PDA

View Full Version : Пиърсинг



07-24-2007, 08:06
абе навила съм се да си направя на езика и ми казаха,че в на тъмно дупчат.Някой може ли да ме светне колко кинта и там някви мехлеми трябвало да се мажеш после и те колко са и от къде да си ги вЗема?!

Swinkenhoffer
07-24-2007, 08:11
по-добре си отрежи езика сама, а не давай пари за това в на тъмно.


отиди в Trip House при Руди (тва не знам за кой път го казвам вече. :lol:). всичко прави той. начи, като тръгнеш от Аптека (на Витошка и Патриарха) в посока 5те кьошета, вдясно си вървиш, нали, минаваш един магазин на Глоуб за кецове (Sabotage?), продължаваш малко и веднага свиваш в първата пряка (на ъгъла има магазин за бебешки глупости)... и горе си пише Трип Хаус, по едни стълбички и така. :)
TRIP HOUSE
Дрехи - нови и втора ръка и разни други...

Легално и професионално студио за татуировки и бодипиърсинг. 10 години работа, качествени консумативи.
София 1463
ул. “Цар Асен” 52
gsm: 088 6 24 15 44, 088 7 51 50 73
e-mail: shroomers231@yahoo.com
http://www.multimaxtrading.com/Trip_logo.jpg
:-D

07-24-2007, 08:19
Хех :shock: Мерси за опътвнето ама...аз не съм от София ,а то Плевен.Не съм чувала да има такъв магазин тук,но ако има и някой ме светне за адреса?! :lol: Или някъде другаде щото и аз не съм много навита за На тъмно,ама незнам къде другаде да ида тук :|

eXtRaoRdinaRy
07-24-2007, 08:29
В Плевен съм чувала, че някъде около Мухоморката дупчат езици, но незнам къде точно :? . :smt006

Presley
07-24-2007, 08:36
Еми аэ ти препоръчвам студиото на Витошка при Миро,мен той ме продупчи и на еэика и на веждата :-D !Пък там те ще ти обяснат какво да правиш.Трябва само да си вэемеш Лидокайн и да се жабуриш след всяко хранене (аэ не го правех много,много :-D :-D :-D )

Synthetic
07-24-2007, 08:41
абе навила съм се да си направя на езика и ми казаха,че в на тъмно дупчат.Някой може ли да ме светне колко кинта и там някви мехлеми трябвало да се мажеш после и те колко са и от къде да си ги вЗема?!
Ъм... за езика не ти трябват никакви мехлеми. След като се пробиеш (предполагам от студиото ще ти кажат) трябва да си вземеш Septadin или Sandrin. :wink: А щом си от Плевен може да отидеш в На тъмно там(ако има), 'щото мацката от На тъмно в София е много некадърна. А ти може да питаш някой, който се е дупчил там да ти каже дали е доволен. Айде успех. :wink:

Synthetic
07-24-2007, 08:42
Трябва само да си вэемеш Лидокайн и да се жабуриш след всяко хранене (аэ не го правех много,много :-D :-D :-D )
Лидокаина е упойка. С него не се жабури. :wink:

07-24-2007, 08:42
Аха...тенкс на всички :wink: Само дето не го знам къде е тва място около Мухоморката дето дупчат,но ще разпитам ,а ако отида в някой салон в който пробиват уши ,щото бяхме водили сестра ми с наще да и дупчат ушите и знам къде доло горе има такива ,ама дали пробиват и езици там :? смисал да не се мъкна само напразно..х

Presley
07-24-2007, 08:43
Трябва само да си вэемеш Лидокайн и да се жабуриш след всяко хранене (аэ не го правех много,много :-D :-D :-D )
Лидокаина е упойка. С него не се жабури. :wink:
Тцтц энам :-D Имах предвид Сандрин :-D :-D :-D В бърэането съм сбъркала :-D Мерси се пак :-D

07-24-2007, 08:45
абе навила съм се да си направя на езика и ми казаха,че в на тъмно дупчат.Някой може ли да ме светне колко кинта и там някви мехлеми трябвало да се мажеш после и те колко са и от къде да си ги вЗема?!
Ъм... за езика не ти трябват никакви мехлеми. След като се пробиеш (предполагам от студиото ще ти кажат) трябва да си вземеш Septadin или Sandrin. :wink: А щом си от Плевен може да отидеш в На тъмно там(ако има), 'щото мацката от На тъмно в София е много некадърна. А ти може да питаш някой, който се е дупчил там да ти каже дали е доволен. Айде успех. :wink:
Ми аз точно от една мацка разбрах ,че се дупчели там попринцип не съм им фенка на магазина ама ще ида да питам тея дни чакам само брадчедката да се върне от море ,че да не ходя сама :lol: Иначе тя ми каза че там са и прайли нейния пиърсинг и са и били продали някво като крем ли кво е за мазане.За тва викам да посъбера малко инфо и от вас :lol:

