PDA

View Full Version : Как да изглеждам секси?



07-24-2007, 14:59
Една приятелка ме попита днес - как да изглеждам секси?
Идеята е че не можах да и отговоря!Защо?Ами защото тя не е с ..да кажа - перфектна фигура-има си месце.Не е дебела,но си има момичето.Хайде помогнете,обещах да и помогна,но нищо не ми хрумва! :? Какви дрехи да облича?И стига с това черно!

DRE*
07-24-2007, 15:02
Ще и кажеш хората от форума каза да ходиш на фитнес да свалиш някое друго килце и да се стегнеш малко

`Death`Whore``
07-24-2007, 15:02
Доста жени са слаби и въобще не са секси.

07-24-2007, 15:04
уф!не ви говоря за фитнес и диети!а за начин на обличане! :evil:

`Death`Whore``
07-24-2007, 15:08
Принципно сексапилни са прилепналите дрехи. Но това е в случай, че човек няма проблемни зони.

Jamalska
07-24-2007, 15:11
черни по-тесни блузи и потници,които покриват 5-10 пръста под пъпа.сиреч да не се вижда нищо м/у края на дънките и потника.Дънки в идеален размер на кръста така че да не я притискат и да изскача месо над ръба :roll: за лятото черни тесни рокли до коляното с тънки презрамки също са хубав избор...:)
просто си го представям яко

07-24-2007, 15:13
НЕ ми се ще да й казвам да става монахиня с тва черно.. :? :roll: .Иначе прилепналите потничета ясно.Какво др-цветове?Какви поли,панталони-каква кройка горе долу?

Barbie
07-24-2007, 15:13
Нищо не и пречи да е по-пищна и да е секси. Но трябва да знаем нещо повече за фигурата й - кои са дефектите, и кои са хубавите й...форми. Идеята е да подчертае по-сексапилните си черти за сметка на дефектите...

07-24-2007, 15:16
Ох,ама не съм я заглеждала толкоз че да знам.Но като се замисля - бедра и коремче(не коремище!)

Barbie
07-24-2007, 15:23
за лятото черни тесни рокли до коляното с тънки презрамки също са хубав избор...:)
просто си го представям яко

Ако едно момиче има примерно коремче, тясна рокля хич не е добра идея.

Ама никой не може да каже нищо, без да знае повече за особеностите на тялото й. Примерно, ако има хубав бюст, може би е удачно да търси блуза от не толкова еластична материя, с деколте, рязана под бюста и леко разкроена надолу. Тоест - под бюста се стеснява, за да подчертае формите й, а надолу леко се разкрява, за да прикрие евентуално коремче.
Да не носи прекалено плитки панталони, в случай, че има коремче.

Ако горе ръцете са й пълнички, да слага блузки с малко ръкавче - може и с голи рамене, но с ръкавче.

Да не носи десени на големи и ярки шарки - визуално разширяват.

Препоръчително е да носи едноцветни (или поне не твърде шарени дрехи) - по-тъмни е по-добре.

Ако има хубави прасци и глезени - една елегантна обувка на ток и прибрана (не широка и разкроена) пола да коляното (може и по-къса ако крачетата не са твърде пълнички)

Но тове е твърде общо. Кажи на конкретното момиче кои са му проблемните зони.

07-24-2007, 15:26
Да облича дрешки, които прикриват "проблемните" местенца..
Ако има коремче.. по-широка (но не прекалено) блузка с отворено деколте и.. с ластици примерно по крайщата, за да я събират.. (така блузата не изглежда отпусната и огромна)..
Пък сега с тая мода.. нахлуват мотиви от 60-те и 70-те.. е страхотно - рокли.. които свободно падат надолу.. и с някоя панделка на кръста (под гърдите), която събира.. е супер :)) определено ще е секси..
Ама всеки е с раличен вкус.. ((:

ПП: за цветове.. бяло, синьо.. ест да не са искрящи или много наситени.. :)

07-24-2007, 17:16
значи, дълга рокля , но не вталена, някъде до глезените с големи цепки, мааалко над коляното и колкото ес омже по отворена отзад и с голямо деколте стои мн красиво и прави фигурата слаба. с ниски обувки и някакви нестандартни бижута стои страхотно и пак може да е секси (най-вече заради цепките...ако има лек вятър е...аууу...велико!!)

принципно пастлените цветове и бялото са кофти избор, смис ако се облече само в тях..иии въобще ако бедрата са проблем шотландските полички и въобе плисираните прикриват перфектно.

snow__queen
07-24-2007, 18:52
Значи според мен черното определено не са цветовете,които са най добри за лятото. Може да обърне внимание на блузи с рае,но не с хоризонтално,ами с вертикално,защото то одължава и вталява,правейки илюзията,че е по слаба. Потници с дебели презрамки определено не е добра идея,защото дебелите презрамки,ще правят раменете и ад изглеждат по-широки,както и цялостно да изглежда по-широка.Според мен поли до коленете не е най-добрата идея,ако има по големи пръсци,защото така ще изглежда с по-къси крака.Трябва полата да е поне 4-5 пръста над коляното.А ако обича да носи дълги поли,добър избор са разкроените поли,за къса пола по-добър избор са правите поли,защото придават по-прибрана форма,ако е разкроена настрани и къса,ще прави ханша и по-широк.Но ти така и не показа снимка,ако трябва и изрежи главата и просто постни да видим колко пълничка е,за да може да ти дадем съвети,защото тя може и да не е подходяща за това облекло което аз ти предлагам,защото то е за по-едри госпожици :)

AliceSw
07-24-2007, 20:37
човек с комплекс за външния си вид не може да е секси :!:

деколтета и токчета препоръчвам, прави пантолони или чарстон, в никакъв случай къси, в никакъв случай дълги широки поли, много къси също не