той ще те насочи където трябва .

batkodoki
07-25-2007, 19:18
ami zdraveite az sym malko golqm za tozi forum no kakto i da e...
ot dosta vreme pravq analen seks po 1 pyt na sedmica nai malko i naposledyk zapochnah d apoluchavam ostri bolki kogato se izhojdam i osven tova ot vreme na vreme namiram kryv ostanala po toaletnata hartiq i zapochvam naistina da se pritesnqvam. sprqh seksa ot 3 sedmici mojete li da mi kajete kakvi drugi merki da zema ? :oops:

рагада, фисура или най-вероятно хемороиди. курс с детралекс под антибиотичен чадър купират проблема обикновено.


p.s ако обичате концентрирайте мненията си съобразно името и целта на този раздел "Здравни проблеми и венерически болести"!
коментари, субективни мнения и оценки за етническа, верска, полова и политическа принадлежност - атрикулирайте моля в раздел "секс". там те ще бъдат на място и оценени по достойнство с равни тям по ценност отговори.