07-24-2007, 09:18
za ezika otidi na vito6ka,ot lqvata strana se pada kato varvi6 kam ndk i to si pi6e TATOO i tam e po edni stalbi4ki. golemi profesionalisti sa, az si dupnah papa,a frenkata mi si dupna ezika,ama ne pri miro,a pri jojro !!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

07-24-2007, 09:27
za ezika otidi na vito6ka,ot lqvata strana se pada kato varvi6 kam ndk i to si pi6e TATOO i tam e po edni stalbi4ki. golemi profesionalisti sa, az si dupnah papa,a frenkata mi si dupna ezika,ama ne pri miro,a pri jojro !!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мда ама казах ,че не съм от Сф :lol: Иначе се сетих къде е тва "Мухоморката" да бяхте казали зад Дома на книгата... хах тенкс пак :)

FelisDirus
07-24-2007, 10:03
Нееееее! Не ходи в 'На тъмно'!
Аз съм от Плевен - там ми дупчиха и пъпа, и езика. На тоя наркоман Печката ръцете му треперят като на изрод! :shock:
А не си е оферта да треперят при положение, че държи игла половин педя.

Виж сега, мацко. Отиваш в 'Трансформация' - намира се до 'Мухоморка' точно. Има една голяяяяма дрисливо кафява метална врата, влизаш и веднага ще видиш другата врата за студиото (там си правих татуса). Пичовете са супер!

Ще ти вземат към 30 за пробиването - 15 обица и 15 дупчене. Ще ти кажат да си купиш Сандрин да се жабуркаш - има го в аптеките и не е скъп.

Ако те интересува още нещо, пиши. :mrgreen:

eXtRaoRdinaRy
07-24-2007, 10:06
Нееееее! Не ходи в 'На тъмно'!
Аз съм от Плевен - там ми дупчиха и пъпа, и езика. На тоя наркоман Печката ръцете му треперят като на изрод! :shock:
А не си е оферта да треперят при положение, че държи игла половин педя.

Виж сега, мацко. Отиваш в 'Трансформация' - намира се до 'Мухоморка' точно, абе, ако не се сещаш, кажи и ще ти обясня по-подробно(там си правих татуса). Пичовете са супер!

Ще ти вземат към 30 за пробиването - 15 обица и 15 дупчене. Ще ти кажат да си купиш Сандрин да се жабуркаш - има го в аптеките и не е скъп.

Ако те интересува още нещо, пиши. :mrgreen:
:smt023
Точно за трансформация имах предвид.Никой до сега не се е оплаквал от там. :smt006

07-24-2007, 10:09
probii si mozuka, toku vij si poumnqla.

FelisDirus
07-24-2007, 10:23
probii si mozuka, toku vij si poumnqla.


Браво, Хансе, забавен си...

N0_feAR
07-24-2007, 10:35
Трябва само да си вэемеш Лидокайн и да се жабуриш след всяко хранене (аэ не го правех много,много :-D :-D :-D )
Лидокаина е упойка. С него не се жабури. :wink:
дам лидокаинът се пръска по време на пробиването, за да не те боли. Сигурно е имала предвид Сандрин :)

`Death`Whore``
07-24-2007, 11:03
Поре, душко, на Вики Руди И е забил обецата във вената отдолу на езика...и е била с температура няколко дни...и я е махнала. Не ми хвали Трип хаус. Тя самата е правила няколко езика и са доста сполучливи.

И Поре, това не си го измислям и няма нужда да ме храниш. А ако желаеш да го правиш, го прави лично на мен, а не чрез други хора. А и Вики не е единственият човек, който не е фен на Трип хауса и на Руди...една приятелка - също.

Swinkenhoffer
07-24-2007, 11:45
идеята изобщо не е била "хранене". :lol: ако си го разбрала така - съжалявам.
знам, че не си измисляш.

`Death`Whore``
07-24-2007, 11:46
Буут каза, че си ме хранила в някакъв смс :)

Swinkenhoffer
07-24-2007, 11:49
Буут е клюкарка. :lol: бях депресирана, че се спуквам да хваля Руди, а изведнъж всичките ми усилия се оказаха напразни. :smt010

07-24-2007, 13:12
Нееееее! Не ходи в 'На тъмно'!
Аз съм от Плевен - там ми дупчиха и пъпа, и езика. На тоя наркоман Печката ръцете му треперят като на изрод! :shock:
А не си е оферта да треперят при положение, че държи игла половин педя.

Виж сега, мацко. Отиваш в 'Трансформация' - намира се до 'Мухоморка' точно. Има една голяяяяма дрисливо кафява метална врата, влизаш и веднага ще видиш другата врата за студиото (там си правих татуса). Пичовете са супер!

Ще ти вземат към 30 за пробиването - 15 обица и 15 дупчене. Ще ти кажат да си купиш Сандрин да се жабуркаш - има го в аптеките и не е скъп.

