PDA

View Full Version : imam 2 vaprosa..



Sweet prInceS
07-25-2007, 07:52
taka zna4 iparviq vapros mi e moga li sama da s inampavq kola maska "tam dolu" zashotot jiveq v malak grad i ima mn malko kozmeti4ki i .. nqkaksi de'a znam shte mi e nekomfortno pak i gi poznavam.. s lentite na Veet iskm da probvam.. spored vas hste se urezilq li :-k :-k :-k

i vtoriq vapros mi e momi4eta s kakvo se miete "ot dolu" za da mirishite na hubavo.. az se miq s te4niq sapun na krasna q liniq za intimni mesta.. oba4e ponqkoga pak mi mirishe p*kata i mi e nqkfo nekomfortno.. ta ima li nqkaf na4in da ne mirishe da se praskam s neshto ili de'a znam ... btw miq se na den nai-malko po 2 pati tqloto.. spazvam higiena no [-X ....

shte 4akam otgovori mersi predvaritelno ;) :D :D :D

Jamalska
07-25-2007, 08:33
1.разбира се,че можеш.Трябва да имаш поне 0,5см косми и аз ти препоръчвам лентите Стреп...идеални са.Дори и първия път да не успееш после ще свикнеш.
2.На мен това на Красная линия ми харесва...ако имаш косми отдолу те също имат вина да мирише...

Wicked_Kid
07-25-2007, 08:58
1. Aз за отдолу ползвам епилатор и нямам никакви проблеми.След втория път вече няма болка и става сравнително бързо :)
2.И аз ползвам Красная Линия за интимни части и много ми харесва, но гинеколожката ми ми предложи един интимен сапун, който е медицински и предпазва от инфекции, но не помня как се казва, обаче можеш да провериш в някоя аптека, а иначе за миризмата- ако и след като се обезкосмиш все още я има, може да имаш инфекция :|

B.Davis
07-25-2007, 09:54
1.разбира се,че можеш.Трябва да имаш поне 0,5см косми и аз ти препоръчвам лентите Стреп...идеални са.Дори и първия път да не успееш после ще свикнеш.


много боли, м***а му! Но все пак са добри наистина ;)

07-25-2007, 12:34
mersi za otgovoriteeee \:D/ \:D/ \:D/