PDA

View Full Version : Moderated:Петна на лицето



charovnata_
07-25-2007, 12:16
predi 5 dni bqh na plaj i ot slanceto mi izlenaha petna po liceto misleh che shte mi se mahnat no te si stoqt s kakvo moga da gi mahana zashtoto pak iskam da otida na plaj no s tova lice me e malko sram v smisal ne ne sa mn petnata samo po cheloto i nosleto

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Jaffs
07-25-2007, 12:31
Доколкото знам сокът от магданоз има избелващо действие.
На мен като по-малка ми били излизали някакви такива петънца по лицето и казали на мама да ми вземе слънцезащитен крем с екстракт от кафе или какао (след като се махнат разбира се)

07-25-2007, 14:07
Доколкото знам сокът от магданоз има избелващо действие.
На мен като по-малка ми били излизали някакви такива петънца по лицето и казали на мама да ми вземе слънцезащитен крем с екстракт от кафе или какао (след като се махнат разбира се) mi nishto ne stava magdanoz ;(

KaTinCeTy
07-25-2007, 20:26
Opitai s krem ''celerit'' deistva izbelva6to i ot li4en opit zn 4e maha petna. :) Predi 2 godini sled moreto mi bqha izlezli i si go vzeh , i ot nego iz4eznaha. Samo deto miri6e gadni4ko i ima gaden zelen cvqt. :|

namina
07-25-2007, 22:04
predi 5 dni bqh na plaj i ot slanceto mi izlenaha petna po liceto misleh che shte mi se mahnat no te si stoqt s kakvo moga da gi mahana zashtoto pak iskam da otida na plaj no s tova lice me e malko sram v smisal ne ne sa mn petnata samo po cheloto i nosleto

ползвай бебешки кремове :|