Ако те интересува още нещо, пиши. :mrgreen:

Аха тенкс мноо за инфото не го знаех къде е тва ама по обесненията 4атнах :lol:
Само още нещо да питам нали слагат упйка,че до сега четох в някъв форум как ги дупчели без и някви снимки кървища и почнах да се разобеждавам хаха :shock:

`Death`Whore``
07-24-2007, 13:18
Кръвта няма нищо общо с болката. Ти няма да я видиш - сдухващо е, когато я виждаш. На мен ми е текло от веждата, а почти не болеше...а носът ме болеше и нямаше кръв.

lunnoto_momi4e
07-24-2007, 13:39
Ами незнам къде да се дупчиш,но е вярно че пробиването няма нищо общо с болката.Като се дупчих на пъпа нищо не усетих но имах чувството че половината ми кръвчица изтече - при езика беше същото.

FelisDirus
07-24-2007, 13:40
Виж сега, кръв има, но съвсем малко. Пръскат ти езика с някаква глупост, той изтръпва, боцват те (става толкова бързо, че няма да усетиш болка). Ще те боли чак на другия ден вероятно и така 3-4 дни (докато се оправиш). От сандрина, с който трябва да се жабуркаш, няма да те боли/щипе и т.н.
Няколко дни няма да можеш да говориш и ядеш, ако ти де подуе много езика.

Това е май в общи линии. :mrgreen:

Абе, спокойно! Ще оживееш!

lunnoto_momi4e
07-24-2007, 13:48
Виж сега, кръв има, но съвсем малко. Пръскат ти езика с някаква глупост, той изтръпва, боцват те (става толкова бързо, че няма да усетиш болка). Ще те боли чак на другия ден вероятно и така 3-4 дни (докато се оправиш). От сандрина, с който трябва да се жабуркаш, няма да те боли/щипе и т.н.
Няколко дни няма да можеш да говориш и ядеш, ако ти де подуе много езика.

Това е май в общи линии. :mrgreen:

Абе, спокойно! Ще оживееш!
Незнам при други,ама при мен кръвна не беше съвсем малко,а пък си и болеше - ся няма кво да се лъжем...ама не е болка за умиране :wink:

`Death`Whore``
07-24-2007, 13:48
Сложиха ли ти лидокаин?

lunnoto_momi4e
07-24-2007, 13:59
Да,обаче нещо не ме хвана много добре...

`Death`Whore``
07-24-2007, 14:01
Да ен си била неразположена...аз преди години бях на зъболекар и упойката не ме хвана, а бях в цикъл...друг път не се е случвало :shock: А идеята на лидокаина е същата - изтръпва. :)

_PuNk`PrInCeSs_
07-24-2007, 14:05
ами аз ли4но не бих си продуп4ила езика, но...все пак това си е твое решение...ТИ губиш!!!

Swinkenhoffer
07-24-2007, 14:07
ами аз ли4но не бих си продуп4ила езика, но...все пак това си е твое решение...ТИ губиш!!!

и губи какво? :shock:

07-24-2007, 14:14
Няколко дни няма да можеш да говориш и ядеш, ако ти де подуе много езика.

Това е май в общи линии. :mrgreen:

Абе, спокойно! Ще оживееш!
И гладна ли ще седа?! :lol: хах не ми е проблем да го карам на сокчета :lol: Мерси много знам,че кръвта няма да я видя ама там ,където четох имаше снимки малко след като са се пробили и се виждаше кръв за това исках да питам :roll:

А _PuNk`PrInCeSs_ верно кво губа?! :( Печела ..една дупка пове4е :lol:

За Лидокайна знам кво представлява слагал ми е заболекаря ама нещо май беше прекалил не можех 15 мин да си затворя устата и да си гълтам лигите хахахаха

`Death`Whore``
07-24-2007, 14:19
Най-вероятно ще те пръснат...аз последния път при зъболекаря щях да повърна, защото упойката се разнесе към гърлото ми...но спокойно, спреят действа по-слабо и действието му спира по-бързо.

lunnoto_momi4e
07-24-2007, 14:31
Най-вероятно ще те пръснат...аз последния път при зъболекаря щях да повърна, защото упойката се разнесе към гърлото ми...но спокойно, спреят действа по-слабо и действието му спира по-бързо.
Незнам,може и от тва да е щото ми сложи малко - само 2-3 пръскания...незнам...

sladkata_presi
07-24-2007, 15:41
Не ходи на тъмно!Просто защото там са много некадърни.

FelisDirus
07-24-2007, 21:54
Е, окей, явно си е до човека, защото мен ме боля след това. :) И между другото, лидокаина не ме хвана.

Не можех 4-5 дни да говоря - а пък 'р', 'ц', 'ш', 'с' .. котеее, никакъв шанс. Но пък беше адски забавно. :mrgreen:

А, мацко, не прави грешката да пиеш със сламка - боли повече като засмучеш.
И внимавай после като се целуваш... :lol:

07-25-2007, 19:35
10Х много за мненията,критиките,съветит е и т.н.... :lol: Последен ?-ос да задам не,че има някакво значение,но все пак като ми писне и реша да я сваля ще зарастне ли изцяло дупката щото четох че оставало като цепнатинка...пък не искам да нося обеца и като стана на 50 :lol: Не,че няма да е яко няква бабка с протези и обица на езика... :-D