PDA

View Full Version : Izpitana dieta?



p1lni4kata
07-23-2007, 21:02
P1rvo hi na vs
Iskam da spodelq s vas za da mi pomognete(ako mojete de)
Pisna mi da 4eta dieti ot sorta: " za 10 dni 10 kg" ili pyk "bez dieti samo sport" ili "ne qjte 6okolad,hlqb,zahar,sol i t.n i 6te otslabnete"
Iskam da napi6ete dieta koqto ste q probvali i e imala rezultat.I za kolko vreme kolko kg ste svalili.

DRE*
07-23-2007, 21:25
Мн сложна диета обаче мн ифективна виж ся то всичко опира до техника и колко добре я изпълняваш правиш следното сядаш на кенефа и са изсираш и сваляш близо кило за няколко минути :smt005

П.П. моля не приемайте това за спам просто се шегувам :D

thefreak
07-23-2007, 21:34
Изразходвани калории>Погълнати калории
Прави каквото искаш, но това неравенство трябва да е изпълнено.
В зависимост от това колко у(изразходвани калории) е по-голям от х(погълнати калории), толкова по-бързо или по-бавно ще сваляш килограми.

Sk8er_fREak+
07-24-2007, 05:55
Ами относно диета аз не мога да ти помогна, щото в нас правя некви измислени глупости - не закусвам, на обяд в изключително редките случаи хапвам една лъжица кисело мляко, а вечер си закусвам нормално (са запред нашите детето се храни)... Ама то тва не е за препоръчване, даже недей да го пробваш. Просто моя хранителен режим си е такъв и не се подлагам на гладуване, просто не изпитвам глад.

А иначе миналата седмица си купих от книжарницата в Мола една книга, казва се "Диета само за тийнейджъри" или нещо от тоя сорт. Та така и не започнах да я спазвам, щото все пак включва храни, дет изобщо не ги ям, но ми направи впечатление, че с нея не се гладува. То всичко е описано подробно, но доколкото я четох мога да ти кажа, че с нея не гладуваш, ядеш си, не се ограничаваш от храни (пише, че е желателно да избягваш оределени, но не са категорично забранени). Хубавото е, че първо си пресмяташ ИТМ-то (индекса на телесната маса) и от резултата, започваш да спазваш индивидуална диета. Та общо взето това е. Предполагам, че действа. А също така можеш да започнеш да спортуваш активно. Няма полза от това човек да е слаб, но отпуснат. Та ако имаш желание опитай, пък после ще кажеш как е. ;)

N0_feAR
07-24-2007, 10:42
абе майка ми миналото лято пробва една диета и от 65 кила падна на 55. Значи диетата е за 26 дни, през които трябва да ядеш само и единствено зеленчуци и месо, но печено или варено. Сирене, подправки, сладко, плодове и т.н. не трябва да консумираш. Пиеш вода колкото си искаш. Наистина има ефект, стига да я спазваш стриктно.

p1lni4kata
07-24-2007, 11:01
re:Sk8er_fREak+ - emi zna4i as bqh na nqkakva takava dieta kakto ti kazva6 sutrin ne qdqh,na obqd ne6ty s1vsem myni4ko ii t.n no mn gladyvah.Postoqno bqx gladna noo kakto i da e svalih nqkade 7-8 kg za 1 mesec no zapo4na da mi stava lo6o ii zapo4nah da si qm po malko pove4ko.I zatova sega iskam nqkakva dieta no kato gi gledam vsi4ki dieti to ima sutrin,obed i ve4erq.A az nemoga da qm sutin edna qb1lka,posle naobed ne6to (kam 12h.) i posle 4ak k1m 7.Ta nali dieta e da se hrani6 redovno no po malko a tova kakvo e da se naqde6 naobqd i posle 4ak ve4erta. ](*,)
a otnosno kigata "dieta za tineidj1ri" - 4etoh i na edno dr mqsto za neq nooo se 4udq dali da si q vzema za6toto bqz 4ela 4e tova v1tre izob6to ne sa dieti i e takiva gluposti.Taa hubava li e knijkata i ima li smisyl da si q vzimam.I kolko pari4ki e gore- dolu

An4eSsS__
07-25-2007, 13:14
emi 6tom si svalila 8 kila na kyde pove4ko we
ama ako iska6 probai dietata sys seleva sypa - 4uvala sym 4e pomaga
aide uspeh :wink:

mi6uence
07-29-2007, 13:27
dietata e slednata plodove, zelen4uci, sirene, kiselo mlqko i moje kitaiski oriz sus zelen4uci i pile6ko ma ne prekalqvai s koli4estvata

AliceSw
07-29-2007, 14:05
абе майка ми миналото лято пробва една диета и от 65 кила падна на 55. Значи диетата е за 26 дни, през които трябва да ядеш само и единствено зеленчуци и месо, но печено или варено. Сирене, подправки, сладко, плодове и т.н. не трябва да консумираш. Пиеш вода колкото си искаш. Наистина има ефект, стига да я спазваш стриктно.

няколко съученички я бяха пробвали - има страхотен резултат, видяла съм го, но не се пие алкохол, не се ползват сол и захар, могат да се ядат също ядки, не се спие газирано, нищо освен месо, зеленчуци и вода

p1lni4kata
07-29-2007, 14:07
eex tova meso.... ](*,)
ma kato ne mi e vkysno i to v1ob6tee...... :(