PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



sladko_kotence_15
07-25-2007, 09:21
tova lekasrtvo pirmalut nor deistva li naistina? kolko struva? ako go vzimam 3 pati kakvo 6te stane? edna opakavka za kolko vreme e dostatachna?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

DIVINE_TIME
08-16-2007, 20:03
Примолут-нор е лекарството! Това лекарство се използва за лечение на дисфункционално маточно къвене,аменорея,регулиране на цикъла .. такива неща! Вредно е - съдържа много хормони! По принцип ако ще го ползваш за лечение трябва да се консултираш с лекар. По принцип се правят изследвания и е изключено да се пие по време на бременност!
Ta не знам дали ти отговорих,понеже не си писала за какво ще го използваш .. :wink:

kalpazanka
08-17-2007, 10:12
Примолут Нор се пие 2 пъти дневно по 1 таблетка, като приемът му започва 3 дни преди датата на очакваната менструация.

И да, наистина действа, щом вече над 20 години се продава в аптеките.
Самата аз съм го пила, за да отложа менструация покрай баловете и съм доволна. Струва около 7.30 лв.

foreverr
08-17-2007, 10:59
az neznam kade se prodava i kolko struva(za6toto ne se trovq s hap4eta izli6no 6tot mi zakasnqvalo i ....... a hodq na genekolog)prosto idi v apteketa i pitai te 6te ti kajat za hap4eto ima i listovka za kakvo se pie kolko se pie i .........................

LedenaStrast
08-17-2007, 11:21
tova lekasrtvo pirmalut nor deistva li naistina? kolko struva? ako go vzimam 3 pati kakvo 6te stane? edna opakavka za kolko vreme e dostatachna?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

http://www.bda.bg/bdias/4107s.pdf
Ето ти информация за лекарството, прочети си я!
Не ти препоръчвам да го пиеш БЕЗ лекарско предписание!!!

08-17-2007, 13:06
az neznam kade se prodava i kolko struva(za6toto ne se trovq s hap4eta izli6no 6tot mi zakasnqvalo i ....... a hodq na genekolog)prosto idi v apteketa i pitai te 6te ti kajat za hap4eto ima i listovka za kakvo se pie kolko se pie i .........................
Виж пак темата и си прочети поста.... ей така.... ако нямаш друга работа :lol: И погледни правописа на думата в червено :wink: :lol: